Suplementy

Spożywaj białko przed pójściem spać - regeneracja mięśni

Jednym z przysmaków każdego, kto uczęszcza na siłownie jest białko. Świetny dodatek do deserów, wypieków, można z niego zrobić najprostszy zamiennik posiłku - shake’a proteinowego po treningu, a nawet polewę do posiłku na słodko czy owoców.

2018-01-15 15:52:25Autor Aleksandra Wianecka

Suplementy

Adaptogeny - czym są? Czy warto je stosować?

W dzisiejszych czasach stres to powszechny dodatek do życia codziennego praktycznie każdego z nas. Jedni odczuwają go na okrągło: problemy w pracy, w związku, domu, a ci bardziej szczęśliwi sporadycznie, ale każdy to zna z autopsji. Stres prowadzi do wielu negatywnych stanów, w tym do depresji, więc należy coś z tym robić póki nie jest za późno. Jednym ze sposobów walki ze stresem są adaptogeny, jednak czym one w ogóle są i czy warto je stosować?

2018-01-05 14:32:46Autor Myprotein Polska

Suplementy

Weganie i witamina D | Korzyści ze stosowania suplementacji witaminy D

Coraz częściej możesz usłyszeć jak ludzie rozmawiają o tym jak ważna jest codzienna dawka witaminy D, kiedy dni stają się krótsze i chłodniejsze, ale tak naprawdę jak dużo o niej wiesz i o jej działaniu na nasz organizm i wpływie na nasze zdrowie?

2017-11-15 09:28:47Autor Myprotein Polska

Suplementy

Najlepszy sposób na zwiększenie masy mięśniowej | Suplementacja Mygainer

Mygainer to jeden z naszych ostatnich innowacyjnych produktów budujący siłę i masę mięśniową.

2017-11-10 09:11:41Autor Myprotein Polska

Suplementy

Pięć najlepszych suplementów dla każdego po 40-stym roku życia

Ludzie często mówią, że po osiągnięciu 40-stego roku życia, wszytko zaczyna się sypać. Szczerze mówiąc, jeśli nie dbasz o siebie, to stwierdzenie jest poprawne, ale żyjąc zdrowym stylem życia możesz cofnąć się o lata i cieszyć się dobrym poziomem zdrowia i sprawności, a jednocześnie świetnie wyglądać. W tym artykule poznasz 5 suplementów, które ci w tym pomogą!

2017-06-12 11:18:46Autor Myprotein Polska

Suplementy

Czym jest THEWHEY? | Ustanawiamy nowe standardy

Myproteina wprowadziło nowy, innowacyjny produkt, który wyznacza nowe standardy w suplementacji dla sportowców.. Thewhey to zupełnie nowe wysokiej jakości białko serwatkowe, które zostało specjalnie opracowane aby pobudzić wzrostu i regenerację mięśni.

2017-06-09 12:47:36Autor Myprotein Polska

Suplementy

Czym jest DigeZyme®? | Gdzie znaleźć? | Czy warto go stosować?

Zapewne zauważyłeś, że DigeZyme® staje się składnikiem wielu suplementów i pewnie zastanawiałeś, co to jest? Cóż, oto masz okazję dowiedzieć się.

2017-06-08 13:03:29Autor Myprotein Polska

Suplementy

Co to jest Aminogen ®? | Gdzie go znaleźć | Cy warto?

Aminogen® jest stosunkowo nowym produktem w branży fitness i dietetyki, dlatego większość osób niewiele wie na ten temat. W rzeczywistości większość ludzi nigdy o tym nie słyszała, więc nie martw się, jeśli dotyczy to też Ciebie. Teraz masz szansę aby dowiedzieć się trochę więcej o Aminogen®.

2017-06-08 12:53:43Autor Myprotein Polska

Suplementy

Wyciąg z pestek winogron - jakie są jego korzyści?

Jeśli chodzi o popularność, będzie ciężko znaleźć owoce bardziej popularne niż winogrona. W końcu winogrona są wykorzystywane w produkcji wina, a wszyscy wiemy, jak popularne jest wino, prawda? Wierzcie lub nie, jednak winogrona mają wiele innych zastosowań. A jakie ma wyciąg z pestek winogron?

2017-06-07 11:04:46Autor Myprotein Polska

Suplementy

Czym jest tauryna? | Jakie płyną korzyści z zażywania jej?

Niewiele wiadomo na temat tauryny, chociaż jest to substancja, która staje się bardziej zbadana i rozumiana ze względu na wysokie użycie i popularność w napojach energetycznych. Wydaje się, że jest to dobry suplement przedtreningowy, pomagający zwalczyć zmęczenie i poprawić wydajność ćwiczeń

2017-06-05 10:35:01Autor Myprotein Polska