Białko jest jednym z trzech podstawowych makroelementów w naszej diecie, istotnym dla procesów życiowych takich jak metabolizm czy zdrowie psychiczne. Pomaga we wzroście oraz utrzymaniu tkanki mięśniowej oraz odpowiada za jej jakość. Wiele kobiet wierzy iż spożywanie koktajli białkowych prowadzi do przyrostu masy mięśniowej oraz znacznych przyrostów sylwetki. Fakty naukowe są takie iż organizm kobiety produkuje znacznie mniej testosteronu od organizmu mężczyzny, dlatego efekty spożywania białka będą rożne u kobiet i mężczyzn. Dodanie do swojej diety białka możne przynieść wiele korzyści i osiągnąć wyznaczone cele treningowe jak podniesienie poziomu wysortowania, redukcje wagi czy po prostu zdrowa dietę. Wykorzystaj wszystkie korzyści płynące z uzupełniania diety koktajlami balkonowymi i zapoznaj się ze smakami przedstawionymi poniżej.

Protein Shakes for Weight Loss

Większość ludzi chcących zrzucić zbędne kilogramy wybiera diety wysokowęglowodanowa, niskotłuszczowa i uboga w białko. Jednak zapominają o tym, ze to białko jest jednym z najważniejszych makroelementów. Koktajl białkowy jest najprostszym sposobem na uzupełnienie niedoborów białka i uczucie bycia sytym przez dłuższy czas. Ponad to pomoże w podkręceniu naszego metabolizmu oraz w procesie spalania tłuszczu, co na pewno da rezultaty w połączeniu z reżimem treningowym.

Protein Shakes For Toned Muscle

Większość kobiet myśląc o koktajlach białkowych błędne kieruje się opinia iż spożywanie większej ilości białka spowoduje tylko przyrost masy mięśniowej. W procesie budowania masy mięśniowej należny pamiętać iż jest od diametralnie rożny u kobiety niż u mężczyzny, ze względu na hormon- testosteron, którego organizm kobiety naturalnie nie produkuje. Z tego powodu, efektem zwiększonej podaży białka wraz z odpowiednim treningiem może być uzyskanie wymarzonej sylwetki.

Protein Shake Meal Replacements

Bardzo wazna role w naszej diecie odgrywa regularne jedzenie posilkow, jednak nie zawsze jest na to czas. W odpowiedzi na to przygotowalismy wlasnie ten produkt

Koncentrat serwatki

ImpactWhey Concentrate to produkt o 82% zawartości białka. Wchłania się szybko, jest bogaty w aminokwasy, a przy tym ilość tłuszczu i laktozy jest minimalna. Z uwagi na jakość oraz bezkonkurencyjny stosunek ceny do wartości produktu Impact Whey Protein jest obecnie najpopularniejszym produktem na rynku. Można go spożywać o każdej porze dnia.

Hydrolysed Whey Protein

Hydrolysed whey proteinsuper forma białka, unikalna formula na uzupełnianie białka. Białko to złożony układ molekuł, które poddane procesowi hydrolizacji zostają rozbite na mniejsze frakcje peptydowe. Dzięki temu WPH jest produktem, minimalizuje możliwość reakcji alergicznych.

Whey Protein Isolate

Whey protein isolate można traktować jak bardziej ekskluzywna formę WPC z większa ilością zalet, jak na przykład 90% koncentratu białka. Bardziej zaawansowany stopień produkcji, który powoduje iż w WPI jest wolny od laktozy i tłuszczu, co powoduje iż jest idealny dla osób uczulonych na laktozę lub szukających źródła czystego białka.

Mieszanki białkowe

Wybór właściwego rodzaju odżywki białkowej może być trudny. Jeżeli nie masz pewności to może wypróbuj mieszankę białkową? Mieszanki białkowe Zawierają szeroki wybór różnych białek serwatkowych, a także białek mlecznych i jajecznych. Mieszanki białkowe od Myprotein dostarczą Ci białka o spowolnionym uwalnianiu, dzięki temu Twój głód będzie zaspokojony przez dłuższy czas.

Kazeina i białko mleczne

Kazeina to kolejny rodzaj białek, jakie można znaleźć w mleku. Kazeina i białko mleczne to białka o spowolnionym uwalnianiu – oznacza to, że białko jest dostarczane do mięśni równomiernie i przez dłuższy czas. Kazeina i koktajle z białkiem mlecznym można spożywać, aby Twoje mięśnie otrzymywały białko przez dłuższy czas – albo nocą przed spaniem.

Dietetyczne koktajle białkowe

Spożywanie większej ilości białka nie tylko może powstrzymać Twój apetyt, ale także poprawić metabolizm i spalanie tłuszczu. W Myprotein oferujemy Ci całą gamę koktajli białkowych o wysokiej zawartości nie tylko białka, ale także innych zdrowych składników –od wyciągu z zielonej herbaty po l-karnitynę. A przy tym absolutne minimum tłuszczu, węglowodanów i laktozy.

Białko dla wegan

Wybór białka wegańskiego obejmuje Białko z konopi, Izolat białka groszku, białko z brązowego ryżu oraz białko sojowe. Wszystkie powyższe produkty stanowią wspaniałą alternatywę dla każdego, kto chce uniknąć białka pochodzenia mlecznego. Pełny profil aminokwasowy, wysoka zawartość białka i zero laktozy sprawiają, że produkty te mogą być szeroko stosowane przez nie tylko przez wegan.

Izolat białka groszku

to białko wegańskie, które dostarcza dodatkowych korzyści w połączeniu z minimalną zawartością węglowodanów, kompleksowym profilem amonikwasowym (który obejmuje też kwas glutaminowy). Białko groszku jest przystępne cenowo, ma smak podobny do orzechowego. Z uwagi na konsystencję białko groszku świetnie nadaje się do pieczenia babeczek oraz innych wypieków.

Izolat białka sojowego

Białko sojowe to znakomity produkt dla wegan, wegetarian oraz osób z nietolerancją laktozy. Izolat białka sojowego to w aż 90% białko z kompleksowym profilem aminokwasowym w celu zapewnienia maksymalnej regeneracji mięśni. Izolat białka sojowego od Myprotein jest produkowany w 100% z odtłuszczonej, niezmienionej genetycznie soi. W trakcie przetwarzania usunięto tłuszcz oraz węglowodany. Dlatego produkt rewelacyjnie nadaje się dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy i dostać tylko czysto białko bez żadnych dodatków.

Koktajle i napoje białkowe

Wiele osób myśli, że jeżeli chcą zrzucić wagę, to spokojnie mogą pić koktajle. Niekoniecznie – wiele sklepów sprzedaje koktajle o bardzo wysokiej zawartości cukru. Może to spowodować, że nie osiągniesz swoich celów treningowych. Nasze napoje i koktajle białkowe, takie jak pro milk zero, zawierają albo minimalne, albo wręcz zerowe ilości cukru. Mimo to mają wspaniały smak – daj im szansę!

Gotowe do spożycia

Czasami nie tak łatwo jest znaleźć czas na siłownię i odżywianie – dlatego też stworzyliśmy całą gamę koktajli białkowych gotowych do wypicia. Te produkty oferujemy w plastikowych, jednorazowych opakowaniach. Porcje są już odmierzone – musisz tylko dolać wody i wstrząsnąć! Dzięki naszej kolekcji ready to shake zaoszczędzisz mnóstwo czasu, kiedy musisz się spieszyć z domu do pracy i na siłownię.

Białko z ciemnego ryżu

Ciemny ryż to kolejny rodzaj przyjaznego dla wegan proszku białkowego pochodzenia roślinnego. Główną zaletą stosowania białka z ciemnego ryżu jest to, że nie zawiera on produktów mlecznych, laktozy, ani glutenu. Sprawia to, że produkt doskonale nadaje się dla osób z nietolerancją glutenu albo laktozy. Białko z ciemnego ryżu szczególnie nadaje się do białkowych wypieków – różnica w konsystencji w porównaniu z białkiem mlecznym i serwatkowym jest widoczna.