Siła białka

Białko jest jednym z głównych makroskładników wykorzystywanych przez organizm do budowy, naprawy oraz konserwacji tkanki beztłuszczowej. Ponadto bierze udział w prawie każdym procesie, jaki zachodzi w organizmie, włączając w to proces metabolizmu oraz transport składników odżywczych. Kto ćwiczy intensywnie lub stara się przekuć nadmiar tłuszczu w dodatkowe mięśnie, ten wie, że białko musi stanowić podstawę diety.

Chociaż białko występuje w wielu różnych pokarmach, dla osób, które chcą osiągnąć ambitne cele treningowe, kluczowe w odżywianiu są wysokiej jakości proszki białkowe. Zalecane spożycie dzienne (ang. recommended dietary allowance - RDA) dla osoby dorosłej wynosi około 0.8g białka na kilogram masy ciała. Jednak dla osób ćwiczących ilość tę należy zwiększyć dwukrotnie, a z białka powinno pochodzić około 20-40% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Koktajle i proszki białkowe to wygodne w użyciu, skuteczne i szybko wchłaniane produkty, dzięki którym dostarczysz swojemu organizmowi odpowiedniej ilości białka i osiągniesz wyższy poziom treningu.

Więcej mięśni

Ponieważ tkanka mięśniowa musi być stale naprawiana i wzmacniana dieta wysokobiałkowa musi stanowić podstawę naszego odżywiania, jeżeli poważnie myślimy o osiągnięciu naszych celów. Częste spożywanie pokarmów białkowych zapewnia stały dopływ aminokwasów do budowy mięśni. Polecamy produkty takie, jak Impact Whey Protein, Whey Isolate, albo też gainery, jak na przykład Hard Gainer.

Koktajle białkowe na odchudzanie

Białko ma właściwości termogeniczne, co wspomaga spalanie tłuszczu. Dieta wysokobiałkowa wzmacnia metabolizm i pomaga organizmowi spalić nadmiar tłuszczu i pozyskać z niego energię. Produkty białkowe jak Impact Diet Whey oraz Whey Isolate opracowano tak, by dostarczały minimum kalorii i tłuszczu.

Białko na regenerację

Dodatki bilans azotowy jest nieodzwony dla naprawy mięśni – a im szybciej Twoje mięśnie się regenerują, tym szybciej możesz wrócić na siłownię gotów do następnego treningu. Dieta bogata w białko ułatwia osiągnięcie odpowiedniego bilansu azotowego. Polecamy następujące produkty Recovery XS, Bedtime Extreme czy też Milk Protein.

Koktajle białkowe dla Pań

Panie mogą stosować te same koktajle białkowe, co Panowie – w większości produkty są opracowywane z myślą o osiągnięciu celów, które są te same bez względu na płeć. Jednak aby wyjść naprzeciw specyficznym potrzebom kobiet przedstawiamy True Diet, produkt białkowy opracowany dla Pań specjalnie z myślą o odchudzaniu.

Izolat białka serwatki

Whey Isolateodznacza się imponującą zawartością 90% białka poddanego filtracji w prądzie krzyżowym, dzięki czemu zawiera jeszcze mniej tłuszczu, cholesterolu i laktozy. Dzięki temu produkt jest idealny dla każdego, komu zależy na redukcji ilości tłuszczu w diecie.

Serwatka zhydrolizowana

Hydrolysed Whey to zaawansowany, szybko wchłaniany produkt białkowy, który przeszedł zaawansowane testy w celu zapewnienia, że dotrze do mięśni szybciej niż inne rodzaje białka. Najlepiej stosować bezpośrednio po wysiłku, kiedy zapotrzebowanie organizmu na białko jest zwiększone. Produkt powszechnie stosowany przez trenerów i sportowców.

Koncentrat serwatki

ImpactWhey Concentrate to produkt o 82% zawartości białka. Wchłania się szybko, jest bogaty w aminokwasy, a przy tym ilość tłuszczu i laktozy jest minimalna. Z uwagi na jakość oraz bezkonkurencyjny stosunek ceny do wartości produktu Impact Whey Protein jest obecnie najpopularniejszym produktem na rynku. Można go spożywać o każdej porze dnia.

Mieszanki białkowe

Mieszanki białkowe – jak na przykład Total Protein zawierają różne formy białka w jednej łatwej w stosowaniu formule. Idealnie nadają się dla osób, które poszukują odżywek o zróżnicowanym wchłanianiu. Total Protein zawiera zarówno szybkoprzyswajalną serwatkę, jak również uwalnianą stopniowo kazeinę micelarną.

Białko dla wegan

Wybór białka wegańskiego obejmuje Białko z konopi, Izolat białka groszku, białko z brązowego ryżu oraz białko sojowe. Wszystkie powyższe produkty stanowią wspaniałą alternatywę dla każdego, kto chce uniknąć białka pochodzenia mlecznego. Pełny profil aminokwasowy, wysoka zawartość białka i zero laktozy sprawiają, że produkty te mogą być szeroko stosowane przez nie tylko przez wegan.

Kazeina micelarna

Wytwarzana ze świeżego mleka odtłuszczonego kazeina micelarnajest wolno przyswajanym źródłem białka. Najlepiej jest stosować produkt przed pójściem spać, ponieważ proces syntezy białka będzie zachodził wolniej niż w przypadku innych jego rodzajów – dzięki temu mięśnie będą otrzymywały białko w regularnych porcjach przez całą noc.

Zamienniki posiłku

Starannie skomponowane preparaty, które zapewnią, że wszystko, czego Ci potrzeba, znajdzie się w jednym, wygodny w stosowaniu koktajlu. Zapraszamy do zapoznania się z Total MRP oraz True MRP. Obydwa te produkty dostarczą Ci aminokwasów, niezbędnych tłuszczy, węglowodanów oraz białka o spowolnionym uwalnianiu.

Gotowe do mieszania

suplementy ready to shake – gotowe do mieszania zostały wyposażone w ilość suplementów dokładnie wystarczającą do szerokiej gamy celów. Produkty z tej gamy z łatwością mieszczą się w Twojej torbie na siłownię – trzeba tylko dodać wody i gotowe.

Białko na noc

Białko do stosowania pod wieczórzostało opracowane specjalnie po to, aby dostarczyc organizmomi wszystkich składników odżywczych potrzebnych do regeneracji i odbudowy podczas snu. Naukowcy od dziesięcioleci podkreślają znaczenie snu nie tylko dla regeneracji, ale dla zdrowia ogólnego. Dzięki naszym produktom Twój sen przyniesie jeszcze więcej ukojenia.