Butelka blender Myprotein

Lagodne koktajle bezgrudkowe przy minimalnym wysilku

Oferty Urodziniowe: Odliczanie do 12 urodzin - do 30% Rabatu!

Oferty Urodzinowe: Odliczamy do urodzin, rabat 30% zniża się o godzinę! Kod: URODZINY

Sprawdź nasze najonowsze i najpopularniejsze produkty, na które dzisiaj możesz dostać nawet 30% rabatu! Ale śpiesz się, kod zmienia się o co godzinę a więc kto pierwszy, ten lepszy!
Oferta jest ważna do 11 wieczorem 26 Maja lub do wyczerpania zapasów promocyjnych. Maksymalny rabat na całe zamówienie to 280zł.

KUP TERAZ

19.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Butelka blender Myprotein jest wśród dostępnych na rynku produktów najbardziej zaawansowaną butelką na odżywki. Dzięki niej przygotujesz najłagodniejszy napój przy minimalnym wysiłku. Unikalna druciana kulka mieszająca działa tak jak mikser bądź ubijacz, rozbijając proszek i rozprowadzając go równo w płynie. Po prostu wstrząśnij butelką a mieszająca kuleczka zrobi resztę za Ciebie!

Bezpieczne zakręcane wieczko chroni przed rozlewaniem, zaś szeroki otwór w połączeniu z nakładanym kapslem zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiego w porównaniu z innymi shakerami komfortu obsługi. Produkt odznacza się także łatwym do trzymania kształtem oraz dużą pojemnością 600 ml, co czyni z niej najbardziej ergonomicznie zaprojektowaną butelką na napoje dostępną na rynku, zarówną funkcjonalną, jak i stylową! Można ją także bez obaw myć w zmywarce naczyń.

Główne zalety

  • Idealny substytut elektrycznego blendera
  • Kompletnie szczelny
  • Łatwo się czyści

Zalecane stosowanie

DLA INFORMACJI: Nie stosować produktu z ciepłymi lub gorącymi napojami. Wlewanie gorących lub ciepłych napojów do zamkniętych pojemników powoduje nadmierne ciśnienie i może spowodować, że pokrywka lub zakrętka nieoczekiwanie się otworzy i dojdzie do wylania się zawartości. Przed myciem produktu zalecamy zawsze uprzednio zdjąć zakrętkę.

Recenzje od klientów

W miejscach, gdzie opinie odnoszą się do żywności i produktów kosmetycznych , wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Opinie klientów są niezależne i nie reprezentują poglądów The Hut Group.

Podsumowanie

5.00

5.0

(2 Recenzje od klientów)

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro
Sortuj według

Polecam!

Ogółem:

5

Skuteczność:

5

Bardzo szczelny i pojemny, nic nie zostaje na ściankach i dzięki unikalnemu systemowi mieszania zawsze mamy dodkładnie wymieszane i bez grudek. Polecam, mam 3szt i nie zamienię na inny

30 April 2015 przez

Czy recenzja była pomocna?

Super produkt !

Ogółem:

5

Najlepszy blender jaki miałem. Szczelny, wszystko da się wymieszać, nawet jajka można w nim ubijać. Jednym słowem wszystko czego potrzeba :)

24 December 2014 przez #1 Czołowy recenzent

Czy recenzja była pomocna?

Butelka blender Myprotein

Wybierz obrazek

Butelka blender Myprotein