Przegląd towarów

Strength Pack od Myprotein zawiera 3 produkty niezbędne dla każdego, kto chce zwiększyć siłę i zyskać tkankę beztłuszczową. Połączenie naszego smacznego białka serwatki Deluxe z aminokwasami rozgałęzionymi i kreatyną jednowodną sprawia, że Strength Pack to doskonałe uzupełnienie diety i programu treningowego.

Impact Whey Deluxe (Łagodna czekolada, 1kg)
Impact Whey Deluxe to połączenie najwyższej jakości źródeł koncentratu białka serwatki, izolatu białka serwatki i zhydrolizowanego białka serwatki. W ten sposób uzyskujemy szybko działające białko o rewelacyjnym profilu aminokwasowym. Dzięki zawartości ponad 22g białka w porcji Impact Whey Deluxe idealnie nadaje się do spożycia przed lub po treningu.

Kreatyna jednowodna (wersja bezsmakowa, 250g)
Udowodniono, że kreatyna jednowodna dodaje siły, mocy i szybkości, a także przyspiesza regenerację. Kreatyna jednowodna wspomaga organizm w wytwarzaniu większych ilości ATP, koniecznego do szybkich skurczy mięśni.

iBCAA (wersja smakowa Berry Blast, 250g)
iBCAA to mieszanka aminokwasów leucyny, izoleucyny i walina w stosunku 2:1:1. Aminokwasy rozgałęzione są konieczne do zachowania tkanki beztłuszczowej. Eksperymenty wykazały, że pomagają także utrzymać zapasy glikogenu. Nasze iBCAA są rozpuszczalne, co ułatwia mieszanie i przyswajanie.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Rewelacyjna relacja jakości do ceny
  • Produkt idealny dla każdego, kto chce zyskać siłę i mięśnie
  • 3 najlepiej sprzedające się produkty

Zalecane stosowanie

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Strength Pack

Wybierz obrazek

Strength Pack