BCAA Plus 1000mg - 90 Tabs

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

To Twój pierwszy raz w naszym sklepie? Świetnie!

Jako prezent od nas otrzymujesz 20% rabatu na swoje pierwsze zakupy. Wystarczy, że zarejestrujesz się, w koszyku wpiszesz kod NOWY20 i cena produktów automatycznie się zredukuje. Plus, jeśli kwota Twoich zakupów przekroczy 260zł - dostawa jest za darmo!

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Oferta jest ważna do końca Stycznia. Na każdym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł.

KUP TERAZ

69.00 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Czym jest BCAA PLUS?

BCAA's (Aminokwasy rozgałęzione) zawiera przy niezbędne aminokwasy: leucynę, izoleucynę i walinę w stosunku 2:1:1. To BCAA zawiera 3 z 9 podstawowych aminokwasów, które stanowią około 35% białka mięśni. Te aminokwasy nie mogą zostać wytworzone przez organizm i muszą zostać dostarczone z dietą.

Jakie są korzyści ze stosowania BCAA PLUS?

W przeciwieństwie do innych aminokwasów BCAA nie są poddawane metobolizie w żołądku, ale bezpośrednio w mięśniu. Produkt BCAA PLUS zawiera 27mg witaminy B6 dla wzmocnienia systemu odpornościowego, metabolizmu białek i glikogenu, oraz przeciwdziałania zmęczeniu.

Dla kogo odpowiedni jest produkt BCAA PLUS?

BCAA PLUS nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów, drożdży, glutenu, skrobi ani laktozy. Nie dodano też soli ani cukru. BCAA 1500’s są z reguły stosowane przed i po wysiłku.

Główne zalety

  • Pomaga utrzymać masę ciała
  • Może zwiększać beztłuszczową masę ciała
  • Niezwykle popularne aminokwasy

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

BCAA Plus 1000mg - 90 Tabs

Wybierz obrazek

BCAA Plus 1000mg - 90 Tabs