Pakiet na zyskanie sily od Terry'ego Hollandsa

Oferty Urodziniowe: Odliczanie do 12 urodzin - do 30% Rabatu!

Oferty Urodzinowe: Odliczamy do urodzin, rabat 30% zniża się o godzinę! Kod: URODZINY

Sprawdź nasze najonowsze i najpopularniejsze produkty, na które dzisiaj możesz dostać nawet 30% rabatu! Ale śpiesz się, kod zmienia się o co godzinę a więc kto pierwszy, ten lepszy!
Oferta jest ważna do 11 wieczorem 26 Maja lub do wyczerpania zapasów promocyjnych. Maksymalny rabat na całe zamówienie to 280zł.

KUP TERAZ

Było: 449.00 zł

Teraz 340.00 zł

Zaoszczędź: 109.00 zł

Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Stosowany i zaprojektowany przez siedmiokrotnego finalistę zawodów o tytuł mistrza świata Strongman Terry'ego Hollandsa pakiet doda Ci siły i pomoże przełamać bariery treningowe. Ten odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych pakiet zawiera 5 kluczowych suplementów i butelkę blender Myprotein, dzięki czemu otrzymujesz wszystkie składniki i narzędzia potrzebne do tego, byś przeszedł na wyższy poziom.

Pakiet zawiera szeroką gamę składników odżywczych: kreatynę, białko, rozpuszczalne aminokwasy rozgałęzione, beta alaninę, maltodekstrynę i ZMA, które korzystnie oddziałują na regenerację, zapobiegają rozpadowi tkanki, dodają siły, i zwiększają wytrzymałość.

“Wybrałem właśnie te konkretne produkty, bo myślę, że to poważna propozycja dla każdego, kto na poważnie myśli o tym, by zyskać więcej siły. W treningu strongmana musisz zwracać uwagę na siłę, regenerację i wytrzymałość. Ja i inni czołowi kulturyści przetestowaliśmy każdy suplement zawarty w pakiecie. Te produkty będą stanowiły podstawę mojej diety w walce o tytuł mistrza świata strongmen. Jestem pewien, że przydałyby się każdemu, kto trenuje z myślą o zyskaniu siły.”

Terry Hollands, seven-time World’s Strongest Man finalist

Skład:

Hurricane XS (2,5kg, łagodna czekolada)
Kompleksowy suplement 'wszystko w jednym' zawierający białko, owies, Creapure® (kreatynę jednowodną) i HMB, by dodać Ci siły i pomóc zyskać tkankę beztłuszczową.

iBCAA (250g, Berry Blast)
Rozpuszczalne aminokwasy rozgałęzione o zwiększonej biodostępności mają korzystny wpływ na budowę mięśni i regenerację.

Beta-alanina (90 tabletek)
Opóźnia nadejście zmęczenia, dzięki czemu ma korzystny wpływ na wyniki. Idealnie nadaje się dla każdego, kto regularnie ćwiczy.

Maltodekstryna (1kg)
Wysokiej jakości węglowodan złożony pozyskiwany ze skrobi zbożowej, który stanowi świetne źródło szybko uwalnianej energii.

ZMA® (90 tabletek)
Połączenie dwóch niezbędnych minerałów dietetycznych (cynku i magnezu) oraz witaminy B6, dzięki któremu zyskasz siłę i wytrzymałość oraz przyspieszysz regenerację.

Butelka Blender Myprotein
Wysokiej jakości butelka do mieszania wyposażona w wyjątkową kulkę do mieszania, dzięki której przy minimalnym wysiłku przygotujesz łagodny napój.

Główne zalety

  • Pięć kluczowych suplementów poprawiających siłę
  • Wspomaga regenerację i naprawę
  • Zawiera beta-alaninę dla lepszej wytrzymałości

Zalecane stosowanie

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Pakiet na zyskanie sily od Terry'ego Hollandsa

Wybierz obrazek

Pakiet na zyskanie sily od Terry'ego Hollandsa