Rugby Pack

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

To Twój pierwszy raz w naszym sklepie? Świetnie!

Jako prezent od nas otrzymujesz 20% rabatu na swoje pierwsze zakupy. Wystarczy, że zarejestrujesz się, w koszyku wpiszesz kod NOWY20 i cena produktów automatycznie się zredukuje. Plus, jeśli kwota Twoich zakupów przekroczy 260zł - dostawa jest za darmo!

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Oferta jest ważna do końca Stycznia. Na każdym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł.

KUP TERAZ

308.95 zł

Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Ponieważ uprawiają jeden z najbardziej wymagających rodzajów sportu na świecie rugbyści muszą odznaczać się w równym stopniu szybkością, zręcznością i siłą - zespołem cech bardzo rzadko występujących w innych dyscyplinach.

Produkt Rugby Pack łączy w sobie 3 produkty opracowane z myślą o tym, by organizmy rugbystów mogły sprostać wysokim wymaganiom, jakie im stawiane. Włączyliśmy preparat regeneracyjny ,,wszystko w jednym'' Hurricane Evo, jak również Tribulus Pro (buzdyganek) i jednowodną kreatyną, by umożliwić osiągnięcie szczytowej formy.

Hurricane Evo (o smaku mięty czekoladowej, w woreczku, 1,8kg) najwyższej klasy preparat ,,wszystko w jednym'' opracowany z myślą o wspomaganiu zysku siły i rozmiaru, a także wspomagania regeneracji po wysiłku. Ten preparat, zawierający jedyną w swoim rodzaju mieszankę białek, węglowodanów, kreatyny, aminokwasów, jak również HMB (kwas 3-hydroksy-3-metylomasłowy), dostarcza kluczowych składników, jakich potrzebuje Twój organizm w okresach intensywnego wysiłku.

Jednowodna kreatyna (w woreczku, 250g) ma udowodnione działanie zwiększające siłę i wzrost; stwierdzono także, że skraca zarówno czas regeneracji ogólnej, jak i regeneracji w przerwach między intensywnym wysiłkiem.

Tribulus Pro (90 kapsuł w opakowaniu) może podnosić poziom związków wzrostu w celu regeneracji i wzrostu mięśni. Tribulus Pro charakteryzuje się aż 95% zawartością saponiny w 300mg kapsule.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • 3 najwyższej klasy produkty dla rugbistów
  • Zwiększona siła
  • Szybka regeneracja

Zalecane stosowanie

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Rugby Pack

Wybierz obrazek

Rugby Pack