Rugby Pack

Tajemniczy Rabat | Do 30% Zniżki na wszystko | Użyj kodu: TAJNY

Otrzymaj nawet 30% rabatu na wszystkie produkty | Użyj kodu: TAJNY

Tajemniczy Rabat zmienia się co godzinę - ile dzisiaj zaoszczędzisz? Oferta obejmuje wszystkie dostępne produkty.

Promocja trwa do północy 24 Stycznia 2017. Maksymalny rabat to 250zł.

KUP TERAZ

308.95 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Ponieważ uprawiają jeden z najbardziej wymagających rodzajów sportu na świecie rugbyści muszą odznaczać się w równym stopniu szybkością, zręcznością i siłą - zespołem cech bardzo rzadko występujących w innych dyscyplinach.

Produkt Rugby Pack łączy w sobie 3 produkty opracowane z myślą o tym, by organizmy rugbystów mogły sprostać wysokim wymaganiom, jakie im stawiane. Włączyliśmy preparat regeneracyjny ,,wszystko w jednym'' Hurricane Evo, jak również Tribulus Pro (buzdyganek) i jednowodną kreatyną, by umożliwić osiągnięcie szczytowej formy.

Hurricane Evo (o smaku mięty czekoladowej, w woreczku, 1,8kg) najwyższej klasy preparat ,,wszystko w jednym'' opracowany z myślą o wspomaganiu zysku siły i rozmiaru, a także wspomagania regeneracji po wysiłku. Ten preparat, zawierający jedyną w swoim rodzaju mieszankę białek, węglowodanów, kreatyny, aminokwasów, jak również HMB (kwas 3-hydroksy-3-metylomasłowy), dostarcza kluczowych składników, jakich potrzebuje Twój organizm w okresach intensywnego wysiłku.

Jednowodna kreatyna (w woreczku, 250g) ma udowodnione działanie zwiększające siłę i wzrost; stwierdzono także, że skraca zarówno czas regeneracji ogólnej, jak i regeneracji w przerwach między intensywnym wysiłkiem.

Tribulus Pro (90 kapsuł w opakowaniu) może podnosić poziom związków wzrostu w celu regeneracji i wzrostu mięśni. Tribulus Pro charakteryzuje się aż 95% zawartością saponiny w 300mg kapsule.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • 3 najwyższej klasy produkty dla rugbistów
  • Zwiększona siła
  • Szybka regeneracja

Zalecane stosowanie

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Rugby Pack

Wybierz obrazek

Rugby Pack