T- Booster Pack

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

To Twój pierwszy raz w naszym sklepie? Świetnie!

Jako prezent od nas otrzymujesz 20% rabatu na swoje pierwsze zakupy. Wystarczy, że zarejestrujesz się, w koszyku wpiszesz kod NOWY20 i cena produktów automatycznie się zredukuje. Plus, jeśli kwota Twoich zakupów przekroczy 260zł - dostawa jest za darmo!

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Oferta jest ważna do końca Stycznia. Na każdym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł.

KUP TERAZ

317.91 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Produkt T-Booster Pack to 3 najwyższej klasy produkty opracowane z myślą o tym, by pomóc Ci osiągnąć zaplanowane zyski mięśni. Włączyliśmy naszą formułę wiodącą T-Matrix z kwasem asparaginowym i glukonianem kreatyny, aby wytworzyć współdziałającą mieszankę produktów wspomagającą zwiększanie poziomu związków wzrostu oraz zasoby szybko dostępnej energii.

T-Matrix (bezsmakowy, 180 kapsuł w paczce) to jeden z najbardziej zaawansowanych produktów wspomagających wzrost tkanki, jakie pojawiły się na rynku, a który łączy w sobie kilka z najbardziej fascynujących dostępnych składników. Zapewniając nieporównywalne zyski mięśniowe może pomóc Ci przejść na wyższy poziom.

Kwas asparaginowy (w woreczku, 250g) to aminokwas, który produkowany jest przede wszystkim w przysadce mózgowej, podwzgórzu i jądrach. Odgrywa ważną rolę w wytrwarzaniu związków mająych związek z libido i wzrostem tkanki.

Glukonian kreatyny (zawartość 250g w woreczku) to molekuła kreatyny powiązana z molekułą glukozy. Powstała w ten sposób forma kreatyny jest pochłaniana w podobny sposób jak glukoza, dzięki czemu zwiększa się ilość kreatyny, jaka dociera do Twoich mięśni, co zwiększa korzyści, jakie z reguły płyną z używania kreatyny.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • 3 produkty najwyższej jakości
  • Poprawiają poziom związków wzrostu
  • Zwiększają zasoby szybkodostępnej energii

Zalecane stosowanie

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Składniki

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej informacji zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

T- Booster Pack

Wybierz obrazek

T- Booster Pack