Workout Fuel zestaw

Mikołajki | Aż 25% rabatu na całe zamówienie i prezent niespodzianka od Świętego Mikołaja | Użyj kodu: MIKOŁAJKI

Kto był grzeczny?

Nie ważne! W Myprotein mamy dla Ciebie prezenty nawet jeśli przez dłuższy czas nie było Cię na treningu. Możesz otrztymać 25% rabatu na całe zamówienie oraz prezent niespodziankę gdy wydasz 300zł!

Prezent pojawi się w Twoim koszyku autonatycznie po przekroczeniu kwoty 300zł. Maksymalny rabat na całe zamówienie to 250zł. Na każdym zamówieniu można użyć jednego kodu rabatowego.

KUP TERAZ

22.34 zł

Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Pakiet próbek Workout Fuel od Myprotein zawiera trzy najwyższej jakości suplementy opracowane z myślą o tym, byś jak najwięcej zyskiwał za każdym razem ze swojego treningu. Połączenie Pulse® V4, Exceed oraz Recovery XS dostarczy Ci wszystkich składników, jakich potrzebujesz przed, w trakcie, oraz po treningu.

Zawiera:

Pulse® V4 17g – o smaku Berry Blast (jagodowym)
Pulse® V4 to obecnie nasz najlepszy suplement typu pre-workout, zaprojektowany, by dodać Ci energii i poprawić koncentrację, dzięki czemu z każdego treningu wyciągniesz maksimum. Każda porcja 17g dostarcza 9.2g naszej wyjątkowej mieszanki ‘Perform and Pump’, która łączy w sobie Creapure®, AAKG, beta alaninę oraz jabłczan cytruliny.

Exceed® 20g – o smaku tropikalnym
Dzięki włączeniu dodatkowych dodatkowych elektrolitów w celu poprawy nawodnienia Exceed to suplement idealny do użycia w trakcie intensywnego wysiłku. Exceed to zaawansowana mieszanka aminokwasów i elektrolitów, dzięki której zwiększysz produkcję energii, zyskasz siłę, poprawisz wytrzymwałość i przyspieszysz regenerację.

Recovery XS (RTS) 90g- smak Chocolate Smooth (łagodnej czekolady)
Dzięki zawartości węglowodanów i białka o najwyższej na rynku dostępnej jakości Recovery XS wspomoże rozwój mięśni, przyspieszy ich regenerację, dzięki czemu będziesz mógł bez straty czasu wrócić na siłownię.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Lepsze osiągi na treningu
  • Poprawia skupienie i koncentrację
  • Korzystnie wpływa na regenerację mięśni

Zalecane stosowanie

Po więcej szczegółów zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Składniki

Po więcej szczegółów zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Informacje odżywcze

Po więcej szczegółów zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Workout Fuel zestaw

Wybierz obrazek

Workout Fuel zestaw