Zestaw na energię i wytrzymałość

30% Rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty | Wpisz kod: SZYBKO30

Otrzymaj na wszystkie nieprzecenione produkty w Myprotein. 

Oferta obejmuje nasze bestsellery takie jak Impact Whey Protein, BCAA oraz nowe produkty takie jak Baton z Kazeiną, Wzmacniacz Wodny oraz Organiczna Mąka Amarantusowa.

Oferta jest ważna jedynie do północy 18 Stycznia 2017r. Maksymalny rabat to 250zł

KUP TERAZ30% Rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty | Wpisz kod: SZYBKO30

531.72 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Czy to jest długi bieg, czy jazda na rowerze ten pakiet oferuje szereg kluczowych produktów, aby pomóc zmaksymalizować treningi i wytrzymałość. Tak więc bez względu na cel w tym roku dostarcz Twojemu ciału odpowiednie składniki odżywcze i zmaksymalizuj efekty z tym oto pakietem.

Energia i Wytrzymałość zestaw zawiera:

ENER: GEL pomarańcza

Ten żel energetyczny zawiera istotną mieszankę elektrolitów, przyczyni się do utrzymania wydajności i wytrzymałości podczas długotrwałego wysiłku wytrzymałościowego i zwiększenia wchłaniania wody podczas ćwiczeń fizycznych.

Tricarb, niesmakowy, 800g

napój Tricarb jest mieszanką węglowodanów z unikalną mieszanką 3 różnych węglowodanów, które zawierają; Maltodekstrynę, fruktozę i Palatynozę & reg ;. Również 500mg elektrolitów. Łączy w sobie kombinację węglowodanów i elektrolitów, które przyczyniają się do utrzymania wydajności, wytrzymałości podczas długotrwałego wysiłku wytrzymałościowego i zwiększa wchłanianie wody podczas ćwiczeń fizycznych.

RE: CHARGE, pomarańczowy, 1,5 kg

RE Charge jest zaawansowanym suplementem, który zawiera ponad 17 g białka, 55 g węglowodanów i 1000 miligramów elektrolitów. Re: Charge zawiera 5g kreatyny w porcji i ma zero gramów tłuszczu. Dodatkowo, mieszanka protein premium będzie przyczyniać się do rozwoju i utrzymania masy mięśniowej.

MyBar Owies i Serwatka, smak malinowy

MyBar & reg; Owies & amp; Serwatka jest smacznym i pożywnym batonem typu Flapjack dla tych, którzy chcą dodać białka i węglowodanówdo ich diety. Każdy baton 88g zawiera 22g białka pochodzącego z białka mleka i białek serwatkowych.

Glukozamina HCL, 360 Tabletki

Glukozamina jest naturalnie występującym składnikiem odżywczym i jest głównym składnikiem chrząstki, który pochłania uderzenie i amortyzuje nasze stawy kiedy poruszamy się. Każda tabletka jest w doskonałym stosunku ceny do jakości, zawiera 1000 mg glukozaminy HCL. Glukozamina HCL zapewnia 40% więcej substancji niż standardowy Siarczan glukozaminy.

SMAKI, PRODUKTY I ROZMIARY ZALEŻĄ OD STANÓW MAGAZYNOWYCH.

Główne zalety

  • W zestawie 5 fantastycznych produktów,
  • Doskonały stosunek jakości do ceny,
  • Idealny dla tych, którzy chcą wspierać swoją wytrzymałość

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Zestaw na energię i wytrzymałość

Wybierz obrazek

Zestaw na energię i wytrzymałość