• Vegetarian

    Vegetarian

  • Vegan

    Vegan

Activate

Smak
Opakowanie
Ilość

Oferty Urodziniowe: Odliczanie do 12 urodzin - do 30% Rabatu!

Oferty Urodzinowe: Odliczamy do urodzin,

rabat 30%

zniża się o godzinę! Kod:

URODZINY

Sprawdź nasze najonowsze i najpopularniejsze produkty, na które dzisiaj możesz dostać nawet 30% rabatu! Ale śpiesz się, kod zmienia się o co godzinę a więc kto pierwszy, ten lepszy!
Oferta jest ważna do 11 wieczorem 26 Maja lub do wyczerpania zapasów promocyjnych. Maksymalny rabat na całe zamówienie to 280zł.

KUP TERAZ

99.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi

Activate to mieszanka energetyczna o silnym działaniu, opracowana z myślą o poprawie koncentracji i wyników sportowych. Zaawansowana mieszanka Chocamine Plus, kofeiny, witamin B oraz antyutleniaczy pomaga podnieść poziom energii, poprawiając sprawność i jasność myślenia, jak również koncentrację.

Activate stymuluje ścieżki neuronowe w celu zapewnienia ścisłej komunikacji między mięśniami a mózgiem, co z kolei poprawia koordynację ruchową. Pojawienie się zmęczenia w centralnym układzie nerwowym może doprowadzić do znacznego pogorszenia wyników zarówno pod względem intensywności, jak i długości. Dla osiągnięcia pożądanych wyników ważna jest stymulacja ścieżek neuronowych, jak również centralnego układu nerwowego; męczy się on bowiem dużo szybciej, niż mięśnie.

Jednym z głównych składników Activate jest kofeina, której korzystne dla siły i wytrzymałości oddziaływanie zostało wykazane w szeregu badań. Każda porcja Activate dostarcza ogromnej ilości 80mg kofeiny, tj. więcej niż wiele spośród najpopularniejszych preparatów obecnych na rynku. Dodatek witaminy B pozwala organizmowi na zużycie przechowywanej energii podczas gdy właściwości przeciwutleniające wyciągu z nasion winogron przyczyniają się do usunięcia powodujących zmęczenie wolnych rodników. Dodaliśmy także piperyny, by wspomóc organizm we wchłanianiu silnie działających składników zawartych w Activate.

Uwaga: kofeina to silna substancja stymulująca. Nie stosować u osób poniżej 16 roku życia, kobiet w ciąży ani karmiących piersią, osób z nadciśnieniem, chorobami serca, ani osób mających kłopoty ze snem. Każda dawka Activate zawiera 80mg kofeiny.

Główne zalety

  • Silny stymulant
  • Poprawia uwagę i podnosi energię
  • 80mg kofeiny w porcji

Zalecane stosowanie

Zalecamy spożycie 2 kapsuł w sytuacji, w której potrzebujemy umysłowego pobudzenia. Nie przekraczać 1 porcji w ciągu godziny ani 2 porcji w ciągu 24 godzin.

Wielkość porcji: 2 kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 45

Składniki

Chocamine Plus®, kofeina bezwodna, wyciąg z nasion winogron 50% proantocyjanidyny oligomeryczne, bezwodny fosforan dwuwapniowy (substancja zwiększająca objętość), czysta witamina B12, biotyna, witamina B6 (pirydoksyna), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), piperyna, kapsuła wegetariańska (hipromeloza).

Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, drożdży, glutenu, skrobi ani laktozy. Nie dodano soli ani cukru. Nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie.

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji (2 kapsuły):
Chocamine Plus® (dostarcza 40mg kofeiny): 500mg
wyciąg z nasion winogron (50% OPC): 190mg
kofeina bezwodna: 80mg
witamina B6: 10mg
bioperyna: 5mg
witamina B12: 1mg
biotyna: 25mcg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Activate

Wybierz obrazek

Activate