• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarian

  Vegetarian

 • Vegan

  Vegan

Creapure® (Kreatyna jednowodna)

Nowe wersje smakowe - brzoskwinia/mango, kwaśna malina, czereśnia/limona.

Smak
Opakowanie
Ilość

WIELKA okazja nawet 80% rabatu na pigułki i aminokwasy!

Wyjatkowa okazja na aminokwasy i pigułki nawet 80% taniej!! Nie trzeba kodów, wystarczy zrobi zakupy w odpowiednim czasie.

Ogromna przecena najlepszych produktow!

Kup Teraz

Było: 39.00 zł

Teraz 35.00 zł

Zaoszczędź: 4.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Kreatyna jednowodna co to jest ?

Wytwarzany w Niemczech przez AlzChem preparat Creapure® jest znany w świecie jako najczystsza i najlepsza forma zmikronizowanej kreatyny jednowodnej.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych form kreatyny, jednak tylko Creapure® pomyślnie przeszła wielokrotne testy, które potwierdziły brak zanieczyszczeń i niepotrzebnych produktów ubocznych, takich jak kreatynina, dicyjanodiamid, dihydrotriazin (DHT) i tiomocznik. Creapure® to w 99,99% czysta kreatyna jednowodna, podczas gdy w innych produktach zawartość kreatyny oscyluje wokół 99,9%.

Dlaczego warto stosowac Kreatyne ?

Kreatyna nadaje się idealnie dla szerokiego grona użytkowników od kulturystów po sprinterów, ale przede wszystkim dla każdego, kto chce zyskać na sile, szybkości i masie beztłuszczowej. W setkach badań potwierdzono, że kreatyna jednowodna pomaga w osiągnięciu tych celów. Wykazano także, że kreatyna jednowodna skraca czas regeneracji zarówno ogólnej, jak również między poszczególnymi fazami treningu.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Ultraczysta forma jednowodnej kreatyny
 • Wytwarzana w Niemczech przez firmę Alzchem
 • Korzystnie wpływa na siłę i objętość

Zalecane stosowanie

Dodać półtorej małej łyżki MP do wody, wstrząsnąć i spożyć. Stosować 1-2 razy na dzień. Po 8 tygodniach ciągłego stosowania zrobić tydzień przerwy i rozpocząć cykl od nowa.

1x płaska łyżeczka plastikowa MP (mała) to 3,5g (nie wchodzi w skład zestawu).

Składniki

Wersja bezsmakowa
100% Creapure® (kreatyna jednowodna)

Jogurt jagodowy
Creapure® (kreatyna jednowodna), substancja smakowa, kwas cytrynowy, barwniki (czerwień buraczana i antycyjany), substancja słodząca (sukraloza®).

Wersja Tropical
Creapure® (kreatyna jednowodna), substancja smakowa, kwas cytrynowy, barwnik (karoten), substancja słodząca (sukraloza®).

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji:
5g Creapure® (kreatyna jednowodna)

Zwracamy uwagę, że powyższe informacje odżywcze opracowano w oparciu o wersję bezsmakową. W przypadku wersji smakowych zawartość kreatyny jednowodnej będzie niższa o około 0,75g w porcji

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Creapure® (Kreatyna jednowodna)

Wybierz obrazek

Creapure® (Kreatyna jednowodna)