Elle Thermopure

Dodatkowe 10% Rabatu na Wyprzedaż do -75% - Tylko Dzisiaj!

Impreza i po imprezie! Tylko dzisiaj, dostań

dodatkowe 10%

rabatu na wyprzedaż z kodem:

AFTERPARTYPL

Oferta ważna do północy 30/05/2016.


KUP TERAZ

Było: 79.00 zł

Teraz 51.00 zł

Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Elle Thermopure to wiązka naturalnych ziół i składników odżywczych, opracowana z myślą o tym, bym wspomóc zachodzącą w organizmie przemianę zmagazynowanych kalorii w energię. W połączeniu ze zdrową dietą i reżimem treningowym ta mieszanka silnych składników może przyspieszać tempo przemiany materii, dodając Ci witalności, kiedy Twój organizm przemienia kalorie w energię.

Jednym z kluczowych składników Thermopure jest wyciąg z herbaty zielonej. Udowodniono, że ogranicza ilość trawionego i magazynowanego tłuszczu i podnosi tempo spalania tłuszczu w energię. Thermopure zawiera także unikalną mieszankę Thermo Blend (kofeinę, ketony malinowe i cayenne), która może podnieść tempo przemiany materii, dzięki czemu w trakcie wysiłku spalisz więcej kalorii.

By podnieść poziom energii i dostarczyć Ci paliwa do ćwiczeń na dłuższy czas dodaliśmy jeszcze witamin. Stwierdzono, że dzięki zwiększeniu ilości składników spożywczych we krwi witaminy uwalniają w pracujących mięśniach więcej energii.

Thermopure jest jednym z niewielu produktów na rynku łączących w jednym wygodnym w użyciu preparacie tak wiele składników o potwierdzonym działaniu spalającym tłuszcz. Dzięki temu jest to obecnie nasz największy hit, jak chodzi o kontrolę wagi.

Wielkość porcji: 3 kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 30

Uwaga: produkt może być szkodliwy dla kobiet w ciąży bądź karmiących piersią. Przed rozpoczęciem stosowania jakichkolwiek suplementów należy zawsze zasięgnąć porady lekarza.

Główne zalety

  • Nowatorska mieszanka termo
  • Wspomaga kontrolę wagi
  • Zawiera wyciąg z herbaty zielonej i chrom

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety spożywać 2-3 kapsułki dziennie na pusty żołądek przed treningiem. W dni beztreningowe rozłożyć porcję na rano, popołudnie i wieczór.

Wielkość porcji: 2-3 kapsułki

Ilość dawek na opakowanie: 30-45

Uwaga: nie stosować u osób poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób z nadciśnieniem, chorobami serca, bądź mających kłopoty ze snem.

Składniki

Wyciąg z herbaty zielonej (95% polifenole), kapsuła (żelatyna), L tyrozyna, celuloza (substancja zwiększająca objętość), kofeina, L teanina (98%), ketony malinowe, Capsicum extract (30,000?50,000 SHU), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek krzemu, witamina B6 (jako wodorochlorek pirydoksyny), bioperyna, chrom (jako pikolinian chromu), witamina B12.

Nie zawiera: sztucznych barwnikór ani konserwantów, drożdży, glutenu, skrobi ani laktozy. Nie dodano soli ani cukru.

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji (3 kapsuły):
polifenole (z wyciągu z herbaty zielonej [std. to 95% polyphenols by UV, 50% EGCG by HPLC]): 356,25mg
mieszanka termogeniczna (kofeina, ketony malinowe, proszek cayenne (30,000-50,000 SHU): 300mg
L-tyrozyna: 200mg
L-teanina: 125mg
witamina B6 (jako wodorochlorek pirydoksyny): 5mg
bioperyna: 5mg
chrom (jako pikolinian chromu): 120µg
witamina B12 : 21µg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Elle Thermopure

Wybierz obrazek

Elle Thermopure