Elle Vital Omega

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

To Twój pierwszy raz w naszym sklepie? Świetnie!

Jako prezent od nas otrzymujesz 20% rabatu na swoje pierwsze zakupy. Wystarczy, że zarejestrujesz się, w koszyku wpiszesz kod NOWY20 i cena produktów automatycznie się zredukuje. Plus, jeśli kwota Twoich zakupów przekroczy 260zł - dostawa jest za darmo!

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Oferta jest ważna do końca Stycznia. Na każdym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł.

KUP TERAZ

Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Vital Omega to olej rybny w wysokim stężeniu, o dużej zawartości niezbędnych kwasów tłuszczowych. Niezbędne kwasy tłuszczowe są uważane za 'dobre tłuszcze' , z uwagi na ważną rolę, jaką odgrywają w funkcjonowaniu mózgu, zapewnieniu dobrego stanu serca i stawów, i ogólnym samopoczuciu.

Kwasy eikozapentaenowy (EPA) oraz dokozaheksaeowy (DHA) to bardzo ważne dla zdrowia ogólnego nienasycone kwasy tłuszczowe. Wykazano ponadto, że wspomagają utratę wagi. Przypuszcza się, że EPA i DHA mogą wspomagać przekształcanie innych tłuszczy w energię tak, by nie były odkładane w organizmie.

Każda kapsuła 1000mg dostarcza aż 60% EPA i 15% DGA pozyskanych z oleju rybnego przefiltrowanego w ten sposób, by usunąć naturalne toksyny i zanieczyszczenia.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Tłuszcze niezbędne dla ciała i umysłu/li>
  • Może pomagać w odchudzaniu
  • 60% EPA i 15% DHA

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy stosować 1 porcję żel-kremu 1 do 3 razy dziennie z posiłkiem.

Wielkość dawki: 1 żel-krem

Ilość dawek w opakowaniu: 90

Uwaga: produkt może być nieodpowiedni dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Przed rozpoczęciem stosowania jakichkolwiek suplementów zależy zasięgać porady lekarza.

Składniki

Skoncentrowany i oczyszczony olej rybny omega 3, glicerol, żelatyna, woda oczyszczona.

Nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, drożdży, glutenu, skrobi, ani laktozy. Nie dodano soli ani cukru. Nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie.

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji (1 żel-krem):
Olej rybny omega 3 ogółem: 1000 mg
EPA: 600mg
DHA: 150mg

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Elle Vital Omega

Wybierz obrazek

Elle Vital Omega