Food Intolerance Test (test nietolerancji pokarmowej)

MOCNE PROMO: Wyprzedaż -50% na Amino + -40% na Białko | 3 za 2 na odzież

To się nazywa promocja!

Nie zależnie od tego czy robisz masę, jesteś na redukcji, szukasz produktów aby wzmocnić swoją odporność na Jesień czy szukasz stylowej odzieży sportowe - my mamy oferty! 

Amimokwasy, Kapsułki oraz Białka są już przecenione - także możesz również skorzystać z oferty na odzież z kodem!

Taka jest Moc Myprotein.

KUP TERAZ

Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Według Allergy UK aż 45% populacji cierpi na nietolerację pokarmową, która, chociaż nie zagraża życiu, to może bardzo uprzykrzać wiele z jego aspektów. Nasz Food Intolerance Test (test nietoleracji pokarmów) to prosty w użyciu zestaw zaprojektowany z myślą o dostarczeniu Ci Twojego osobistego profilu nietolerancji, dzięku któremu będziesz w stanie dokonać korzystnych dla zdrowia i rezultatów sportowych zmian w diecie.

Zestawy testowe Lorisian 50 i Lorisian 75 zapewniają wszystko, co konieczne do pobrania mikroskopijnej próbki krwi, którą następnie można przesłać w z góry opłaconej kopercie zwrotnej w celu przeprowadzenia analizy pod kątem znamiennych dla pokarmów przeciwciał IgG. W ciągu dziesięciu dni roboczych od otrzymania próbki wyniki zostaną dostarczone prosto do Ciebie. Masz spersonalizowany pakiet z wynikami zawiera kompleksowe wyniki testów wraz z broszurą objaśniającą zasady leczenie nietolerancji pokarmowej poprzez usunięcie niektórych pokarmów z diety. Test nietolerancji pokarmowej dokona oceny pod kątem przeciwciał specyficznych dla niektórych najczęściej powodujących alergię pokarmów - zbóż, produktów mlecznych, mięsa, ryb, warzyw, owoców, orzechów, ziół i przypraw.

Lorisian 50 to test pod kątem 50 konkretnych alergii, w tym na pszenicę, gluten, mleko krowie, orzechy, jajka i drożdze; zaś Lorisian 75 sprawdzi nas pod kątem dalszych 25 alergii, w tym na orzeszki ziemne, jęczmień, kolendrę,kminek i chmiel. Pełną listę testowanych alegii zawierają pliki załączone u dołu strony.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Test pod kątem 50 lub 75 częstych alergenów
  • Łatwy do przeprowadzenia test krwi polegający na nakłuciu palca i wysłaniu próbki do analizy w laboratorium
  • Wyniki dostarczane pocztą w ciągu 10 dni roboczych

Zalecane stosowanie

Patrz instrukcje dołączone do opakowania produktu Lorisian Food Intolerance Test (testu na nietolerancję pokarmową).

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Food Intolerance Test (test nietolerancji pokarmowej)

Wybierz obrazek

Food Intolerance Test (test nietolerancji pokarmowej)