• wegetariański

    wegetariański

Hard Gainer

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

To Twój pierwszy raz w naszym sklepie? Świetnie!

Jako prezent od nas otrzymujesz 20% rabatu na swoje pierwsze zakupy. Wystarczy, że zarejestrujesz się, w koszyku wpiszesz kod NOWY20 i cena produktów automatycznie się zredukuje. Plus, jeśli kwota Twoich zakupów przekroczy 260zł - dostawa jest za darmo!

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Oferta jest ważna do końca Stycznia. Na każdym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł.

KUP TERAZ

240.74 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Hard Gainer został naukowo opracowany w celu uzyskiwania zauważalnych zysków wielkości i siły. Ten używany przez kulturystów preparat jest bogaty w kalorie i zapewnia wysokie poziomy białek i węglowodanów w każdej porcji w celu zapewnienia, że Twoje rozwijające się mięśnie otrzymują wszystkie składniki żywieniowe niezbędne dla rozwoju i regeneracji. Co więcej, nasza torba 2,4 kg zapewnia zapas na cały miesiąc przy znakomitej cenie.

Badania wskazują, że po treningu dochodzi do zjawiska zwanego ,,powysiłkowym oknem odżywczym'', to jest do momentu, w którym Twoje mięśnie są wygłodzone i przypominają gąbkę. Eksperci sądzą, że ta właściwość powoduje, że Twój organizm jest w stanie przyswoić o wiele więcej białek i węglowodanów niż w jakimkolwiek innym okresie dnia.

Badania wykazały, że by w pełni wykorzystać ,,okno odżywcze'' i zwiększyć masę Twój powysiłkowy shake powinien mieć 2 podstawowe składniki:

  • Proteiny, by Twoje mięśnie mogły się zregenerować i rozwijać
  • węglowodan o wysokim indeksie glikemicznym (dekstroza i maltodekstryna) by zwiększyć wchłanianie białek

Stworzyliśmy Hard Gainer w oparciu o te dwie kluczowe dla wzrostu tkanki zasady. W 80 gramach zawiera 23,5g mieszankę najwyższej jakości izolatu serwatki oraz koncentratu protein mlecznych, które usprawniają regenerację tkanki, 49g mieszankę dekstrozy i maltodekstryny w celu zwiększenie wchłaniania protein.

Najlepiej stosować Hard Gainer albo jako shake zastępujący posiłek dodający kalorii do Twojej codziennej diety, albo spożywać po wysiłku w ,,oknie odżywczym'' dla usprawnienia syntezy protein i zwiększenia uzyskiwanej ilości mięśni. Chociaż wykazano, że sam Hard Gainer daje dobre rezultaty, to zalecamy stosowanie go w połączeniu z kreatyną jednowodną, co może być korzystne, ponieważ wykazano, że kreatyna poprawia siłę i wzrost. Badania wykazały, że węglowodany zawarte w Hard Gainer mogą wspomóc wchłanianie kreatyny.

Jeżeli chcesz nadać preparatowi smak, to wówczas zapraszamy do rzucenia okiem na nasze systemy smakowe.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • 302 kalorii w porcji 80g
  • Pomaga zwiększyć ciężar i masę ciała
  • Znakomita jakość za rewelacyjną cenę

Zalecane stosowanie

Wlać 250-300ml wody lub mleka do shakera (im mniej płynu, tym napój będzie gęstszy). Następnie dodać 2 duże łyżki 2 MP (80g), wstrząsnąć i spożyć. Stosować 2-3 razy dziennie albo według potrzeb.

1x płaska łyżka plastikowa MP (duża) to 37g.

Składniki

Maltodekstryna, koncentrat białka mlecznego*, izolat białka serwatki*, dekstroza, emulgator (lecytyna sojowa). *Z mleka

Informacje odżywcze

Zawartość w 80g:
energia: 304kcal
energia: 1272kj
białka: 23,5g
węglowodany: 49g
tłuszcze: 1,2g

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Hard Gainer

Wybierz obrazek

Hard Gainer