• wegetariański

    wegetariański

Hard Gainer

Przesyłka gratis gdy wydasz 260zł

Robisz zakupy w Myprotein?

Jeśli wydasz 260zł - za przesyłkę płacimy my!

KUP TERAZ

Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Hard Gainer został naukowo opracowany w celu uzyskiwania zauważalnych zysków wielkości i siły. Ten używany przez kulturystów preparat jest bogaty w kalorie i zapewnia wysokie poziomy białek i węglowodanów w każdej porcji w celu zapewnienia, że Twoje rozwijające się mięśnie otrzymują wszystkie składniki żywieniowe niezbędne dla rozwoju i regeneracji. Co więcej, nasza torba 2,4 kg zapewnia zapas na cały miesiąc przy znakomitej cenie.

Badania wskazują, że po treningu dochodzi do zjawiska zwanego ,,powysiłkowym oknem odżywczym'', to jest do momentu, w którym Twoje mięśnie są wygłodzone i przypominają gąbkę. Eksperci sądzą, że ta właściwość powoduje, że Twój organizm jest w stanie przyswoić o wiele więcej białek i węglowodanów niż w jakimkolwiek innym okresie dnia.

Badania wykazały, że by w pełni wykorzystać ,,okno odżywcze'' i zwiększyć masę Twój powysiłkowy shake powinien mieć 2 podstawowe składniki:

  • Proteiny, by Twoje mięśnie mogły się zregenerować i rozwijać
  • węglowodan o wysokim indeksie glikemicznym (dekstroza i maltodekstryna) by zwiększyć wchłanianie białek

Stworzyliśmy Hard Gainer w oparciu o te dwie kluczowe dla wzrostu tkanki zasady. W 80 gramach zawiera 23,5g mieszankę najwyższej jakości izolatu serwatki oraz koncentratu protein mlecznych, które usprawniają regenerację tkanki, 49g mieszankę dekstrozy i maltodekstryny w celu zwiększenie wchłaniania protein.

Najlepiej stosować Hard Gainer albo jako shake zastępujący posiłek dodający kalorii do Twojej codziennej diety, albo spożywać po wysiłku w ,,oknie odżywczym'' dla usprawnienia syntezy protein i zwiększenia uzyskiwanej ilości mięśni. Chociaż wykazano, że sam Hard Gainer daje dobre rezultaty, to zalecamy stosowanie go w połączeniu z kreatyną jednowodną, co może być korzystne, ponieważ wykazano, że kreatyna poprawia siłę i wzrost. Badania wykazały, że węglowodany zawarte w Hard Gainer mogą wspomóc wchłanianie kreatyny.

Jeżeli chcesz nadać preparatowi smak, to wówczas zapraszamy do rzucenia okiem na nasze systemy smakowe.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • 302 kalorii w porcji 80g
  • Pomaga zwiększyć ciężar i masę ciała
  • Znakomita jakość za rewelacyjną cenę

Zalecane stosowanie

Wlać 250-300ml wody lub mleka do shakera (im mniej płynu, tym napój będzie gęstszy). Następnie dodać 2 duże łyżki 2 MP (80g), wstrząsnąć i spożyć. Stosować 2-3 razy dziennie albo według potrzeb.

1x płaska łyżka plastikowa MP (duża) to 37g.

Składniki

Maltodekstryna, koncentrat białka mlecznego*, izolat białka serwatki*, dekstroza, emulgator (lecytyna sojowa). *Z mleka

Informacje odżywcze

Zawartość w 80g:
energia: 304kcal
energia: 1272kj
białka: 23,5g
węglowodany: 49g
tłuszcze: 1,2g

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Hard Gainer

Wybierz obrazek

Hard Gainer