• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

 • wegański

  wegański

HMB

Beta-hydroxy beta-methylbutyrate

Smak
Opakowanie
Ilość

Tajemniczy Rabat | Do 30% Zniżki na wszystko | Użyj kodu: TAJNY

Otrzymaj nawet 30% rabatu na wszystkie produkty | Użyj kodu: TAJNY

Tajemniczy Rabat zmienia się co godzinę - ile dzisiaj zaoszczędzisz? Oferta obejmuje wszystkie dostępne produkty.

Promocja trwa do północy 24 Stycznia 2017. Maksymalny rabat to 250zł.

KUP TERAZ

69.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

HMB to aminokwas powstały w wyniku rozpadu leucyny. HMB występuje także w niektórych pokarmach, takich jak sum i lucerna. Jest także naturalnym składnikiem mleka matki, jednak rzadko występuje w codziennej diecie. HMB odkryto w latach pięćdziesiątych i przez wiele dziesięcioleci intensywnie badano, jednak dopiero około 1995 roku związek ten stał się naprawdę popularny jako suplement sportowy.

Udowodniono, że HMB opóźnia rozpad białek w mięśniach, a także korzystnie działa na wzrost tkanki. Wczesne eksperymenty pokazały, że suplementacja przy pomocy HMB obniża także cholesterol i wzmacnia system odpornościowy.

W kontrolowanym eksperymencie naukowym 41 ochotników w wieku 19 do 29 lat stosowało 0, 1,5 lub 3g HMB codziennie przez 3 tygodnie. Uczestnicy podnosili także ciężary 3 razy na tydzień przez 90 minut. Wyniki wskazują, że HMB dodaje siły i masy beztłuszczowej w stopniu wprost proporcjonalnym do spożywanej ilości.

W innym kontrolowanym eksperymencie opisywanym w tym samym artykule 32 ochotników stosowało dziennie 3 gramy HMB lub placebo, a następnie podnosiło ciężary przez 2 lub 3 godziny dziennie, przez 6 dni w tygodniu, przez okres 7 tygodni. Grupa stosująca HMB zaobserwowała znacznie większe zyski siły w wyciskaniu leżąc, niż grupa stosująca placebo. Jednak na końcu eksperymentu nie było zdecydowanej różnicy w wadze ciała ani masie tłuszczowej.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Pomaga zapobiegać uszkodzeniom tkanki
 • Może wspomagać zysk masy beztłuszczowej
 • Wspomaga naprawę tkanki

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy spożywać 1g 3 razy dziennie w równomiernych odstępach, co pozwoli na uzyskanie najlepszego efektu.

Dodać nieco ponad połowę małej łyżeczki MP (1g) to dowolnej wybranej ilości wody lub soku owocowego i spożyć natychmiast.

1x płaska łyżka plastikowa MP (mała) to 1,8g.

Składniki

Ten produkt to w 100% HMB bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% HMB.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

HMB

Wybierz obrazek

HMB