• wegetariański

    wegetariański

Hurricane Evo

All-in-one'

Odliczamy | Nawet 30% Rabatu na Wszystko | Użyj Kodu: ODLICZPL

Otrzymaj nawet 30% rabatu na wszystko | Użyj kodu: ODLICZPL

Zaczynamy odliczanie - zrób zakupy jak najszybciej aby zaoszczędzić jak najwięcej, rabat zmniejsza się z każdą godziną.

Oferta ważna do północy 20 Stycznia 2017r. Maksymalny rabat to 250zł.

KUP TERAZ

237.94 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

MP MAX® Hurricane Evo to najwyższej jakości suplement sportowy 'wszystko w jednym' zaprojektowany z myślą o ułatwieniu zysku siły i wielkości, jak również maksymalnej regeneracji po wysiłku. Ten preparat stanowi jedyne w swoim rodzaju połączenie białek, węglowodanów, kreatyny, aminokwasów i HMB, ważnych składników odżywczych potrzebnych organizmowi w trakcie intensywnego wysiłku.

Mieszanka białek zapewni stopniowe uwalnianie aminokwasów w celu zwiększenia wzrostu (40% koncentrat białka mlecznego, 30% koncentrat białka serwatki, 30% albumina jajeczna). Węglowodany pozyskane wyłącznie z ultradrobnego owsa dodadzą energii na dłuższy czas, co pozwoli zwiększyć wytrzymałość. By umożliwić jeszcze większą intensywność treningu dodaliśmy kreatynę, jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych składników budulcowych tkanki na rynku.

By usprawnić proces regeneracji mięśni dodaliśmy znaczną porcję aminokwasów połączonych wiązaniami peptydowymi oraz HMB. Aminokwasy połączone wiązaniami peptydowymi są szybko przyswajane. Wykazano, że wspomagają regenerację i wzrost poprzez ściąganie wody do mięśnia, co z kolei wspomaga syntezę glikogenu. Także obecność HMB o działaniu antykatabolicznym będzie wspomagała Twój wzrost. Udowodniono, że HMB wspomaga wzrost tkanki poprzez zapobieganie rozpadowi białek i naprawę tkanki po wysiłku.

Co więcej, by zwiększyć przewagę Hurricane Evo nad jakimkolwiek innym suplementem 'wszystko w jednym' uzupełniliśmy nasz produkt o Lactospore® i Digezyme®, preparaty o znakomitych właściwościach prozdrowotnych. Lactospore® to probiotyk korzystnie wpływający na działanie organów pokarmowych, zaś Digezyme® może wspomagać system trawienny i wspomagać wchłanianie białek, tłuszczy i węglowodanów.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Pomaga zyskać na sile i wielkości mięśni
  • Zawiera białko, kreatynę, aminokwasy i HMB
  • Zawiera także enzymy trawienne Lactospore® i Digezyme®

Zalecane stosowanie

Dodać 3 płaskie łyżeczki (60g) i wymieszać w ok. 300-400ml wody lub mleka odtłuszczonego (by uzyskać gęstszy koktajl dodaj mniej płynu, z kolei by uzyskać rzadszy koktajl dodaj więcej płynu). Dla uzyskania optymalnego efektu najpierw wlej do shakera lub blendera płyn, a następnie proszek. Po zmieszaniu natychmiast spożyć. Zalecamy spożywać 2 porcje dziennie. W dni treningowe spożywać po przebudzeniu, oraz bezpośrednio po wysiłku. W dni nietreningowe spożyć po przebudzeniu i o tej samej porze, o jakiej spożywamy produkt w dni treningowe.

Składniki

Mieszanka białek (40% koncentrat białka mlecznego, 30% koncentrat białka serwatki [z mleka], 30% proszek z żółtka jajecznego), ultradrobny owies, peptydy glutaminy (z glutenu), kreatyna jednowodna, leucyna, HMB (kwas 3-hydroksy-3-metylomasłowy wapnia), aromaty, zagęszczacz (guma ksantanowa), substancja słodząca (sukraloza), Digezyme® (amylaza, proteaza, celulaza, beta-d-galaktozydaza, lipaza), Lactospore® (probiotyk).

Informacje odżywcze

Zawartość w 60g produktu:
wartość energetyczna: 908,0kJ
wartość energetyczna: 217,0Kcal
białka (masa rzeczywista): 34,6g
węglowodany: 14,4g
w tym cukry: 1,8g
w tym poliole: 0,0g
tłuszcze: 2,3g
w tym nasycone: 0,8g
błonnik: 2,2g
sód: 0,0g

60g dostarcza także:
peptydy glutaminy: 3.0g
L-leucyna: 2,0g
kreatyna jednowodna: 2,5g
Digezyme®: 50 mg
Lactospore®: 100 milionów
wapń HMB: 1,5g

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Hurricane Evo

Wybierz obrazek

Hurricane Evo