Hydro Extreme

23-29% degree of hydrolysis

30% Rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty | Wpisz kod: SZYBKO30

Otrzymaj na wszystkie nieprzecenione produkty w Myprotein. 

Oferta obejmuje nasze bestsellery takie jak Impact Whey Protein, BCAA oraz nowe produkty takie jak Baton z Kazeiną, Wzmacniacz Wodny oraz Organiczna Mąka Amarantusowa.

Oferta jest ważna jedynie do północy 18 Stycznia 2017r. Maksymalny rabat to 250zł

KUP TERAZ30% Rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty | Wpisz kod: SZYBKO30

162.34 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Czym jest produkt Hydro Extreme?

Hydro Extreme to wysoce odżywczy hydrolizat białka serwatki odpowiedni jako źródło białka w odżywianiu sportowym. Stopień hydrolizy waha się między 23 a 29%, co oznacza, że białko zostało częściowo podzielone na mniejsze łańcuchy peptydowe w celu poprawy wchłaniania w jelitach. To z kolei ma efekt w postaci szybszego uwalniania białka do mięśni.

Zalety produktu Hydro Extreme

Hydro Extreme zapewnia ponad 17g białka w porcji 25g, co będzie miało korzystny wpływ na wzrost i stan masy mięśniowej. Każda porcja ma ponadto zaledwie 74 kalorie, 0.3g tłuszczu i 0.7g węglowodanów. Dzięki temu hydroextreme jest idealnym źródłem białka dla każdego, kto chce pozbyć się tłuszczu z organizmu i dostarczyć swoim mięśniom ważnych składników.

Dla kogo odpowiedni jest produkt Hydro Extreme?

Hydro Extreme można zalecić każdemu, kto chce zwiększyć codzienne spożycie białka, lub też potrzebuje białka bezpośrednio po treningu. Wysoka zawartość białka w połączeniu z niską zawartością tłuszczu i cukru sprawiają, że Hydro Extreme jest znakomitym produktem dla każdego, kto chce obniżyć poziom tłuszczu w organizmie. Wysoki stopień hydrolizy sprawia, że to źródło białka jest idealne dla profesjonalistów, którzy chcą przyspieszyć regenerację mięśni.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Stopień hydrolizy przekraczający 23%
  • Over 17g of białka w porcji
  • Produkt ubogi w tłuszcze i cukier

Zalecane stosowanie

Zalecamy mieszanie 1 dużej plastikowej łyżki MP (25g) z 150-200ml zimnej wody lub mleka do osiągnięcia łagodnej konsystencji. Dla najlepszych rezultatów zaleca się użycie shakera Myprotein oraz spożycie produktu natychmiast po wymieszaniu.

Uwaga: Z uwagi na wysoki stopień hydrolizy, który ma decydujące znaczenie dla funkcjonowania tego rodzaju białka produkt ma szczególnie gorzki posmak.

Składniki

wersja bezsmakowa:

100% Lacprodan® hydrolizat białka serwatki, guma ksantanowa.

wersja o smaku tropikalnym:

Lacprodan® hydrolizat białka serwatki, aromat, guma ksantanowa, kwas cytrynowy, barwnik (karoten), substancja słodząca (sukraloza).

Jagoda:

Lacprodan® hydrolizat białka serwatki, kwas cytrynowy, barwniki (czerwień buraczana, antocyjanin), aromat, guma ksantanowa, substancja (sukraloza).

Informacje odżywcze

Zawartość w 25g produktu:
Energia (kJ/kcal): 311/74
Tłuszcze: 0.025g
w tym nasycone: 0.025g
Węglowodany: 0.7g
w tym cukry: 0.6g
Białka: 17.7g
Sole: 0.05g

Zawartość w 100g produktu:
Energia (kJ/kcal): 1243/296
Tłuszcze: 0.1g
w tym nasycone: 0.1g
Węglowodany: 2.8g
w tym cukry: 2.4g
Białka: 70.9g
Sole: 0.2g

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Hydro Extreme

Wybierz obrazek

Hydro Extreme