• Vegetarian

    Vegetarian

Impact Milk Isolate

12 MOCNYCH LAT: WYPRZEDAŻ DO 75% + PREZENT: BLACK BOX

12 URODZINY MYPROTEIN: Wszystkie ceny obniżone!
Sprawdź naszą ofertę urodzinową i zobacz ile możesz z nami zaoszczędzić. Oferta obejmuje nasze bestsellery takie jak Impact Whey Protein, Fosfatydyloseryna i Produkty Żywieniowe.
Akcja ważna przez limitowany okres czasu, do wyczerpania zapasów promocyjnych.

KUP TERAZ

Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi

Nasz fantastyczny produkt Impact Milk Isolate to suszony rozpyłowo izolat białka mlecznego wyprodukowany ze świeżego, ultrafiltrowanego mleka odtłuszczonego. To zaawansowane białko mleczne jest znakomitym źródłem kazeiny i białka serwatkowego w tym samym stosunku, w jakim składniki te występują w naturalnym mleku, tj. odpowiednio 80% i 20%, co sprawia, że jest to znakomite połączenie wolno- i szybkouwalnianych białek.

Z uwagi na kontrolowane uwalnianie aminokwasów izolat białka mlecznego idealnie nadaje się dla osób chcących uniknąć katabolizmu (rozkładu i utraty mięśni), który następuje w efekcie intensywnych ćwiczeń. .Dzięki temu izolat białka mlecznego to produkt znakomity dla osób chcących dostarczyć mięśniom białka między posiłkami, lub w czasie, kiedy ich spożywanie nie jest możliwe, na przykład w czasie snu.

To źródło białka ma niskie poziomy laktozy w porcji (około 1,5%) przy bardzo wysokiej zawartości białka (90%) suchej masy, co sprawia, że jest idealne dla osób chcących zwiększyć swoje dzienne spożycie białka przy minimalnym spożyciu węglowodanów.. Izolat białka mlecznego ma także wyższą zawartość aminokwasów rozgałęzionych niż białko soi czy jajka.

Impact Milk Isolate to bogate źródło wapnia mlecznego, wolne od organizmów genetycznie modyfikowanych. Produkt jest wytwarzany w UE.

Profil aminokwasowy produktu znajduje się u dołu strony w rubryce 'Certyfikaty'.

Główne zalety

  • Wysoka zawartość białek przy niewielkiej zawartośći laktozy
  • Paliwo do budowy mięśni
  • Neutralny smak i łatwość miksowania

Zalecane stosowanie

Wlać 300-400ml wody lub mleka do shakera (im mniej płynu, tym gęstszy będzie napój). Następnie dodać półtorej dużej łyżki MP (30g), wstrząsnąć i spożyć. W celu osiągnięcia optymalnego działania najlepiej spożywać tuż przed pójściem spać; można jednak spożywać także między posiłkami, 2-3 razy dziennie wedle potrzeb.

1x płaska łyżka plastikowa MP (duża) to 18g. (nie wchodzi w skład zestawu)

Składniki

Izolat białka mlecznego*, proszek kakaowy (tylko wersja czekoladowa), aromat (tylko wersje smakowe), substancje słodzące(sukraloza® [tylko wersje smakowe]), barwnik (czerwień buraczana [tylko wersja o smaku truskawkowym]). *Z mleka

Informacje odżywcze

Zawartość w 30g:
energia: 111,0Kcal
energia: 453,0kJ
białko (masa sucha): 27,0g
białko (masa rzeczywista): 25,7g
węglowodany (laktoza): 0,5g
tłuszcz: 0,5g
wapń: 675,0mg

Zwracamy uwagę, że powyższe informacje opracowano w oparciu o wersję bezsmakową. Zawartość białka w przypadku wersji smakowych będzie niższa o około 3% w przypadku większości smaków, zaś w przypadku wersji czekoladowej będzie niższa o około 8% z uwagi na dodatek kakao.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Impact Milk Isolate

Wybierz obrazek

Impact Milk Isolate