• wegetariański

    wegetariański

Impact Milk Isolate

MPI

Tajemniczy Rabat | Do 30% Zniżki na wszystko | Użyj kodu: TAJNY

Otrzymaj nawet 30% rabatu na wszystkie produkty | Użyj kodu:

TAJNY

Tajemniczy Rabat zmienia się co godzinę - ile dzisiaj zaoszczędzisz? Oferta obejmuje wszystkie dostępne produkty.

Promocja trwa do północy 24 Stycznia 2017. Maksymalny rabat to 250zł.

KUP TERAZ

111.94 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Nasz fantastyczny produkt Impact Milk Isolate to suszony rozpyłowo izolat białka mlecznego wyprodukowany ze świeżego, ultrafiltrowanego mleka odtłuszczonego. To zaawansowane białko mleczne jest znakomitym źródłem kazeiny i białka serwatkowego w tym samym stosunku, w jakim składniki te występują w naturalnym mleku, tj. odpowiednio 80% i 20%, co sprawia, że jest to znakomite połączenie wolno- i szybkouwalnianych białek.

Z uwagi na kontrolowane uwalnianie aminokwasów izolat białka mlecznego idealnie nadaje się dla osób chcących uniknąć katabolizmu (rozkładu i utraty mięśni), który następuje w efekcie intensywnych ćwiczeń. .Dzięki temu izolat białka mlecznego to produkt znakomity dla osób chcących dostarczyć mięśniom białka między posiłkami, lub w czasie, kiedy ich spożywanie nie jest możliwe, na przykład w czasie snu.

To źródło białka ma niskie poziomy laktozy w porcji (około 1,5%) przy bardzo wysokiej zawartości białka (90%) suchej masy, co sprawia, że jest idealne dla osób chcących zwiększyć swoje dzienne spożycie białka przy minimalnym spożyciu węglowodanów.. Izolat białka mlecznego ma także wyższą zawartość aminokwasów rozgałęzionych niż białko soi czy jajka.

Impact Milk Isolate to bogate źródło wapnia mlecznego, wolne od organizmów genetycznie modyfikowanych. Produkt jest wytwarzany w UE.

Profil aminokwasowy produktu znajduje się u dołu strony w rubryce 'Certyfikaty'.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Wysoka zawartość białek przy niewielkiej zawartośći laktozy
  • Paliwo do budowy mięśni
  • Neutralny smak i łatwość miksowania

Zalecane stosowanie

Wlać 300-400ml wody lub mleka do shakera (im mniej płynu, tym gęstszy będzie napój). Następnie dodać półtorej dużej łyżki MP (30g), wstrząsnąć i spożyć. W celu osiągnięcia optymalnego działania najlepiej spożywać tuż przed pójściem spać; można jednak spożywać także między posiłkami, 2-3 razy dziennie wedle potrzeb.

1x płaska łyżka plastikowa MP (duża) to 18g. (nie wchodzi w skład zestawu)

Składniki

Izolat białka mlecznego*, proszek kakaowy (tylko wersja czekoladowa), aromat (tylko wersje smakowe), substancje słodzące(sukraloza® [tylko wersje smakowe]), barwnik (czerwień buraczana [tylko wersja o smaku truskawkowym]). *Z mleka

Informacje odżywcze

Zawartość w 30g:
energia: 111,0Kcal
energia: 453,0kJ
białko (masa sucha): 27,0g
białko (masa rzeczywista): 25,7g
węglowodany (laktoza): 0,5g
tłuszcz: 0,5g
wapń: 675,0mg

Zwracamy uwagę, że powyższe informacje opracowano w oparciu o wersję bezsmakową. Zawartość białka w przypadku wersji smakowych będzie niższa o około 3% w przypadku większości smaków, zaś w przypadku wersji czekoladowej będzie niższa o około 8% z uwagi na dodatek kakao.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Impact Milk Isolate

Wybierz obrazek

Impact Milk Isolate