• Gluten Free

    Gluten Free

  • Vegetarian

    Vegetarian

Kazeinian wapnia

Smak
Opakowanie
Ilość

Wyprzedaż aż do 80% rabatu! Śpiesz się z zakupami i oszczędzaj!

Specjlana Oferta: Wyprzedaż aż do 80% rabatu! 

Wybierz coś dla siebie z ponad 1500 naszych produktów, ale szybko - takie oferty to rzadkość.
Kod nie jest potrzebny - ceny zostały już obniżone.

KUP TERAZ

Było: 99.00 zł

Teraz 74.00 zł

Zaoszczędź: 25.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Czym jest Kazeinian Wapnia?

Bogaty w proteiny i ubogi w tłuszcz kazeinian wapnia jest wartościowym składnikiem preparatów dietetycznych, napojów sportowych, suplementów odżywczych oraz batonów proteinowych. Przygotowany ze świeżego mleka odtłuszczonego kazeinian wapnia jest suszoną pyłowo proteiną mleczą o niskiej zawartości sodu.

Zawiera bardzo wysokie poziomy aminokwasów, wyższe niż w izolatach serwatki i soi. Może również korzystnie oddziaływać na trawienie innych protein poprzez wydłużanie czasu, przez jaki przebywają one w układzie pokarmowym.

Dobrze jest zażyć kazeinian wapnia bezpośrednio przed pójściem spać, bądź w sytuacji, w której wiemy, że w ciągu dnia nie będziemy spożywać posiłku bogatego w proteiny, ponieważ synteza kazenianu wapnia będzie znacznie wolniejsza niż większości pozostałych protein. Zalecaną dawką dla tego efektu jest przynajmniej 30 gramów kazeinianu wapnia w jednej dawce. W ten sposób uzyskamy wysoką procentową zawartością proteiny. Z łatwością można używać kazeinianu wapnia do osiągnięcia wymaganego dziennego spożycia protein.

Profil aminokwasowy można odnaleźć u dołu strony w części 'Certyfikaty'.

Osobom zainteresowanym proteinami wolno przyswajalnymi (tj. do zażycia przed pójściem spać) polecamy nasz produkt Smooth Milk Protein (łagodne białko mleczne), o lepszym smaku, przeznaczoną do użycia w napojach odżywczych.

Dzialanie Kazeinianu Wapnia

W trakcie mieszania można dostrzec, że kazeinian wapnia tworzy mętną, lecz stabilną, koloidalną, ale w większości jednorodną zawiesinę. Można także zaobserwować większą niż u innych proszków proteinowych ilość piany. Nie należy się tym niepokoić, jest to jedynie przejaw typowych właściwości fizycznych tego produktu. Profil smakowy produktu może się też różnić od innych proszków proteinowych; kazeinian wapnia odznacza się cięższą, lecz bardziej ziarnistą obecnością na podniebieniu, przy czym w pewnym momencie odczuć można lekką mdłość.

Dostrzegane różnice w smaku i kleistości nie będą jednak miały wpływu na profil odżywczy produktu ani jego jakość jako proteiny wolnoprzyswajalnej.

Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi

Główne zalety

  • Znakomite źródło wolnoprzyswajalnych białek
  • Bogaty w białko, o niskiej zawartości tłuszczu
  • Wyprodukowano ze świeżego, odtłuszczonego mleka

Zalecane stosowanie

Wlać 400ml wody lub mleka do shakera (im mniej płynu,tym napój będzie gęstszy). Następnie dodać jedną kopiastą łyżkę MP (30g), wstrząsnąć i spożyć. W celu osiągnięcia najlepszych wyników stosować tuż przed pójściem spać, bądź 2-3 razy w ciągu dnia zależnie od potrzeb.

1x płaska łyżka plastikowa MP (duża) to 24g. (nie wchodzi w skład zestawu)

Składniki

Kazeinan wapnia*, proszek kakaowy (tylko wersje o smaku czekoladowym), substancja smakowa (tylko wersje smakowe), emulgator (lecytyna sojowa), substancja słodząca (sukraloza® [tylko wersje smakowe]), barwnik (czerwień buraczana [tylko wersja strawberry cream - krem truskawkowy]). *Z mleka.

Informacje odżywcze

Zawartość w 30g:
energia: 112,0 kcal
energia: 473,0kJ
białko (masa sucha): 28,5g
białko (masa rzeczywista): 27,0g
węglowodany (laktoza): 0,1g
tłuszcze: 0,6g

Zwracamy uwagę, że powyższe informacje odnoszą się do wersji bezsmakowej. Zawartość białka będzie niższa o około 3% w przypadku większości wersji smakowych, zaś w przypadku wersji czekoladowej o około 8%, z uwagi na dodatek kakao.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Kazeinian wapnia

Wybierz obrazek

Kazeinian wapnia