• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarian

  Vegetarian

 • Vegan

  Vegan

Ketony malinowe w proszku

Dni wypłaty - do 30% zniżki na całą stronę + Prezenty

Super Oferty na Dni Wypłaty! Zaoszczędź nawet 30%!

Wydaj 120zł dostań 15% Rabatu - Kod: 15POL
Wydaj 200zł dostań 20% Rabatu - Kod: 20POL
Wydaj 300zł dostań 25% Rabatu - Kod: 25POL
Wydaj 360zł dostań 30% Rabatu - Kod: 30POL

Prezent - Kubek Myprotein na wszystkie zamówienia powyżej 120zł

Oferta ważna do 3 Lipca 2016. Maksymalny rabat to 280zł.

KUP TERAZ

Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi

W ostatnim czasie ketony malinowe dodawane są do różnych suplementów diety. Są naturalnym wyciągiem z owoców sprzedawanym jako skuteczne narzędzie podnoszące tempo przemiany materii i wspomagające spalanie tłuszczu.

Naukowe badania nad ketonami z malin kojarzą ten produkt z podniesioną lipolizą (rozkładem komórek tłuszczowych). Dzięki temu ketony z malin stały się popularnym suplementem doa sportowców chcących zmniejszyć ilość tłuszczu w organizmie i zyskać na mięśniach.

Ketony malinowe to związki chemiczne występujące w owocach. Ketony odpowiadają za ich owocowy smak i zapach. Struktura chemiczne ketonów malinowych jest podobna do wielu innych ekstraktów stosowanych do spalania tłuszczu. Kapsaicyna ('gorąca' część pieprzu chilli) oraz synefryna przyspieszają tempo przemiany materii, ale powodują skutki uboczne (m.in. podrażnienia żołądka), które nie występują przy stosowaniu ketonów malinowych.

Badania naukowe wykazały, że ketony malinowe zwiększają wytwarzanie norepinefryny, która poprzez zwiększanie temperatury ciała podnosi tempo przemiany materii. Oprócz tego w jednym z eksperymentów wykryto, że suplement obniża zdolność organizmu do syntetyzowania tłuszczu.

To podwójne działanie - z jednej strony ograniczające powstawanie nowych komórek tłuszczu w ciele, a z drugiej zwiększające tempo spalania tłuszczu - sprawia, że ketony malinowe są uważane za jedną z największych nadziei dla każdego, kto spalić tłuszcz.

Oprócz estetycznych korzyści płynących z pozbycia się zalegającego pod skórą tłuszczu dodatkową zaletą suplementu jest spalanie tłuszczu w naczyniach krwionośnych, powodowane podwyższonym poziomem noradrenaliny we krwi.

Ich naturalne pochodzenie i brak skutków ubocznych powoduje, że ketony malinowe mogą być stosowane bezpiecznie przez prawie wszystkich, którzy chcą skorzystać z redukującego zasoby tłuszczu działania suplementu.

Główne zalety

 • Zwiększa tempo przemiany materii
 • Ma związek z obniżoną zdolnością organizmu do magazynowania tłuszczu
 • Produkt zupełnie naturalny, efektów ubocznych nie stwierdzono

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy spożywać 100mg 2 razy na dzień. Najlepiej spożywać z dowolną ilością wody lub soku owocowego.

1x płaska łyżka plastikowa MP (mini) to 130mg (0,13g). (nie wchodzi w skład zestawu)

Składniki

Ten produkt to w 100% ketony malinowe w proszku bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% ketony malinowe w proszku.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Ketony malinowe w proszku

Wybierz obrazek

Ketony malinowe w proszku