• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

 • wegański

  wegański

Kofeina

100% naturalny

Smak
Opakowanie
Ilość

Przesyłka gratis gdy wydasz 260zł

Robisz zakupy w Myprotein?

Jeśli wydasz 260zł - za przesyłkę płacimy my!

KUP TERAZ

109.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Czym jest kofeina?

Kofeina to alkaloid stymulujący centralny układ nerwowy. Odznacza się także lekkim działaniem moczopędnym i może przyspieszać przemianę materii. Występuje w zróżnicowanym stopniu w nasionach, liściach i owocach ponad 60 różnych roślin, przy czym najczęstszymi jej źródłami są nasiona kawowca i liście krzewu owocowego. Kofeina jest szeroko postrzegana jako najpopularniejsza na świecie substancja psychoaktywna.

Korzyści płynące ze stosowania kofeiny

Kofeina to silnie działająca substancja stymulująca, poprawiająca uwagę i dostarczająca energii. Obniża zmęczenie fizyczne oraz subiektywne poczucie wyczerpania, poprawia jasność myślenia, poprawia skupienie i koordynację fizyczną, co sprawia, że jest szczególnie skuteczna w takich dyscyplinach jak podnoszenie ciężarów. Nadmierne spożycie prowadzi do niepożądanych efektów ubocznych, dlatego zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn zaleca się stosować umiarkowanie.

Kofeina stanowi tani i wygodny sposób odzyskania uwagi umysłowej i energii w sytuacjach, kiedy doświadczamy zmęczenia czy senności.

Dla kogo jest odpowiednia suplementacja przy użyciu kofeiny?

 • Każdego, kto potrzebuje dopływu energii
 • Każdego, kto chce poprawić wyniki sportowe
 • Każdego, kto chce poprawić koncentrację i uwagę

Kiedy stosować kofeinę?

Zalecamy spożycie 200mg w sytuacji, w której wymagany jest bodziec fizyczny czy umysłowy. W celu zapewnienia lepszych wyników zalecamy stosowanie kofeiny na około 30 minut przed treningiem. Z uwagi na jej działanie stymulacyjne nie jest wskazane stosowanie kofeiny o zbyt późnej porze dnia, by uniknąć problemów ze snem.

Uwaga: zachować ostrożność przy dozowaniu. Kofeina to silnie działający proszek i w przypadku przekroczenia zalecanej dawki może powodować niebezpieczne skutki uboczne. Zaleca się nie przekraczać 200mg (około 1/16 łyżki do herbaty; zaleca się stosowanie wagi digitalnej) w jednej porcji.

Kofeina to silnie działający stymulant. Zachować ostrożność przy odmierzaniu, nie przekraczać zalecanej dawki.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Może dodawać energii
 • Może poprawiać nastrój
 • Stwierdzono, że zmniejsza poczucie zmęczenia

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy spożywać 180mg w sytuacji, w której wymagana jest poprawa osiągów fizycznych lub umysłowych.

Dodać 2/3 małej łyżeczki MP (180mg) do dowolnej wybranej ilosci wody lub soku owocowego i spożyć natychmiast.

Nie przekraczać 180mg w jednej porcji (około 1/16th łyżki do herbaty; zaleca się użycie wagi cyfrowej). Nie przekraczać 2 porcji na dzień (400mg).

 

Składniki

Ten produkt to w 100% kofeina bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% kofeina

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Kofeina

Wybierz obrazek

Kofeina