• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarian

  Vegetarian

 • Vegan

  Vegan

Kofeina

100% naturalny

Smak
Opakowanie
Ilość

Oferty Urodziniowe: Odliczanie do 12 urodzin - do 30% Rabatu!

Oferty Urodzinowe: Odliczamy do urodzin, rabat 30% zniża się o godzinę! Kod: URODZINY

Sprawdź nasze najonowsze i najpopularniejsze produkty, na które dzisiaj możesz dostać nawet 30% rabatu! Ale śpiesz się, kod zmienia się o co godzinę a więc kto pierwszy, ten lepszy!
Oferta jest ważna do 11 wieczorem 26 Maja lub do wyczerpania zapasów promocyjnych. Maksymalny rabat na całe zamówienie to 280zł.

KUP TERAZ

29.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

 

Czym jest kofeina?

Kofeina to alkaloid stymulujący centralny układ nerwowy. Odznacza się także lekkim działaniem moczopędnym i może przyspieszać przemianę materii. Występuje w zróżnicowanym stopniu w nasionach, liściach i owocach ponad 60 różnych roślin, przy czym najczęstszymi jej źródłami są nasiona kawowca i liście krzewu owocowego. Kofeina jest szeroko postrzegana jako najpopularniejsza na świecie substancja psychoaktywna.

Korzyści płynące ze stosowania kofeiny

Kofeina to silnie działająca substancja stymulująca, poprawiająca uwagę i dostarczająca energii. Obniża zmęczenie fizyczne oraz subiektywne poczucie wyczerpania, poprawia jasność myślenia, poprawia skupienie i koordynację fizyczną, co sprawia, że jest szczególnie skuteczna w takich dyscyplinach jak podnoszenie ciężarów. Nadmierne spożycie prowadzi do niepożądanych efektów ubocznych, dlatego zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn zaleca się stosować umiarkowanie.

Kofeina stanowi tani i wygodny sposób odzyskania uwagi umysłowej i energii w sytuacjach, kiedy doświadczamy zmęczenia czy senności.

Dla kogo jest odpowiednia suplementacja przy użyciu kofeiny?

 • Każdego, kto potrzebuje dopływu energii
 • Każdego, kto chce poprawić wyniki sportowe
 • Każdego, kto chce poprawić koncentrację i uwagę

Kiedy stosować kofeinę?

Zalecamy spożycie 200mg w sytuacji, w której wymagany jest bodziec fizyczny czy umysłowy. W celu zapewnienia lepszych wyników zalecamy stosowanie kofeiny na około 30 minut przed treningiem. Z uwagi na jej działanie stymulacyjne nie jest wskazane stosowanie kofeiny o zbyt późnej porze dnia, by uniknąć problemów ze snem.

Uwaga: zachować ostrożność przy dozowaniu. Kofeina to silnie działający proszek i w przypadku przekroczenia zalecanej dawki może powodować niebezpieczne skutki uboczne. Zaleca się nie przekraczać 200mg (około 1/16 łyżki do herbaty; zaleca się stosowanie wagi digitalnej) w jednej porcji.
 

Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi

Kofeina to silnie działający stymulant. Zachować ostrożność przy odmierzaniu, nie przekraczać zalecanej dawki.

Główne zalety

 • Może dodawać energii
 • Może poprawiać nastrój
 • Stwierdzono, że zmniejsza poczucie zmęczenia

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy spożywać 200mg w sytuacji, w której wymagana jest poprawa osiągów fizycznych lub umysłowych.

Dodać 2/3 małej łyżeczki MP (200mg) do dowolnej wybranej ilosci wody lub soku owocowego i spożyć natychmiast.

Nie przekraczać 200mg w jednej porcji (około 1/16th łyżki do herbaty; zaleca się użycie wagi cyfrowej). Nie przekraczać 2 porcji na dzień (400mg).

1x płaska łyżeczka plastikowa MP (mała) to 290mg (0,29g).

Składniki

Ten produkt to w 100% kofeina bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% kofeina

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Kofeina

Wybierz obrazek

Kofeina