• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarian

  Vegetarian

 • Vegan

  Vegan

Kwas D-asparaginowy

Smak
Opakowanie
Ilość

WIELKA okazja nawet 80% rabatu na pigułki i aminokwasy!

Wyjatkowa okazja na aminokwasy i pigułki nawet 80% taniej!! Nie trzeba kodów, wystarczy zrobi zakupy w odpowiednim czasie.

Ogromna przecena najlepszych produktow!

Kup Teraz

Było: 119.00 zł

Teraz 36.00 zł

Zaoszczędź: 83.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Kwas D-asparaginowy jest aminokwasem wytwarzanym przede wszystkim w przysadce, podwzgórzu i jądrach. Odgrywa ważną rolę w wytwarzaniu związków kojarzonych z libido i wzrostem tkanki.

Kwas D-asparaginowy stymuluje wydzielanie molekuł sygnałowych, które z kolei z kolei zwiększają aktywność jąder i przysadki. Dla sportowca oznacza to, że organizm jest zdolny do produkcji związków dodających siły, wzrostu i energii.

W ramach jednego eksperymentu grupa mężczyzn w wieku 27-27 dziennie zażywała dawkę 3,12 g kwasu D-asparaginowego przez 12 dni z rzędu. Poziom związku wzrostu u zaangażowanych w eksperyment osób wzrósł po tych 12 dniach o 33%. Wyniki tych badań mają duże znaczenie dla osób chcących maksymalnie wykorzystać swój potencjał oraz poprawić sylwetkę poprzez zwiększenie ilości mięśni.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Może zwiększać masę mięśniową
 • Wspomaga wytwarzanie hormonów wzrostu
 • Zwiększa przyrost mięśni, energię & i siłę

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy spożywanie 3g raz dziennie. Dodać kopiastą łyżeczkę MP (3g) do dowolnej ilości wody lub soku owocowego i spożyć natychmiast. Po 12 dniach ciągłego stosowania zalecamy 1 tydzień przerwy przed powtórzeniem cyklu.

1x płaska łyżeczka plastikowa MP (mała) to 2,6g.

Składniki

Ten produkt to w 100% kwas D-asparaginowy bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% kwas D-asparaginowy

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Kwas D-asparaginowy

Wybierz obrazek

Kwas D-asparaginowy