• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

 • wegański

  wegański

Kwas fitowy w proszku

Inositol Hexaphosphate

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie używając kodu NOWY20

To Twój pierwszy raz w naszym sklepie? Świetnie!

Jako prezent od nas otrzymujesz 20% rabatu na swoje pierwsze zakupy. Wystarczy, że w koszyku wpiszesz kod NOWY20 i cena produktów automatycznie się zredukuje. Plus, jeśli kwota Twoich zakupów przekroczy 260zł - dostawa jest za darmo!

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Oferta jest ważna do końca Stycznia. Na każdym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł.

KUP TERAZ

Nie ma na stanie

Przegląd towarów

O ile chodzi o ochronę zdrowia komórek kwas fitowy (IP6, heksafosforan inozytolu) jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych produktów pochodzenia naturalnego. Udowodniono, że kwas fitowy pomaga w leczeniu kamieni nerkowych i pokrewnych schorzeń.

Kwas fitowy to naturalny wyciąg obecny w nasionach oraz innych rodzajach pokarmów bogatych w błonnik, jak na przykład ryż brązowy i otręby pszenne. Po spożyciu jest przekształcany w organizmie w szereg pokrewnych substancji chemicznych, których potrzebują komórki do przemiany wapnia oraz utrzymania zdrowych funkcji komórek.

Kwas fitowy jest szczególnie skuteczny jako substancja przeciwutleniająca, i jako taki przyczynia się do ochrony komórek przed procesami starzenia, jakie mają miejsce wskutek uszkodzeń powodowanych przez wolne rodniki tlenowe.

Inosytol wspomaga także komórki w procesach przemiany wapnia; dzięki wysokiej zawartości fosforanów w połączeniu ze zdrową dietą zawierającą produkty mleczne może pomóc we wzmocnieniu tkanki kostnej i zrekompensować następstwa chorób niszczących kości, na przykład osteoporozy.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Niezbędny dla zapewnienia zdrowego funkcjonowania komórek
 • Silny przeciwutleniacz
 • Może poprawiać zdrowie kości

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy spożywanie 1g, raz lub dwa razy na dzień.

Dodaj nieco więcej niż połowę małej łyżki MP (1g) do wybranej ilości wody bądź soku owocowego i spożyj natychmiast. Kwas fitowy ma wysokie właściwości chelatujące i w związku z tym należy go zażywać jedynie na pusty żołądek.

1 płaska plastikowa łyżeczka MP (mała) waży 1,9g (waga samej łyżeczki nie jest uwzględniona)

Składniki

Ten produkt to 100% kwas fitowy w proszku bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% kwas fitowy w proszku.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Kwas fitowy w proszku

Wybierz obrazek

Kwas fitowy w proszku