• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

 • wegański

  wegański

Kwas fitowy w proszku

Inositol Hexaphosphate

25% Rabatu na Absolutnie Wszysko | + Darmowy Prezent | Użyj Kodu: ZNIŻKA25

Weekendowa Promocja | 25% Rabatu na Wszystko i Prezent | Kod: ZNIŻKA25

Teraz możesz otrzymać 25% zniżki na absolutnie wszystkie produkty dostępne na naszej stronie. Na dodatek, przygotowaliśmy dla was specjalny prezent który pojawi się u was w koszyku już po przekroczeniu kwoty 290zł!

Oferta ważna jedynie do północy 22 Stycznia 2017. Maksymalny rabat na całe zamówienie to 250zł.

KUP TERAZ

102.42 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

O ile chodzi o ochronę zdrowia komórek kwas fitowy (IP6, heksafosforan inozytolu) jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych produktów pochodzenia naturalnego. Udowodniono, że kwas fitowy pomaga w leczeniu kamieni nerkowych i pokrewnych schorzeń.

Kwas fitowy to naturalny wyciąg obecny w nasionach oraz innych rodzajach pokarmów bogatych w błonnik, jak na przykład ryż brązowy i otręby pszenne. Po spożyciu jest przekształcany w organizmie w szereg pokrewnych substancji chemicznych, których potrzebują komórki do przemiany wapnia oraz utrzymania zdrowych funkcji komórek.

Kwas fitowy jest szczególnie skuteczny jako substancja przeciwutleniająca, i jako taki przyczynia się do ochrony komórek przed procesami starzenia, jakie mają miejsce wskutek uszkodzeń powodowanych przez wolne rodniki tlenowe.

Inosytol wspomaga także komórki w procesach przemiany wapnia; dzięki wysokiej zawartości fosforanów w połączeniu ze zdrową dietą zawierającą produkty mleczne może pomóc we wzmocnieniu tkanki kostnej i zrekompensować następstwa chorób niszczących kości, na przykład osteoporozy.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Niezbędny dla zapewnienia zdrowego funkcjonowania komórek
 • Silny przeciwutleniacz
 • Może poprawiać zdrowie kości

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy spożywanie 1g, raz lub dwa razy na dzień.

Dodaj nieco więcej niż połowę małej łyżki MP (1g) do wybranej ilości wody bądź soku owocowego i spożyj natychmiast. Kwas fitowy ma wysokie właściwości chelatujące i w związku z tym należy go zażywać jedynie na pusty żołądek.

1 płaska plastikowa łyżeczka MP (mała) waży 1,9g (waga samej łyżeczki nie jest uwzględniona)

Składniki

Ten produkt to 100% kwas fitowy w proszku bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% kwas fitowy w proszku.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Kwas fitowy w proszku

Wybierz obrazek

Kwas fitowy w proszku