• Gluten Free

    Gluten Free

  • Vegetarian

    Vegetarian

PeptoPro

Smak
Opakowanie
Ilość

Dodatkowe 10% Rabatu na Wyprzedaż do -75% - Tylko Dzisiaj!

Impreza i po imprezie! Tylko dzisiaj, dostań

dodatkowe 10%

rabatu na wyprzedaż z kodem:

AFTERPARTYPL

Oferta ważna do północy 30/05/2016.


KUP TERAZ

Było: 189.00 zł

Teraz 151.00 zł

Zaoszczędź: 38.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi

Jesteśmy w UK wyłącznym bezpośrednim dostawcą online PeptoPro®.

PeptoPro® to wstępnie strawione białko, zupełnie rozpuszczalne w wodzie, zawierające 60% jedynych w swoim rodzaju hipoalergicznych di- i tripeptydów. Peptydy te są przyswajane znacznie szybciej niż jakiekolwiek białko w stanie nienaruszonym czy nawet pojedyncze aminokwasy. Natychmiastowy dopływ tych 'jednostek budulcowych' do tkanki powoduje nagły start fazy budowania, co ma efekt w postaci bardzo szybkiej regeneracji i wzrostu.

Dowody uznania składane przez zadowolonych klientów pokazują jasno dostrzegalne efekty PeptoPro®: mniejsze zmęczenie, szybsza regeneracja, poprawa wytrzymałości, i zwiększony efekt pompy w trakcie i po wysiłku.

Zalety PeptoPro® nie pozostały niezauważone przez sportową elitę. PeptoPro® stosuje wiele drużyn sportowych, profesjonalnych sportowców i regularnych bywalców siłowni, uznając produkt za najnowocześniejsze białko.

Działanie PeptoPro® zostałe potwierdzone przez szereg badań. Udowodniono większą wytrzymałość, szybszą regenerację i syntezę białek w trakcie, jak i po wysiłku.

Stopień uwodnienia PeptoPro® wynosi 20%.

Natychmiastowy dopływ aminokwasów
Po wysiłku mamy do dyspozycji krótki okres, kiedy komórki pozostają otwarte na przyjęcie składników odżywczych. PeptoPro® zapewnia szybszy dopływ aminokwasów niż jakiekolwiek inne źródło białka, co pozwala na nagłe rozpoczęcie fazy budowania, dzięki czemu z każdej sesji możesz wyciągnąć maksymalną korzyść.

Ponieważ PeptoPro® wytwarza się z kazeiny zawiera wszystkie aminokwasy w stosunku optymalnym dla zdrowia i wyników sportowych. Kazeina to także jedna z najczystszych dostępnych form białka, co sprawia, że PeptoPro® praktycznie nie zawiera tłuszczu ani laktozy.

Podnosi poziom cukru we krwi:
PeptoPro® znacząco podnosi poziom glikogenu, co powoduje lepsze wykorzystanie glukozy i aminokwasów przez komórki. Jednoczesne dostarczania aminokwasów to znakomita podstawa dla regeneracji po wysiłku i rozwoju tkanki beztłuszczowej.

By dowiedzieć się więcej zajrzyj na oficjalną stronę: www.peptopro.com.

Profil aminokwasowy można odnaleźć u dołu strony w rubryce 'certyfikaty'.

Główne zalety

  • Natychmiastowy dopływ aminokwasów do mięśni
  • Przyspiesza syntezę białek w trakcie wysiłku, jak i po nim (udowodniono w trakcie badań na ludziach)
  • Wzmacnia wytrzymałość i przyspiesza regenerację poprzez ochronę mięśni w trakcie wysiłku
  • Wspomaga fazę wzrostu

Zalecane stosowanie

Po wysiłku:
Wlać 300-400ml wody lub soku owocowego do shakera (im mniej płynu, tym napój będzie gęstszy). Następnie dodać pół dużej łyżki MP (15-20g), wstrząsnąć i spożyć.

W trakcie wysiłku:
Wlać 250-350ml wody lub soku owocowego do shakera (im mniej płynu, tym napój będzie gęstszy). Następnie dodać niecałą 1/2 dużej łyżki MP (10-15g), wstrząsnąć i spożyć.

1x płaska łyżka plastikowa MP (duża) to 30g (nie wchodzi w skład zestawu).

Składniki

PeptoPro®* (hydrolizat kazeiny), kwas cytrynowy (tylko wersja o smaku jogurtu jagodowego), barwniki (czerwień buraczana [tylko wersja o smaku jogurtu jagodowego], antocyjany [tylko wersja o smaku jogurtu jagodowego]), substancja smakowa (tylko wersje smakowe), substancja słodząca (sukraloza® [tylko wersje smakowe]). *Z mleka

Informacje odżywcze

Zawartość w 20g:
energia: 73,0Kcal
energia: 305KJ
Białka (po przetrawieniu): 17,0g
Węglowodany: 0,0g
Tłuszcze: 0,3g

Udział poszczególnych składników może się nieznacznie różnić w zależności od wersji smakowej.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

PeptoPro

Wybierz obrazek

PeptoPro