• wegetariański

    wegetariański

  • wegański

    wegański

Peptydy glutaminowe

25% Rabatu na Absolutnie Wszysko | + Darmowy Prezent | Użyj Kodu: ZNIŻKA25

Weekendowa Promocja | 25% Rabatu na Wszystko i Prezent | Kod: ZNIŻKA25

Teraz możesz otrzymać 25% zniżki na absolutnie wszystkie produkty dostępne na naszej stronie. Na dodatek, przygotowaliśmy dla was specjalny prezent który pojawi się u was w koszyku już po przekroczeniu kwoty 290zł!

Oferta ważna jedynie do północy 22 Stycznia 2017. Maksymalny rabat na całe zamówienie to 250zł.

KUP TERAZ

39.00 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Peptydy glutaminy są szeroko stosowane przez kulturystów i sportowców, którzy chcą zmniejszyć ból po dużym wysiłku. Peptydy to naturalne związki chemiczne, pozwalające na szybsze wprowadzenie większych ilości glutaminy do organizmu. Ma to korzystny wpływ na rozwój tkanki tłuszczowej i skrócenie czasu regeneracji po intensywnym wysiłku.

W przeciwieństwie do glutaminy, innego szerokodostępnego suplementu diety, peptydy glutaminy są znacznie bardziej stabilne dzięki wiązaniu, jakie występuje między glutaminą i przyłączonymi do niej peptydami.

Zaletą tej bardziej stabilnej formy suplementu jest szybsze trawienie, a co za tym idzie - szybsze przyswajanie. Stosując peptydy glutaminy będziesz mógł się cieszyć z działania glutaminy jeszcze szybciej, co sprawia, że jest to świetny suplement post-workout na regenerację i wzrost.

Oprócz wyżej wymienionych peptydy glutaminy mają jeszcze inne zalety, które sprawiają, że są jeszcze skuteczniejszym suplementem diety.

Stosowanie peptydów glutaminy w połączeniu ze zrównoważoną dietą oznacza szereg korzyści zarówno dla Twoich osiągnięć na siłowni, jak i ogólnego zdrowia.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Szybkie przyswajanie poprawia wyniki
  • Wspomaga regenerację po wysiłku
  • Bardzo popularny aminokwas

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy spożywać 4g 1 do 3 razy na dzień. Najlepiej spożywać z dowolną ilością wody lub soku owocowego.

Dodać 2 małe łyżeczki MP (4g) do dowolnej ilości wody lub soku owocowego i spożyć natychmiast.

1x płaska plastikowa łyżeczka MP (mała) to 2g (nie wchodzi w skład zestawu).

Składniki

Ten produkt to 100% peptydy glutaminowe bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% peptydy glutaminowe

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Peptydy glutaminowe

Wybierz obrazek

Peptydy glutaminowe