posilki bialkowe

Kurczak duszony

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

To Twój pierwszy raz w naszym sklepie? Świetnie!

Jako prezent od nas otrzymujesz 20% rabatu na swoje pierwsze zakupy. Wystarczy, że zarejestrujesz się, w koszyku wpiszesz kod NOWY20 i cena produktów automatycznie się zredukuje. Plus, jeśli kwota Twoich zakupów przekroczy 260zł - dostawa jest za darmo!

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Oferta jest ważna do końca Stycznia. Na każdym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 250zł.

KUP TERAZ

22.34 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Posiłki białkowe to rewolucyjna idea łącząca nowatorstwo w dziedzinie produkcji żywności z zaspokajaniem dietetycznych potrzeb osoby aktywnej fizycznie.

Ten pożywny kurczak duszony to chude mięso pokrojone w kostki oraz ziemniaki, cebule, marchew, groszek, soczewica, kalafior, zioła, szparagi i przyprawy, które razem dostarczają aż 34g białka, i 3 z 5 zalecanych dziennych porcji warzyw.

Te odżywczo zrównoważone posiłki zostały opracowane specjalnie dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia i potrzebują smacznego jedzenia, bogatego w składniki odżywcze, a zarazem łatwego do przyrządzenia. Dzięki najnowszym technikom liofilizacji te ręcznie gotowane posiłki zachowują smak, wartość odżywczą, barwę, konsystencję i aromat, a przy tym są łatwe do przyrządzenia i spożycia.

Te posiłki to prawdziwy pokarm. Nie jest to przetworzone jedzenie o obniżonej wartości odżywczej, niskiej zawartości wody czy bez smaku. Po przegotowaniu na świeżo każdy posiłek jest poddawany tzw. mrożeniu szokowemu, a następnie suszony, co prowadzi do usunięcia 98% wilgoci poprzez odparowanie lodu. Te szczelnie zamknięte w hermetycznym i wodoodpornym opakowaniu posiłki muszą jedynie zostać ponownie nawodnione, by przywrócić je do początkowego stanu.

Nasze posiłki białkowe są łatwe w spożyciu i zaspokają wszystkie Twoje dzienne potrzeby bez szkody dla jakości składników. Gotowe do spożycia w zaledwie 5 minut idealnie nadają się do stosowania bezpośrednio po treningu, albo gdy jesteś w pracy lub podróży.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Odżywczo zrównoważony dla osób prowadzących aktywny tryb życia
  • Ponad 34g białek na posiłek
  • Unikalna technologia pozwalający na utrzymanie świeżości i odżywczości
  • Zawiera 2 z Twoich 5 zalecanych dziennych porcji warzyw
  • Specjalnie opracowane przez ekspertów żywieniowych i dietetyków
  • Pokarm opracowany przez wiodących specjalistów
  • Gotowe do spożycia w ciągu 8 minut

Zalecane stosowanie

Otworzyć opakowanie w zaznaczonym miejscu. Wyjąć z opakowania i wyrzucić pochłaniającą tlen saszetkę. Ostrożnie wlać 350ml wrzącej wody do opakowania. Porządnie zamieszać i zamknąć. Zostawić na 8-9 minut. Zamieszać i dodać przypraw wedle potrzeb. Podawać z opakowania. Uwaga: opakowanie nagrzeje się po dodaniu gorącej wody.

Składniki

Rosół z kury (13,51%), gotowany siekany kurczak (9,85%), cebula (9,85%), siekane ziemniaki (9,85%), groszek zielony(9,85%), soczewica brązowa (9,85%), groszek (9,85%), marchew (9,85%), różyczka kalafiora (9,85%), puree z pomidorów (6,1%), izoglukoza, lebiodka pospolita, olej rzepakowy, karmel amoniakalno-siarczynowy, sól, pieprz czarny.

Informacje odżywcze

Zawartość w gotowym posiłku:
energia: 1503kJ
energia: 354kcal
białko: 34,3g
węglowodany: 51,7g
(w tym cukry):7,8g
tłuszcze: 1,1g
(w tym nasycone): 0,2g
błonnik: 8,7g
sód: 1,5g

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

posilki bialkowe

Wybierz obrazek

posilki bialkowe