posilki bialkowe

Kurczak duszony

Przesyłka gratis gdy wydasz 260zł

Robisz zakupy w Myprotein?

Jeśli wydasz 260zł - za przesyłkę płacimy my!

KUP TERAZ

Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Posiłki białkowe to rewolucyjna idea łącząca nowatorstwo w dziedzinie produkcji żywności z zaspokajaniem dietetycznych potrzeb osoby aktywnej fizycznie.

Ten pożywny kurczak duszony to chude mięso pokrojone w kostki oraz ziemniaki, cebule, marchew, groszek, soczewica, kalafior, zioła, szparagi i przyprawy, które razem dostarczają aż 34g białka, i 3 z 5 zalecanych dziennych porcji warzyw.

Te odżywczo zrównoważone posiłki zostały opracowane specjalnie dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia i potrzebują smacznego jedzenia, bogatego w składniki odżywcze, a zarazem łatwego do przyrządzenia. Dzięki najnowszym technikom liofilizacji te ręcznie gotowane posiłki zachowują smak, wartość odżywczą, barwę, konsystencję i aromat, a przy tym są łatwe do przyrządzenia i spożycia.

Te posiłki to prawdziwy pokarm. Nie jest to przetworzone jedzenie o obniżonej wartości odżywczej, niskiej zawartości wody czy bez smaku. Po przegotowaniu na świeżo każdy posiłek jest poddawany tzw. mrożeniu szokowemu, a następnie suszony, co prowadzi do usunięcia 98% wilgoci poprzez odparowanie lodu. Te szczelnie zamknięte w hermetycznym i wodoodpornym opakowaniu posiłki muszą jedynie zostać ponownie nawodnione, by przywrócić je do początkowego stanu.

Nasze posiłki białkowe są łatwe w spożyciu i zaspokają wszystkie Twoje dzienne potrzeby bez szkody dla jakości składników. Gotowe do spożycia w zaledwie 5 minut idealnie nadają się do stosowania bezpośrednio po treningu, albo gdy jesteś w pracy lub podróży.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Odżywczo zrównoważony dla osób prowadzących aktywny tryb życia
  • Ponad 34g białek na posiłek
  • Unikalna technologia pozwalający na utrzymanie świeżości i odżywczości
  • Zawiera 2 z Twoich 5 zalecanych dziennych porcji warzyw
  • Specjalnie opracowane przez ekspertów żywieniowych i dietetyków
  • Pokarm opracowany przez wiodących specjalistów
  • Gotowe do spożycia w ciągu 8 minut

Zalecane stosowanie

Otworzyć opakowanie w zaznaczonym miejscu. Wyjąć z opakowania i wyrzucić pochłaniającą tlen saszetkę. Ostrożnie wlać 350ml wrzącej wody do opakowania. Porządnie zamieszać i zamknąć. Zostawić na 8-9 minut. Zamieszać i dodać przypraw wedle potrzeb. Podawać z opakowania. Uwaga: opakowanie nagrzeje się po dodaniu gorącej wody.

Składniki

Rosół z kury (13,51%), gotowany siekany kurczak (9,85%), cebula (9,85%), siekane ziemniaki (9,85%), groszek zielony(9,85%), soczewica brązowa (9,85%), groszek (9,85%), marchew (9,85%), różyczka kalafiora (9,85%), puree z pomidorów (6,1%), izoglukoza, lebiodka pospolita, olej rzepakowy, karmel amoniakalno-siarczynowy, sól, pieprz czarny.

Informacje odżywcze

Zawartość w gotowym posiłku:
energia: 1503kJ
energia: 354kcal
białko: 34,3g
węglowodany: 51,7g
(w tym cukry):7,8g
tłuszcze: 1,1g
(w tym nasycone): 0,2g
błonnik: 8,7g
sód: 1,5g

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

posilki bialkowe

Wybierz obrazek

posilki bialkowe