• wegetariański

    wegetariański

Recovery XS (RTS)

Ready-to-Shake

Tajemniczy Rabat | Do 30% Zniżki na wszystko | Użyj kodu: TAJNY

Otrzymaj nawet 30% rabatu na wszystkie produkty | Użyj kodu: TAJNY

Tajemniczy Rabat zmienia się co godzinę - ile dzisiaj zaoszczędzisz? Oferta obejmuje wszystkie dostępne produkty.

Promocja trwa do północy 24 Stycznia 2017. Maksymalny rabat to 250zł.

KUP TERAZ

11.14 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

Recovery XS ,,ready to shake'' (RTS) został opracowany z myślą o tym, być mógł szybko i wygodnie spożyć swój ulubiony suplement post-workout.

Recovery XS to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów na rynku. Dzięki najwyższej klasy składnikom Recovery XS wspomoże wzrost mięśni, przyspieszy tempo regeneracji i umożliwi powrót do ćwiczeń zanim jeszcze kurz opadnie po ostatniej sesji.

Recovery XS stosuje sprawdzoną mieszankę węglowodanów i białek w celu usprawnienia syntezy glikogenu i odbudowy tkanki, dwóch najważniejszych mechanizmów regeneracyjnych. Węglowodany i białko zapewniają odpowiednio skrobia kukurydzy woskowej i Impact Whey Isolate® (izolat białka serwatki). Skrobia kukurydzy woskowej to szybko przyswajany węglowodan, który sprawnie uzupełnia zapasy glikogenu nie powodując niestrawności. Izolat białka serwatki to białko szybkoprzyswajalne. Praktycznie nie zawiera tłuszczu ani laktozy, idealnie nadaje się do budowy tkanki mięśniowej.

Co więcej każda porcja zawiera aż 4,5g aminokwasów i 3g Creapure®. Te dwa składniki zapewnią Twoim mięśniom pełen ładunek energii przed następną fazą wysiłku.

Recovery XS zawiera także dawkę roboczą 5,5g ważnego aminokwasu leucyny, nieodzownej do budowy mięśni, ponieważ wspomaga wzrost i usprawnia syntezę białek. Witamina C pomaga pozbyć się toksyn i produktów ubocznych wysiłku fizycznego, a elektrolity uzupełniają wszystkie sole utracone w wynik pocenia.

Wyprzedzisz swoją konkurencję, jeżeli zaczniesz wkładać w regenerację tyle samo wysiłku co w trening. Dlatego też zacznij stosować Recovery XS, by zapewnić organizmowi odpowiednie składniki do szybkiej i skutecznej regeneracji.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Optimalny stosunek białek do węglowodanów
  • Zawiera mieszankę elektrolitów, która uzupełni sole utracone z potem
  • Może pomóc w skróceniu czasu regeneracji po dużym wysiłku
  • Wygodny i łatwy w użyciu produkt 'ready to shake'

Zalecane stosowanie

Wlać tyle wody, mleka lub soku, by butelka była pełna mniej więcej w 3/4, silnie wstrząsnąć i spożyć. Im więcej płynu, tym rzadszy koktajl i odwrotnie. Zalecamy jedną dawkę dziennie bezpośrednio po wysiłku.

Składniki

Skrobia z kukurydzy woskowwej, ultrafiltrowany izolat białka serwatki, L-leucyna, glutamina, proszek kakaowy (tylko wersja o smaku czekoladowym), substancja smakowa (kwas cytrynowy [tylko wersja o smaku truskawkowym], ultraczysta kreatyna jednowodna (Creapure®), witamina C (kwas askorbinowy), mieszanka elektrolitów (chlorek sodu, siarczan potasu, fosforan dwuwapniowy i tlenek magnezu), czynnik instantyzujący (lecytyna sojowa) barwnik (czerwień koszelinowa A [tylko wersja o smaku truskawkowym]), substancja słodząca (sukraloza).

Informacje odżywcze

Każda porcja 90g zawiera przeciętnie:
energia: 275,9 Kcal
białko (masa rzeczywista): 24,3g
węglowodany 50,2g
tłuszcze 0,3g

składniki aktywne w porcji 90g:
skrobia z kukurydzy woskowej: 50g
izolat białka serwatki: 27g
leucyna: 5,5g
glutamina: 4,5g
Creapure®: 3g
witamina C 550mg
elektrolity: 360mg

Zawartość składników odżywczych może się nieznacznie różnić w zależności od wersji smakowej.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Recovery XS (RTS)

Wybierz obrazek

Recovery XS (RTS)