• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarian

  Vegetarian

 • Vegan

  Vegan

Tri Carb

Smak
Opakowanie
Ilość

12 MOCNYCH LAT: WYPRZEDAŻ DO 75% + PREZENT: BLACK BOX

12 URODZINY MYPROTEIN: Wszystkie ceny obniżone!
Sprawdź naszą ofertę urodzinową i zobacz ile możesz z nami zaoszczędzić. Oferta obejmuje nasze bestsellery takie jak Impact Whey Protein, Fosfatydyloseryna i Produkty Żywieniowe.
Akcja ważna przez limitowany okres czasu, do wyczerpania zapasów promocyjnych.

KUP TERAZ

Było: 59.00 zł

Teraz 47.00 zł

Zaoszczędź: 12.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi

Tri Carb to wysokiej jakości energetyczny napój węglowodanowy opracowany, by w trakcie w wysiłku nieustannie dostarczać Ci energii. Ten pionierski preparat stworzono z myślą o zapewnieniu najwyższego możliwego wchłaniania dzięki unikalnej mieszance 3 różnych węglowodanów.

Węglowodany są niezbędne, by zapewić energię do prawie każdego rodzaju wysiłku i przyczynią się do utrzymania wysokiego stężenia glikogenu w mięśniach. Niski poziom węglowodanów może pogarszać wyniki i obniżać uwagę. Dzięki Tri Carb Twój organizm wchłonie optymalne ilości węglowodanów, co zapewni dopływ energii i pozwoli na bardziej wytężony wysiłek przez dłuższy czas.

Tri Carb idealnie nadaje się do stosowania przed, w trakcie, i po wysiłku.

Przed wysiłkiem Tri Carb dostarczy Ci energii do pracy na optymalnym dla Ciebie poziomie.

W trakcie wysiłku Tri Carb będzie utrzymywał poziomy energii, zapewni, że jesteś odpowiednio nawodniony i skoncentrowany.

Po wysiłku Tri Carb uzupełni składniki utracone wskutek pocenia, zaś Twój organizm otrzyma energię konieczną do regeneracji.

Połączenie palatynozy, maltodekstryny i fruktozy w sposób zrównoważony dostarcza łatwo przyswajanej przez organizm energii. Obecność fruktozy zwiększa tempo wchłaniania. Poczujesz, że Twoje ciało może wchłaniać więcej węglowodanów na godzinę w porównaniu do innych napojów energetycznych, bowiem fruktoza nie jest w konflikcie z innymi węglowodanami.

Główne zalety

 • Fantastyczne źródło energii przed, w trakcie i po wysiłku
 • Wspomaga regenerację mięśni
 • Uzupełnia sole utracone z potem

Zalecane stosowanie

Przed wysiłkiem: wlać 700ml wody lub soku owocowego do miksera. Następnie dodać niecałą jedną dużą łyżkę MP (50g), wstrząsnąć i spożyć do godziny przed posiłkiem.

W trakcie i po wysiłku: wlać 700ml wody lub soku owocowego do miksera. Następnie dodać niecałą 1 dużą łyżkę MP (50g), wstrząsnąć i spożyć połowę w trakcie wysiłku, a połowę po wysiłku.

1x płaska łyżka MP (duża) to 60g.

Składniki

Tri Carb (palatinose® [izomaltuloza], maltodekstryna, fruktoza), aromat (tylko wersje smakowe), elektrolity (chlorek sodu, siarczan potasu, fosforan dwuwapniowy, tlenek magnezu), kwas cytrynowy (tylko wersje o smaku owoców lata i tropikalnym), barwniki (czerwień buraczana [tylko wersje o smaku owoców lata], kurkumina [tylko wersje o smaku owoców lata i tropikalnym]), substancja słodząca (sukraloza® [tylko wersje smakowe]).

Informacje odżywcze

Zawartość w 50g produktu:
wartość energetyczna: 190,0Kcal
białko: 0,0g
węglowodany: 47,0g
w tym cukry: 47,0g
tłuszcze: 0,0g

składniki czynne w 50g:
Tri Carb (palatynoza®, maltodekstryna, fruktoza): 49,5g
elektrolity: 500mg

Zawartość składników spożywczych może się nieznacznie różnić w zależności od wersji smakowej.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Tri Carb

Wybierz obrazek

Tri Carb