Najlepsza Przekąska Wysokobiałkowa

My Bar Zero

"Cytrynowy sernik, czekolada, migdały wanilia, truskawka wanilia i jabłko z cynamonem to niesamowite smaki, które oferuje My Zero Bar. Dostarczając 20,2 g białka i tylko 2,6 g węglowodanów ten smaczny baton jest doskonałą przekąską między posiłkami lub idealnym kompanem, jeśli jesteś w podróży.
Przyczynia się do Twojego profilu aminokwasów, zarówno dla tych, którzy regularnie trenują i tych, którzy po prostu chcą poprawić swoje zdrowie poprzez dietę, jest to idealna przekąska na bazie białka! "

Najlepszy Błonnik Dietetyczny

Inulin

Skrobię węglowodanów można głównie znaleźć w ciecierzycy i soczewicy, Inulina oferuje szereg korzyści dla zdrowia. Uważana za prebiotyk, inulina jest idealna dla układu pokarmowego, co z kolei przyczyni się do wykorzystania składników odżywczych, które mają być przekazane w organizmie.
Inulina jest bardzo uniwersalnym błonnikiem, który może być używany jako smaczny produkt w różnych przepisach, od zdrowego pieczenia lub gotowania po koktajle, aby uczynić je obfitsze i bardziej sycące.

Śniadanie bogate w błonnik

Rolled Oats

Zawierające 56 g węglowodanów na 100g, płatki owsiane oferują doskonałe źródło beta-glukanów, aby utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu i glukozy we krwi. Przyczyniając się do uzupełnienia w organizmie zapasów glikogenu, owies zmieszany z wodą lub mlekiem zapewni Ci pożywne śniadanie, a także może dostarczyć wiele korzyści zarówno przed jak i po treningu.
Dla poprawy składu ciała węglowodany są często stosowane po treningu, jednakże jeśli trenujesz pod kątem wydajności przez długi okres czasu, takich jak długo dystansowi biegacze, możesz korzystać z jedzenia owsa przed treningiem.

Najlepsza Żywność z Błonnikiem

My Noodles

MyNoodles zawiera Konjac, rozpuszczalny w wodzie błonnik, który uwalnia się, aby pomóc w utracie tkanki tłuszczowej. Zaledwie 7 kalorii na porcję, ten niezwykle smaczny produkt jest idealny dla tych, którzy dążą do deficytu kalorii bez wielkiego zmieniania swoich nawyków żywieniowych.
Każda porcja zawiera 3,5 g błonnika wysokiej jakości, zero cukru i mniej niż 0,1 g tłuszczu. Idealny do dań chińskich i sałatek.

Najlepszy Błonnik w Proszku

VitaFiber

Zawierający 91% błonnika z niemodyfikowanej genetycznie skrobi kukurydzianej, VitaFiber jest idealny dla tych, którzy chcą zwiększyć swoje dzienne spożycie błonnika, poprawić enzymy jelita i układ trawienny.
Ten smaczny produkt o niskiej zawartości cukru i zerowej zawartości tłuszczu może być dodany do pieczenia, gotowania i szejków - wszystko bezkarnie.

Back to top