Najlepsza Przedtreningówka

MYPRE

MYPRE jest bezwątpienia najlepszym przedtreningowym szejkiem jaki intnieje. Wraz z 4g BCAA na porcję, połączonym z 400g kofeiny, 4g kreatyny Carnitine i 3g beta alaniny, zawiera minerały i witaminy, więc Twój poziom energii poszybuje do gwiazd jak rakieta i zapewni Twojemu treningowi intensywność i działanie.
Sformułowany dla mężczyzn i kobiet produkt, łatwo miesza się z tym z czym powinien być spożyty przed treningiem dla wybuchowego uderzenia.

Najlepsza Odżywka na Pompę

Impact Pump Blend

Często znajdujemy się w sytuacji, kiedy nasz trening odbywa się późno w nocy i tylko produkt z wysoką zawartością kofeiny zatrzyma nas przed snem, więc za pomocą zestawu Impact Pump zapewnimy sobie jakość treningu bez negatywnych skutków ubocznych kofeiny . Zestaw Impact Pump jest unikalny, niestymulujący przedtreningowy proszek, który zawiera matrycę składników sześciu warstw.
Niesamowite combo: Alfa ketoglutaran argininy, L-karnityny, beta-alaniny, BCAA, monohydratu kreatyny i Cytruliny zapewni, że trafisz na siłownię w świetnej formie. Zestaw Impact Pump jest dostępny w 4 smakach.

Idealny Posiłek Przed Treningiem

Chicken Jalfrezi

Dzięki 30g zawartości białka, przedtreningowy posiłek da Ci wielkiego kopa, zanim trafisz na siłownię. Posiłek posiada również połączenie przypraw, które zwiększą efekty termogeniczne podczas treningu, aby pomóc spalić nadmiar kalorii.
Ten 300g posiłek, gotowy w 3 minuty, pozwoli Ci poczuć się odżywionym, bez pomocy wielkich ilości tłuszczów i cukrów. Zawiera on również ogromną dawkę błonnika, bo aż 9,3g w porcji tego smacznego posiłku.

Dobra Przekąska Przed Treningiem

Pulse Bar

Imponująca przedtreningowa mieszanka tauryny, karnityny i kofeiny (100mg), ten batonik jest łatwym sposobem, w jaki zażyjesz substancje odżywcze, które pomagają w poprawie wydajności treningu.
30-45 minut przed treningiem, to idealny czas, aby przygotować się do treningu i zwiększyć poziom energii jedząc baton.

Przedtreningówka dla Kobiet

Active Women Pre Workout

Active Women Pre Workout zawiera specjalnie wyselekcjonowane produkty, aby ograniczyć nadmierną zawartość kofeiny, a jednocześnie poprawić czujność, koncentrację i ostatecznie trening. Dzięki doskonałej mieszance wody kokosowej, witaminy C, BCAA i naturalnej kofeiny z guarany oraz ekstraktu z zielonej herbaty, spożycie przed treningiem jest idealnym momentem dla tych, którzy trenują w godzinach wieczornych.
Dostępna jest w czterech, przepysznych smakach, by dać Ci przedtreningowego kopa.

Tania Przedtreningówka

Pulse Gel

Ze względu na niesamowite wartości, PULSE:GEL jest doskonałym wyborem dla suplementacji przed treningiem. 1500mg jabłczanu cytruliny, 1000 mg tauryny, 1500mg beta alaniny, 200 mg kofeiny i 750 mg karnityny, ten produkt poprawi koncentrację, ale też zwiększy wydajność, aby zapewnić najwyższą jakość treningu.
Nadaje się dla każdego, kto potrzebuje szybkiego spożycia środka pobudzającego przed treningiem. biorąc PULSE:GEL około 15 minut przed treningiem to wystarczająco dużo czasu, aby czuć się dobrze i w pełni korzystać z tego wspaniałego produktu.

Baton Przed Treningiem

Energy Bar

Często węglowodany nie są traktowane jako idealny produkt odżywczy przed treningiem ze względu na skutki cukrów w organizmie i mózgu. Jednakże, jeśli uprawiasz sport, gdzie potrzebujesz spożytkować dużo energii, ten baton z kompleksem węglowodanów łatwo dostępnych jest świetny, by go zjeść, nawet przed sesją w godzinach wieczornych.
39g węglowodanów w batoniku zapewni Ci zapas glikogenu, który zapewni Ci siłę i gotowość do wzięcia udziału w każdej formie Twoich ćwiczeń.

Napój Przed Treningiem

Protein Mocha

Białkowe mocha jest bogatym w białko smacznym gorącym napojem do wypicia przed treningiem. Zawiera 15 g białka, 80 mg kofeiny i prawdziwy smak kawy, nie będziecie rozczarowani. Białko pochodzi z dwóch różnych rodzajów proszku, hydrolizatu kazeiny i micelarnego.
Jest idealną alternatywą do wypicia od rana, która da Ci bardzo potrzebnego kopa na start lub przewagę, kiedy przygotowujesz się do treningu, to na pewno zaoferuje Ci lepszą koncentrację umysłową.

Back to top