Woman's Fitness Bundle

Im więcej, tym lepiej! Nawet 30% rabatu lub 20% na wszystko z kodem: MPPL20

Im większy zakup, tym większy rabat!

  • Otrzymaj 20% rabatu na wszystko z kodem MPPL20 lub
  • 25% rabatu gdy wydasz 300zł  z kodem MPPL25
  • 30% rabatu gdy wydasz 450zł z kodem MPPL30

Wszystko zależy od Ciebie! Oferta ważna do północy 22 Lutego 2017. Na każdym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego.

KUP TERAZ

335.78 zł
Nie ma na stanie

Wyprzedano

Przegląd towarów

Uwaga: opakowanie może różnić się od pokazanego

Pakiet produktów 'Women's Fitness Bundle' został stworzony specjalnie z myślą o aktywnych kobietach. Łączy w sobie kilka najlepszych produktów z gamy Elle. Te suplementy działają synergicznie w celu wzmocnienia Twojego zdrowia i podniesienia poziomu ogólnej sprawności. Ten pakiet doda Ci energii do treningu i pomoże utrzymać niski poziom tłuszczu w organizmie.

Jakie są główne zalety produktu? Pakiet został stworzony specjalnie z myślą o potrzebach aktywnych Pań. Sześć zawartych w nim suplementów zostało specjalnie dobranych w ten sposób, aby korzystnie oddziaływać na ogólne zdrowie i samopoczucie. Równocześnie te wysokiej jakości produkty poprawiają poziom sprawności fizycznej i ułatwiają prowadzenie aktywnego trybu życia.

Zawiera:

Elle True Diet (smak czekolady mlecznej, 1800g): Znakomite połączenie składników odżywczych, które pozwoli poprawić sylwetkę i przyspieszy regenerację.

Elle Thermopure (90 kapsułek): Silnie działająca mieszanka termogeniczna, która wspomaga spalanie tłuszczu oraz dodaje energii i witalności.

Elle Virtue Bar (Smak podwójnej czekolady, 1 x 12 batoników): Smakowity batonik ociekający jogurtem, znakomicie nadaje się na te kuszące momenty między posiłkami.

Myprotein Blender Bottle: Wysokiej jakości butelka-shaker wyposażona w jedyną w swoim rodzaju drucianą kulkę do mieszania, dzięki czemu przy minimalnym wysiłku uzyskasz najłagodniejszy napój, jak tylko się da.

WERSJE SMAKOWE JAK POKAZANO. MOGĄ ZOSTAĆ ZMIENIONE BEZ UPRZEDNIEGO POWIADOMIENIA W ZALEŻNOŚCI OD STANÓW MAGAZYNOWYCH.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Szeroka gama produktów na redukcję poziomu tłuszczu w organizmie
  • Pomyślane z myślą o chudych mięśniach
  • Znakomity stosunek wartości do ceny

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Woman's Fitness Bundle

Wybierz obrazek

Woman's Fitness Bundle