• wegetariański

    wegetariański

  • wegański

    wegański

CarBarley™

Węglowodan o niskim indeksie glikemicznym

Smak
Opakowanie
Ilość

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

NOWY KLIENT? Teraz możesz dostać 20% zniżki! Przy zakupach po raz pierwszy również możesz dostać 20% zniżki.

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Przy jednym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 425zł | 100 euro. Oferta nie obejmuje produktów przecenionych.

KUP TERAZ
89.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Czym jest produkt CarBarley™?

CarBarley™ to węglowodany o niskim indeksie glikemicznym pozyskiwane ze skrobi woskowego jęczmienia, o wysokiej zawartości amylopektyny (92%) przy zawartości około 7g cukru w porcji.

Zalety produktu CarBarley™

Te węglowodany o niskim indeksie glikemicznym idealnie nadają się do przygotowania i regeneracji w wielu dyscyplinach sportu, w tym sportach zespołowych lub aktywności o charakterze wytrzymałościowym, które powodują szybkie wyczerpywanie się zapasów glikogenu.

Dla kogo odpowiedni jest ten produkt?

Wielu sportowców i użytkowników siłowni może z powodzeniem stosować ten produkt zamiast prostych cukrów podnosząc przy tym dzienne spożycie węglowodanów. CarBarley™ znakomicie sprawdza się jako źródło węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym dla sportów o charakterze wytrzymałościowym i dyscyplin drużynowych.

Bardzo poważnie traktujemy decyzje, jakie podejmują nasi klienci w zakresie swojego odżywiania. Niniejszy produkt wyprodukowano przy użyciu składników oraz instrumentów odpowiednich dla diety wegańskiej. Prosimy jednak zwrócić uwagę, że produkt pochodzi z zakładu, w którym powstają także proszki mleczne. Dlatego może dojść do niewielkich zanieczyszczeń. Nasze stanowisko jest zgodne z linią brytyjskiego Vegan Society.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Źródło węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym
  • Znakomite dla celów regeneracji i poprawy wyników
  • Znakomity stosunek wartości do ceny

Zalecane stosowanie

Wlać 200ml-250ml wody lub soku jabłkowego do shakera. Następnie dodać 2 duże kopiaste łyżki MP (75g, wstrząsnąć i spożyć.

1x płaska łyżka plastikowa MP (duża) to 35g.

Uwaga: Zalecamy odmierzanie produktu przy użyciu dokładnej wagi. Staramy się podawać ekwiwalenty w łyżeczkach Myprotein, jednak te wskazania stanowią jedynie przybliżenie i nie mogą zastąpić precyzyjnych pomiarów przy użyciu odpowiednich urządzeń.

Nie przekraczać powyższej zalecanej dawki dziennej. Produkt jest suplementem diety i nie należy stosować go jako substytutu różnorodnej i zdrowej diety ani zdrowego trybu życia. Przechowywać w miejscu suchym i chłodym, z dala od małych dzieci.

Składniki

ALergeny, w tym płatki zawierające gluten, są oznaczone czcionką wytłuszczoną. Produkt pochodzi z zakładu, w którym przetwarza się także mleko, soję, jaja i ich pochodne.

Bezsmakowa: skrobia z jęczmienia woskowego(100%)

Informacje odżywcze

Wiekość porcji - 1 łyżeczka (35g)

Ilość porcji na opakowanie - 28 (1kg)

Informacje odżywcze

  Zawartość w 100g Zawartość w porcji *RI
Energia 1733 kJ/410 kcal 453 kJ/107 kcal 7%
Tłuszcze 2.4 g 0.8 g 1%
  w tym nasycone 0.6 g 0.2 g 1%
Węglowodany 77 g 27 g 10%
  w tym cukry 7.4 g 2.6 g 3%
Białko 12 g 4.2 g 8%
Sole <0.01 g <0.01 g 0%

 

* Zalecane spożycie dzienne przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Powyższe informacje odnoszą się do wersji bezsmakowej. Dla alternatywnych wersji smakowych udział poszczególnych składników może się wahać o około 10%.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

CarBarley™

Wybierz obrazek

CarBarley™
Back to top