Complete Vitality

Zdrowa mieszanka "wszystko w jednym"

Smak
Opakowanie
Ilość

Nowy w Myprotein? Otrzymaj 20% Rabatu na całe zamówienie - zarejstruj się i wpisz kod NOWY20

NOWY KLIENT? Teraz możesz dostać 20% zniżki! Przy zakupach po raz pierwszy również możesz dostać 20% zniżki.

Myprotein życzy przyjemnych zakupów.

Uwaga: Kod nie obejmuje pakietów suplementacyjnych. Przy jednym zamówieniu możesz użyć jednego kodu rabatowego. Maksymalny rabat to 425zł | 100 euro. Oferta nie obejmuje produktów przecenionych.

KUP TERAZ
109.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Dostarcza 14 niezbędnych witamin i minerałów. Nasza mieszanka "wszystko w jednym" przyczynia się do polepszenia Twojego zdrowia - zawiera żelazo, które przyczynia się do normalnej funkcji psychologiczno-poznawczej, zmniejszając zmęczenie i uczucie znużenia, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego .*

Stworzona z 20 owoców i warzyw bogatych w składniki odżywcze, w tym spiruliny, chlorelli, buraka i żeń-szenia, ta pełna mikroelementów formuła ma na celu pomoc w zmaganiu się z codziennymi wyzwaniami.

Dlaczego warto wybrać Complete?

Ten skuteczny suplement diety dostarcza również białka z BodyBalance, zhydrolizowy kolagen, a także niezbędny błonnik z firmy Vitafiber ™. Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, co ma kluczowe znaczenie dla mężczyzn, którzy chcą pozostać aktywnymi, niezależnie od ich wieku.

Complete zawiera również Ganeden BC30 i DigeZyme ™ - pomagające w dostarczaniu skutecznej mieszanki "wszystko w jednym" niezależnie od czasu i miejsca, w ciągu dnia.

Kieedy należy spożywać Complete?

Aktywni mężczyźni powinni cieszyć się tą mieszaniną składników odżywczych każdego dnia, aby uzyskać jak najwięcej korzyści i poczuć się gotowym na wszystko.

Dostępne w smaku czekoladowym, waniliowym, truskawkowym i bananowym więc bez znaczenia jaki smak jest twoim ulubionym masz pewność, że jest to wygodny i prosty sposób na dostarczenie sobie witamin.

 

*Witamina A przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

*Witamina C przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

*Witamina B6 przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

*Żelazo przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

*Cynk przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

* Jod przyczynia się do prawidłowej funkcji poznawczej

*Cynk przyczynia się do prawidłowej funkcji poznawczej

*Żelazo przyczynia się do prawidłowej funkcji poznawczej

*Witamina C przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

*Tiamina przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

*Nicyna przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

*Witamina B12 przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

*Magnez przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

*Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

*Ryboflawina przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

*Nicyna przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

*Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

*Witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

*Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

*Żelazo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

Główne zalety

  • Zdrowa mieszanka "wszystko w jednym" przeznaczona dla aktywnych mężczyzn
  • Zapewnia 14 niezbędnych witamin i minerałów
  • Przyczynia się do prawidłowej funkcji psychologicznej i poznawczej, zmniejszając zmęczenie i znużenie, a także wspomaga prawidłową funkcję układu immunologicznego

Zalecane stosowanie

Aby czerpać największe korzyści z korzystania z tego produktu należy wymieszać 1 dużą miarkę (25g) z wodą lub mlekiem w szejkerze Myprotein przed i/lub po treningu.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zdrowej i zbilansowanej diety. Produkt nie odpowiedni dla wegetarian.

Składniki

W przypadku alergenów spójrz na składniki, które zostały pogrubione.

Wanilia: Peptydy kolagenowe (29%), Koncentrat serwatki białka [Mleka, Soi] (16.5%), Total Nutrigreens LecytynaSojowa, Spirulina, Błonnik jabłkowy, Jęczmień w proszku, Trawa Pszeniczna w proszku, Mąka Owsiana w proszku, Lucerna w proszku, Chlorella, Mąka Sojowa w proszku, Jagody acerola, Burak w proszku, Granat W proszku, Żeń-szeń syberyjski, Marchew w proszku, Pomidor w proszku, Korzeń Astragalus w proszku, Brokuły w proszku), Mąka Owsiana, Inulina w proszku, Mąka OwsianaSiemię lniane w proszku, VitaFibre (5%), Aromaty (Naturalne substancje), Substancje słodzące (Sucraloza)), Konjac Glucomannan, Fosforan wapniowy, Mieszanka multiwitaminowa w proszku (Tlenek magnezu, Kwas askorbinowy 97% (Witamina C), Fumaran żelazawy, Octan DL-alfa-tokoferylu, Nikotynamid (Witamina B3), Witamina A (Octan retinolu), Tlenek cynku, Pirydoksyna HCL (Witamina B6), Cholekalcyferol (Witamina D3), Tiamina HCL (Witamina B1), Ryboflawina (Witamina B2), Cyjanokobalamina (Witamina B12), Kwas foliowy, Jodek potasu) Guma ksantanowa, Ekstrakt z pestek winogron (Zawiera proantocyjanidyny), Digezyme (Alfa-amylaza, obojętna proteaza, celulaza, laktaza glikohydrolazy galaktozydazy, lipaza), GanedenBC30®.

Truskawka: Peptydy kolagenowe (29%), Koncentrat serwatki białka [Mleka, Soi] (16%), Total Nutrigreens LecytynaSojowa, Spirulina, Błonnik jabłkowy, Jęczmień w proszku, Trawa Pszeniczna w proszku, Mąka Owsiana w proszku, Lucerna w proszku, Chlorella, Mąka Sojowa w proszku, Jagody acerola, Burak w proszku, Granat w proszku, Żeń-szeń syberyjski, Marchew w proszku, Pomidor w proszku, Korzeń Astragalus w proszku, Brokuły w proszku), Mąka Owsiana, Inulina w proszku, Aromaty (Naturalne substancje), Substancje słodzące (Sucraloza)), Mąka Owsiana Siemię lniane w proszku, VitaFiber (5%), Konjac Glucomannan, Fosforan wapniowy, Mieszanka multiwitaminowa w proszku (Tlenek magnezu, Kwas askorbinowy97% (Witamina C), Fumaran żelazawy, Octan DL-alfa-tokoferylu, Nikotynamid (Witamina B3), Witamina A (Octan retinolu), Tlenek cynku, Pirydoksyna HCL (Witamina B6), Cholekalcyferol (Witamina D3), Tiamina HCL (Witamina B1), Ryboflawina (Witamina B2), Cyjanokobalamina (Witamina B12), Kwas foliowy, Jodek potasu), Guma ksantanowa (Chemcolloidy), Ekstrakt z pestek winogron (Zawiera proantocyjanidyny), Digezyme (Alfa-amylaza, obojętna proteaza, celulaza, laktaza glikohydrolazy galaktozydazy, lipaza), GanedenBC30®.

Czekolada: Peptydy kolagenowe (27%), Koncentrat serwatki białka [Mleka, Soi ] (14%), Total Nutrigreens LecytynaSojowa, Spirulina, Błonnik jabłkowy, Trawa jęczmienna w proszku, Trawa Pszeniczna w proszku, Mąka Owsiana w proszku, Lucerna w proszku, Chlorella, Mąka Sojowa w proszku, Jagody acerola, Burak w proszku, Granat w proszku, Żeń-szeń syberyjski, Marchew w proszku, Pomidor w proszku, Korzeń Astragalus w proszku, Brokuły w proszku), Mąka Owsiana , Aromaty (Naturalne substancje), Substancje słodzące (Sucraloza)), Inulina W proszku, Mąka Owsiana Siemię lniane w proszku, Vita Fibre (5%), Konjac Glucomannan, Fosforan wapniowy, Mieszanka multiwitaminowa w proszku (Tlenek magnezu, Kwas askorbinowy97% (Witamina C), Fumaran żelazawy, Octan DL-alfa-tokoferylu, Nikotynamid (Witamina B3), Witamina A (Octan retinolu), Tlenek cynku, Pirydoksyna HCL (Witamina B6), Cholekalcyferol (Witamina D3), Tiamina HCL (Witamina B1), Ryboflawina (Witamina B2), Cyjanokobalamina (Witamina B12), Kwas foliowy, Jodek potasu), Guma ksantanowa (Chemcolloidy), Ekstrakt z pestek winogron (Zawiera proantocyjanidyny), Digezyme (Alfa-amylaza, obojętna proteaza, celulaza, laktaza glikohydrolazy galaktozydazy, lipaza), GanedenBC30®.

Banan: Peptydy kolagenowe (29%), Koncentrat serwatki białka [Mleka, Soi] (16.5%), Total Nutrigreens (12.5%)(Lecytyna Sojowa, Spirulina, Błonnik jabłkowy, Trawa jęczmienna w proszku, Trawa Pszeniczna w proszku, Mąka Owsiana w proszku, Lucerna w proszku, Chlorella, Mąka sojowa w proszku, Jagody acerola, Burak w proszku, Granat w proszku, Żeń-szeń syberyjski, Marchew w proszku, Pomidor w proszku, Korzeń Astragalus W proszku, Brokuły w proszku), Mąka Owsiana, Inulina W proszku, Aromaty (Naturalne substancje), Substancje słodzące (Sucraloza)), Mąka OwsianaSiemię lniane w proszku, VitaFibre (5%), Konjac Glucomannan, Fosforan wapniowy, Mieszanka multiwitaminowa w proszku (Tlenek magnezu, Kwas askorbinowy97% (Witamina C), Fumaran żelazawy, Octan DL-alfa-tokoferylu, Nikotynamid (Witamina B3), Witamina A (Octan retinolu), Tlenek cynku, Pirydoksyna HCL (Witamina B6), Cholekalcyferol (Witamina D3), Tiamina HCL (Witamina B1), Ryboflawina (Witamina B2), Cyjanokobalamina (Witamina B12), Kwas foliowy, Jodek potasu), Guma ksantanowa (Chemcolloidy), Ekstrakt z pestek winogron (Zawiera proantocyjanidyny), Digezyme (Alfa-amylaza, obojętna proteaza, celulaza, laktaza glikohydrolazy galaktozydazy, lipaza), GanedenBC30® .

Informacje odżywcze

Wielkość porcji - 1 duża miarka(25g)

Ilość porcji w opakowaniu - 20 (500g)

Informacje odżywcze

  W100g W porcji
Energia 1383kJ/331kcal 346kJ/82.8kcal
Tłuszcz 4.7g 1.2g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.8g 0.2g
Węglowodany 21.9g 5.5g
  w tym cukry 3.9g 1.0g
Białko 39.8g 10.0g
Sól 0.1g 0.0g
  Na 100g W porcji RI%
Witamina A 1568µg 392µg 49%
Witamina E 24mg 6mg 50%
Witamina C 160mg 40mg 50%
Tiamina 2.4mg 0.60mg 55%
Ryboflawina 2.8mg 0.70mg 50%
Niacyna 32mg 8mg 50%
Witamina B6 2.84µg 0.71µg 51%
Kwas foliowy 404µg 101µg 51%
Witamina B12 5µg 1.25µg 50%
Magnez 756mg 189mg 50%
Wapń 1200mg 300mg 33%
Żelazo 28mg 7mg 50%
Cynk 20mg 5mg 50%
Jod 300µg 75µg 50%

 

Składniki aktywne

  W 100g W porcji
Konjac Glucomannan 4.0g 1.0g

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Complete Vitality

Wybierz obrazek

Complete Vitality
Back to top