35% Rabatu Na Produkty Wegańskie | Oferta bez kodu

Dodano

Przepraszamy, wygląda na to, że wystąpił błąd. Prosimy spróbuj ponownie.

Ilość:

Suma cząstkowa:

( produktów w koszyku)

Przedmiot, którego szukasz został wycofany

Other customers purchased instead

Complete Vitality

Zdrowa mieszanka "wszystko w jednym"


PLN
 • Przegląd towarów

  Dostarcza 14 niezbędnych witamin i minerałów. Nasza mieszanka "wszystko w jednym" przyczynia się do polepszenia Twojego zdrowia - zawiera żelazo, które przyczynia się do normalnej funkcji psychologiczno-poznawczej, zmniejszając zmęczenie i uczucie znużenia, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego .*

  Stworzona z 20 owoców i warzyw bogatych w składniki odżywcze, w tym spiruliny, chlorelli, buraka i żeń-szenia, ta pełna mikroelementów formuła ma na celu pomoc w zmaganiu się z codziennymi wyzwaniami.

  Dlaczego warto wybrać Complete?

  Ten skuteczny suplement diety dostarcza również białka z BodyBalance, zhydrolizowy kolagen, a także niezbędny błonnik z firmy Vitafiber ™. Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, co ma kluczowe znaczenie dla mężczyzn, którzy chcą pozostać aktywnymi, niezależnie od ich wieku.

  Complete zawiera również Ganeden BC30 i DigeZyme ™ - pomagające w dostarczaniu skutecznej mieszanki "wszystko w jednym" niezależnie od czasu i miejsca, w ciągu dnia.

  Kieedy należy spożywać Complete?

  Aktywni mężczyźni powinni cieszyć się tą mieszaniną składników odżywczych każdego dnia, aby uzyskać jak najwięcej korzyści i poczuć się gotowym na wszystko.

  Dostępne w smaku czekoladowym, waniliowym, truskawkowym i bananowym więc bez znaczenia jaki smak jest twoim ulubionym masz pewność, że jest to wygodny i prosty sposób na dostarczenie sobie witamin.

   

  *Witamina A przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

  *Witamina C przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

  *Witamina B6 przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

  *Żelazo przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

  *Cynk przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

  * Jod przyczynia się do prawidłowej funkcji poznawczej

  *Cynk przyczynia się do prawidłowej funkcji poznawczej

  *Żelazo przyczynia się do prawidłowej funkcji poznawczej

  *Witamina C przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

  *Tiamina przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

  *Nicyna przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

  *Witamina B12 przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

  *Magnez przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

  *Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  *Ryboflawina przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  *Nicyna przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  *Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  *Witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  *Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  *Żelazo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

 • Główne zalety
  • Zdrowa mieszanka "wszystko w jednym" przeznaczona dla aktywnych mężczyzn
  • Zapewnia 14 niezbędnych witamin i minerałów
  • Przyczynia się do prawidłowej funkcji psychologicznej i poznawczej, zmniejszając zmęczenie i znużenie, a także wspomaga prawidłową funkcję układu immunologicznego
 • Zalecane stosowanie

  Aby czerpać największe korzyści z korzystania z tego produktu należy wymieszać 1 dużą miarkę (25g) z wodą lub mlekiem w szejkerze Myprotein przed i/lub po treningu.

  Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zdrowej i zbilansowanej diety. Produkt nie odpowiedni dla wegetarian.

 • Składniki

  W przypadku alergenów spójrz na składniki, które zostały pogrubione.

  Wanilia: Peptydy kolagenowe (29%), Koncentrat serwatki białka [Mleka, Soi] (16.5%), Total Nutrigreens LecytynaSojowa, Spirulina, Błonnik jabłkowy, Jęczmień w proszku, Trawa Pszeniczna w proszku, Mąka Owsiana w proszku, Lucerna w proszku, Chlorella, Mąka Sojowa w proszku, Jagody acerola, Burak w proszku, Granat W proszku, Żeń-szeń syberyjski, Marchew w proszku, Pomidor w proszku, Korzeń Astragalus w proszku, Brokuły w proszku), Mąka Owsiana, Inulina w proszku, Mąka OwsianaSiemię lniane w proszku, VitaFibre (5%), Aromaty (Naturalne substancje), Substancje słodzące (Sucraloza)), Konjac Glucomannan, Fosforan wapniowy, Mieszanka multiwitaminowa w proszku (Tlenek magnezu, Kwas askorbinowy 97% (Witamina C), Fumaran żelazawy, Octan DL-alfa-tokoferylu, Nikotynamid (Witamina B3), Witamina A (Octan retinolu), Tlenek cynku, Pirydoksyna HCL (Witamina B6), Cholekalcyferol (Witamina D3), Tiamina HCL (Witamina B1), Ryboflawina (Witamina B2), Cyjanokobalamina (Witamina B12), Kwas foliowy, Jodek potasu) Guma ksantanowa, Ekstrakt z pestek winogron (Zawiera proantocyjanidyny), Digezyme (Alfa-amylaza, obojętna proteaza, celulaza, laktaza glikohydrolazy galaktozydazy, lipaza), GanedenBC30®.

  Truskawka: Peptydy kolagenowe (29%), Koncentrat serwatki białka [Mleka, Soi] (16%), Total Nutrigreens LecytynaSojowa, Spirulina, Błonnik jabłkowy, Jęczmień w proszku, Trawa Pszeniczna w proszku, Mąka Owsiana w proszku, Lucerna w proszku, Chlorella, Mąka Sojowa w proszku, Jagody acerola, Burak w proszku, Granat w proszku, Żeń-szeń syberyjski, Marchew w proszku, Pomidor w proszku, Korzeń Astragalus w proszku, Brokuły w proszku), Mąka Owsiana, Inulina w proszku, Aromaty (Naturalne substancje), Substancje słodzące (Sucraloza)), Mąka Owsiana Siemię lniane w proszku, VitaFiber (5%), Konjac Glucomannan, Fosforan wapniowy, Mieszanka multiwitaminowa w proszku (Tlenek magnezu, Kwas askorbinowy97% (Witamina C), Fumaran żelazawy, Octan DL-alfa-tokoferylu, Nikotynamid (Witamina B3), Witamina A (Octan retinolu), Tlenek cynku, Pirydoksyna HCL (Witamina B6), Cholekalcyferol (Witamina D3), Tiamina HCL (Witamina B1), Ryboflawina (Witamina B2), Cyjanokobalamina (Witamina B12), Kwas foliowy, Jodek potasu), Guma ksantanowa (Chemcolloidy), Ekstrakt z pestek winogron (Zawiera proantocyjanidyny), Digezyme (Alfa-amylaza, obojętna proteaza, celulaza, laktaza glikohydrolazy galaktozydazy, lipaza), GanedenBC30®.

  Czekolada: Peptydy kolagenowe (27%), Koncentrat serwatki białka [Mleka, Soi ] (14%), Total Nutrigreens LecytynaSojowa, Spirulina, Błonnik jabłkowy, Trawa jęczmienna w proszku, Trawa Pszeniczna w proszku, Mąka Owsiana w proszku, Lucerna w proszku, Chlorella, Mąka Sojowa w proszku, Jagody acerola, Burak w proszku, Granat w proszku, Żeń-szeń syberyjski, Marchew w proszku, Pomidor w proszku, Korzeń Astragalus w proszku, Brokuły w proszku), Mąka Owsiana , Aromaty (Naturalne substancje), Substancje słodzące (Sucraloza)), Inulina W proszku, Mąka Owsiana Siemię lniane w proszku, Vita Fibre (5%), Konjac Glucomannan, Fosforan wapniowy, Mieszanka multiwitaminowa w proszku (Tlenek magnezu, Kwas askorbinowy97% (Witamina C), Fumaran żelazawy, Octan DL-alfa-tokoferylu, Nikotynamid (Witamina B3), Witamina A (Octan retinolu), Tlenek cynku, Pirydoksyna HCL (Witamina B6), Cholekalcyferol (Witamina D3), Tiamina HCL (Witamina B1), Ryboflawina (Witamina B2), Cyjanokobalamina (Witamina B12), Kwas foliowy, Jodek potasu), Guma ksantanowa (Chemcolloidy), Ekstrakt z pestek winogron (Zawiera proantocyjanidyny), Digezyme (Alfa-amylaza, obojętna proteaza, celulaza, laktaza glikohydrolazy galaktozydazy, lipaza), GanedenBC30®.

  Banan: Peptydy kolagenowe (29%), Koncentrat serwatki białka [Mleka, Soi] (16.5%), Total Nutrigreens (12.5%)(Lecytyna Sojowa, Spirulina, Błonnik jabłkowy, Trawa jęczmienna w proszku, Trawa Pszeniczna w proszku, Mąka Owsiana w proszku, Lucerna w proszku, Chlorella, Mąka sojowa w proszku, Jagody acerola, Burak w proszku, Granat w proszku, Żeń-szeń syberyjski, Marchew w proszku, Pomidor w proszku, Korzeń Astragalus W proszku, Brokuły w proszku), Mąka Owsiana, Inulina W proszku, Aromaty (Naturalne substancje), Substancje słodzące (Sucraloza)), Mąka OwsianaSiemię lniane w proszku, VitaFibre (5%), Konjac Glucomannan, Fosforan wapniowy, Mieszanka multiwitaminowa w proszku (Tlenek magnezu, Kwas askorbinowy97% (Witamina C), Fumaran żelazawy, Octan DL-alfa-tokoferylu, Nikotynamid (Witamina B3), Witamina A (Octan retinolu), Tlenek cynku, Pirydoksyna HCL (Witamina B6), Cholekalcyferol (Witamina D3), Tiamina HCL (Witamina B1), Ryboflawina (Witamina B2), Cyjanokobalamina (Witamina B12), Kwas foliowy, Jodek potasu), Guma ksantanowa (Chemcolloidy), Ekstrakt z pestek winogron (Zawiera proantocyjanidyny), Digezyme (Alfa-amylaza, obojętna proteaza, celulaza, laktaza glikohydrolazy galaktozydazy, lipaza), GanedenBC30® .

 • Informacje odżywcze

  Wielkość porcji - 1 duża miarka(25g)

  Ilość porcji w opakowaniu - 20 (500g)

  Informacje odżywcze

    W100g W porcji
  Energia 1383kJ/331kcal 346kJ/82.8kcal
  Tłuszcz 4.7g 1.2g
    w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.8g 0.2g
  Węglowodany 21.9g 5.5g
    w tym cukry 3.9g 1.0g
  Białko 39.8g 10.0g
  Sól 0.1g 0.0g
    Na 100g W porcji RI%
  Witamina A 1568µg 392µg 49%
  Witamina E 24mg 6mg 50%
  Witamina C 160mg 40mg 50%
  Tiamina 2.4mg 0.60mg 55%
  Ryboflawina 2.8mg 0.70mg 50%
  Niacyna 32mg 8mg 50%
  Witamina B6 2.84µg 0.71µg 51%
  Kwas foliowy 404µg 101µg 51%
  Witamina B12 5µg 1.25µg 50%
  Magnez 756mg 189mg 50%
  Wapń 1200mg 300mg 33%
  Żelazo 28mg 7mg 50%
  Cynk 20mg 5mg 50%
  Jod 300µg 75µg 50%

   

  Składniki aktywne

    W 100g W porcji
  Konjac Glucomannan 4.0g 1.0g
 • Dane produktu
  Marka:
  Myprotein
  Wybór:
  Vitality

  Koncentrat białka serwatkowego z dodatkiem kolagenu, VitaFibre i Total Nutri Greens. Smak waniliowy z dodatkiem substancji słodzących.

  Koncentrat białka serwatkowego z dodatkiem kolagenu, VitaFibre i Total Nutri Greens. Smak truskawkowy z dodatkiem substancji słodzących.

  Koncentrat białka serwatkowego z dodatkiem kolagenu, VitaFibre i Total Nutri Greens. Smak czekoladowy z dodatkiem substancji słodzących.

  Koncentrat białka serwatkowego z dodatkiem kolagenu, VitaFibre i Total Nutri Greens. Smak bananowy z dodatkiem substancji słodzących.

  .

Complete Vitality

Zdrowa mieszanka "wszystko w jednym"


PLN

Wyprzedano


Im większe zakupy, tym większe oszczędności | Użyj kodu: OSZCZEDZAM

Potrzebujesz uzupełnić swoje zapasy suplementów lub zapasy swoich przyjaciół? Kup swoje ulubione
produkty
lub spróbuj czegoś nowego i zyskaj, aż 35% zniżki na swoje zamówienia! Teraz możesz wybrać zniżkę od 20%, aż do 35%.

⚠️ Użyj kodu: OSZCZEDZAM

👉 Przy zamówieniu za ponad 190zł - oszczędzasz 25%

👉 Przy zamówieniu za ponad 260zł - otrzymasz przesyłkę za darmo 🚚

👉 Przy zamówieniu za ponad 265zł - oszczędzasz 30%

👉 Przy zamówieniu za ponad 315zł - oszczędzasz 35%


Teraz zniżka będzie automatycznie dopasowywana po wprowadzeniu kodu w kasie. Wystarczy wpisać podany wyżej kod w kasie, a wartość produktów sama ulegnie zmianie. To proste!

Akcja promocyjna trwa do północy 18 listopada 2018 r. lub do wyczerpania zapasów promocyjnych. Tylko jeden kod może być użyty podczas składania zamówienia, ale klient może złożyć kilka zamówień, Maksymalna zniżka wynosi 425PLN. Zniżka nie obowiązuje przecenionych już wcześniej produktów. Wielkość rabatu zmienia się automatycznie po osiągnięciu odpowiedniego progu wartości zamówienia. 
KUP TERAZ

 • Przegląd towarów

  Dostarcza 14 niezbędnych witamin i minerałów. Nasza mieszanka "wszystko w jednym" przyczynia się do polepszenia Twojego zdrowia - zawiera żelazo, które przyczynia się do normalnej funkcji psychologiczno-poznawczej, zmniejszając zmęczenie i uczucie znużenia, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego .*

  Stworzona z 20 owoców i warzyw bogatych w składniki odżywcze, w tym spiruliny, chlorelli, buraka i żeń-szenia, ta pełna mikroelementów formuła ma na celu pomoc w zmaganiu się z codziennymi wyzwaniami.

  Dlaczego warto wybrać Complete?

  Ten skuteczny suplement diety dostarcza również białka z BodyBalance, zhydrolizowy kolagen, a także niezbędny błonnik z firmy Vitafiber ™. Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, co ma kluczowe znaczenie dla mężczyzn, którzy chcą pozostać aktywnymi, niezależnie od ich wieku.

  Complete zawiera również Ganeden BC30 i DigeZyme ™ - pomagające w dostarczaniu skutecznej mieszanki "wszystko w jednym" niezależnie od czasu i miejsca, w ciągu dnia.

  Kieedy należy spożywać Complete?

  Aktywni mężczyźni powinni cieszyć się tą mieszaniną składników odżywczych każdego dnia, aby uzyskać jak najwięcej korzyści i poczuć się gotowym na wszystko.

  Dostępne w smaku czekoladowym, waniliowym, truskawkowym i bananowym więc bez znaczenia jaki smak jest twoim ulubionym masz pewność, że jest to wygodny i prosty sposób na dostarczenie sobie witamin.

   

  *Witamina A przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

  *Witamina C przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

  *Witamina B6 przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

  *Żelazo przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

  *Cynk przyczynia się do normalnej funkcji układu immunologicznego

  * Jod przyczynia się do prawidłowej funkcji poznawczej

  *Cynk przyczynia się do prawidłowej funkcji poznawczej

  *Żelazo przyczynia się do prawidłowej funkcji poznawczej

  *Witamina C przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

  *Tiamina przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

  *Nicyna przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

  *Witamina B12 przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

  *Magnez przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej

  *Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  *Ryboflawina przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  *Nicyna przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  *Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  *Witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  *Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  *Żelazo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

 • Główne zalety
  • Zdrowa mieszanka "wszystko w jednym" przeznaczona dla aktywnych mężczyzn
  • Zapewnia 14 niezbędnych witamin i minerałów
  • Przyczynia się do prawidłowej funkcji psychologicznej i poznawczej, zmniejszając zmęczenie i znużenie, a także wspomaga prawidłową funkcję układu immunologicznego
 • Zalecane stosowanie

  Aby czerpać największe korzyści z korzystania z tego produktu należy wymieszać 1 dużą miarkę (25g) z wodą lub mlekiem w szejkerze Myprotein przed i/lub po treningu.

  Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zdrowej i zbilansowanej diety. Produkt nie odpowiedni dla wegetarian.

 • Składniki

  W przypadku alergenów spójrz na składniki, które zostały pogrubione.

  Wanilia: Peptydy kolagenowe (29%), Koncentrat serwatki białka [Mleka, Soi] (16.5%), Total Nutrigreens LecytynaSojowa, Spirulina, Błonnik jabłkowy, Jęczmień w proszku, Trawa Pszeniczna w proszku, Mąka Owsiana w proszku, Lucerna w proszku, Chlorella, Mąka Sojowa w proszku, Jagody acerola, Burak w proszku, Granat W proszku, Żeń-szeń syberyjski, Marchew w proszku, Pomidor w proszku, Korzeń Astragalus w proszku, Brokuły w proszku), Mąka Owsiana, Inulina w proszku, Mąka OwsianaSiemię lniane w proszku, VitaFibre (5%), Aromaty (Naturalne substancje), Substancje słodzące (Sucraloza)), Konjac Glucomannan, Fosforan wapniowy, Mieszanka multiwitaminowa w proszku (Tlenek magnezu, Kwas askorbinowy 97% (Witamina C), Fumaran żelazawy, Octan DL-alfa-tokoferylu, Nikotynamid (Witamina B3), Witamina A (Octan retinolu), Tlenek cynku, Pirydoksyna HCL (Witamina B6), Cholekalcyferol (Witamina D3), Tiamina HCL (Witamina B1), Ryboflawina (Witamina B2), Cyjanokobalamina (Witamina B12), Kwas foliowy, Jodek potasu) Guma ksantanowa, Ekstrakt z pestek winogron (Zawiera proantocyjanidyny), Digezyme (Alfa-amylaza, obojętna proteaza, celulaza, laktaza glikohydrolazy galaktozydazy, lipaza), GanedenBC30®.

  Truskawka: Peptydy kolagenowe (29%), Koncentrat serwatki białka [Mleka, Soi] (16%), Total Nutrigreens LecytynaSojowa, Spirulina, Błonnik jabłkowy, Jęczmień w proszku, Trawa Pszeniczna w proszku, Mąka Owsiana w proszku, Lucerna w proszku, Chlorella, Mąka Sojowa w proszku, Jagody acerola, Burak w proszku, Granat w proszku, Żeń-szeń syberyjski, Marchew w proszku, Pomidor w proszku, Korzeń Astragalus w proszku, Brokuły w proszku), Mąka Owsiana, Inulina w proszku, Aromaty (Naturalne substancje), Substancje słodzące (Sucraloza)), Mąka Owsiana Siemię lniane w proszku, VitaFiber (5%), Konjac Glucomannan, Fosforan wapniowy, Mieszanka multiwitaminowa w proszku (Tlenek magnezu, Kwas askorbinowy97% (Witamina C), Fumaran żelazawy, Octan DL-alfa-tokoferylu, Nikotynamid (Witamina B3), Witamina A (Octan retinolu), Tlenek cynku, Pirydoksyna HCL (Witamina B6), Cholekalcyferol (Witamina D3), Tiamina HCL (Witamina B1), Ryboflawina (Witamina B2), Cyjanokobalamina (Witamina B12), Kwas foliowy, Jodek potasu), Guma ksantanowa (Chemcolloidy), Ekstrakt z pestek winogron (Zawiera proantocyjanidyny), Digezyme (Alfa-amylaza, obojętna proteaza, celulaza, laktaza glikohydrolazy galaktozydazy, lipaza), GanedenBC30®.

  Czekolada: Peptydy kolagenowe (27%), Koncentrat serwatki białka [Mleka, Soi ] (14%), Total Nutrigreens LecytynaSojowa, Spirulina, Błonnik jabłkowy, Trawa jęczmienna w proszku, Trawa Pszeniczna w proszku, Mąka Owsiana w proszku, Lucerna w proszku, Chlorella, Mąka Sojowa w proszku, Jagody acerola, Burak w proszku, Granat w proszku, Żeń-szeń syberyjski, Marchew w proszku, Pomidor w proszku, Korzeń Astragalus w proszku, Brokuły w proszku), Mąka Owsiana , Aromaty (Naturalne substancje), Substancje słodzące (Sucraloza)), Inulina W proszku, Mąka Owsiana Siemię lniane w proszku, Vita Fibre (5%), Konjac Glucomannan, Fosforan wapniowy, Mieszanka multiwitaminowa w proszku (Tlenek magnezu, Kwas askorbinowy97% (Witamina C), Fumaran żelazawy, Octan DL-alfa-tokoferylu, Nikotynamid (Witamina B3), Witamina A (Octan retinolu), Tlenek cynku, Pirydoksyna HCL (Witamina B6), Cholekalcyferol (Witamina D3), Tiamina HCL (Witamina B1), Ryboflawina (Witamina B2), Cyjanokobalamina (Witamina B12), Kwas foliowy, Jodek potasu), Guma ksantanowa (Chemcolloidy), Ekstrakt z pestek winogron (Zawiera proantocyjanidyny), Digezyme (Alfa-amylaza, obojętna proteaza, celulaza, laktaza glikohydrolazy galaktozydazy, lipaza), GanedenBC30®.

  Banan: Peptydy kolagenowe (29%), Koncentrat serwatki białka [Mleka, Soi] (16.5%), Total Nutrigreens (12.5%)(Lecytyna Sojowa, Spirulina, Błonnik jabłkowy, Trawa jęczmienna w proszku, Trawa Pszeniczna w proszku, Mąka Owsiana w proszku, Lucerna w proszku, Chlorella, Mąka sojowa w proszku, Jagody acerola, Burak w proszku, Granat w proszku, Żeń-szeń syberyjski, Marchew w proszku, Pomidor w proszku, Korzeń Astragalus W proszku, Brokuły w proszku), Mąka Owsiana, Inulina W proszku, Aromaty (Naturalne substancje), Substancje słodzące (Sucraloza)), Mąka OwsianaSiemię lniane w proszku, VitaFibre (5%), Konjac Glucomannan, Fosforan wapniowy, Mieszanka multiwitaminowa w proszku (Tlenek magnezu, Kwas askorbinowy97% (Witamina C), Fumaran żelazawy, Octan DL-alfa-tokoferylu, Nikotynamid (Witamina B3), Witamina A (Octan retinolu), Tlenek cynku, Pirydoksyna HCL (Witamina B6), Cholekalcyferol (Witamina D3), Tiamina HCL (Witamina B1), Ryboflawina (Witamina B2), Cyjanokobalamina (Witamina B12), Kwas foliowy, Jodek potasu), Guma ksantanowa (Chemcolloidy), Ekstrakt z pestek winogron (Zawiera proantocyjanidyny), Digezyme (Alfa-amylaza, obojętna proteaza, celulaza, laktaza glikohydrolazy galaktozydazy, lipaza), GanedenBC30® .

 • Informacje odżywcze

  Wielkość porcji - 1 duża miarka(25g)

  Ilość porcji w opakowaniu - 20 (500g)

  Informacje odżywcze

    W100g W porcji
  Energia 1383kJ/331kcal 346kJ/82.8kcal
  Tłuszcz 4.7g 1.2g
    w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.8g 0.2g
  Węglowodany 21.9g 5.5g
    w tym cukry 3.9g 1.0g
  Białko 39.8g 10.0g
  Sól 0.1g 0.0g
    Na 100g W porcji RI%
  Witamina A 1568µg 392µg 49%
  Witamina E 24mg 6mg 50%
  Witamina C 160mg 40mg 50%
  Tiamina 2.4mg 0.60mg 55%
  Ryboflawina 2.8mg 0.70mg 50%
  Niacyna 32mg 8mg 50%
  Witamina B6 2.84µg 0.71µg 51%
  Kwas foliowy 404µg 101µg 51%
  Witamina B12 5µg 1.25µg 50%
  Magnez 756mg 189mg 50%
  Wapń 1200mg 300mg 33%
  Żelazo 28mg 7mg 50%
  Cynk 20mg 5mg 50%
  Jod 300µg 75µg 50%

   

  Składniki aktywne

    W 100g W porcji
  Konjac Glucomannan 4.0g 1.0g
 • Dane produktu
  Marka:
  Myprotein
  Wybór:
  Vitality

  Koncentrat białka serwatkowego z dodatkiem kolagenu, VitaFibre i Total Nutri Greens. Smak waniliowy z dodatkiem substancji słodzących.

  Koncentrat białka serwatkowego z dodatkiem kolagenu, VitaFibre i Total Nutri Greens. Smak truskawkowy z dodatkiem substancji słodzących.

  Koncentrat białka serwatkowego z dodatkiem kolagenu, VitaFibre i Total Nutri Greens. Smak czekoladowy z dodatkiem substancji słodzących.

  Koncentrat białka serwatkowego z dodatkiem kolagenu, VitaFibre i Total Nutri Greens. Smak bananowy z dodatkiem substancji słodzących.

  .

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

2018 © 2018 The Hut.com Limited, firma zarejestrowana w Walii (numer firmy 05016010), której zarejestrowanym adresem jest Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.