• Gluten Free

    Gluten Free

iBCAA

Rozpuszczalne aminokwasy rozgalezione

Smak
Opakowanie
Ilość

Mamy dla Was 30% zniżki na zamówienie | Kod: CALE30

Zwiększyliśmy rabat na weekend! Nie przegap okazji na wspaniałą ofertę 30% rabatu! 

Oferta ważna do północy 18/03/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zl |100 euro. *

KUP TERAZ
69.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Proszek iBCAA to łatwa w przygotowaniu forma BCAA (aminokwasów rozgałęzionych) dostarczająca rozpuszczalnych w wodzie aminokwasów, co zwiększa ich wchłanianie do organizmu.

Nasz iBCAA to szybka w użyciu kombinację leucyny, isoleucyny and waliny w stosunku 2:1:1, która szybko rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu są bardziej dostępne i łatwiejsze w użyciu przez pracujący mięsień.

Aminokwasy rozgałęzione są konieczne, by utrzymać tkankę mięśniową. Bbdania wykazują, że pomagają magazynować zapasy glikogenu zapobiegając równocześnie uszkodzeniom tkanki w trakcie intensywnego wysiłku. W przeciwieństwie do innych aminokwasów aminokwasy rozgałęzione nie ulegają przemianie w żołądku, lecz bezpośrednio w mięśniach. Ta jedyna w swoim rodzaju cecha powoduje, że pomagają budować tkankę mięśniową i zapobiegają katabolizmowi. Te unikalne aminokwasy (leucyna, izoleucyna i walina) nie są syntetyzowane przez organizm, dlatego konieczne jest dostarczenie ich w pokarmie.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Rozpuszczalne aminokwasy rozgałęzione, łatwe mieszanie
  • Zwiększona biodostępność
  • Pomaga zapobiegać uszkodzeniom mięśni
  • Niezbędne dla wzrostu tkanki mięśniowej

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy spożywać 5g dwa do czterech razy na dzień dla osiągnięcia optymalnych rezultatów. Najlepiej spożywać z dowolną ilością wody lub soku jabłkowego.

Dodać 2 małe łyżeczki MP (5g) do dowolnej ilości wody lub soku owocowego i spożyć natychmiast.

1x płaska plastikowa łyżeczka MP (mała) waży 2,5g. (nie wchodzi w skład zestawu)

Składniki

Aminokwasy rozgałęzione (leucyna:izoleucyna:walina), emulgator (lecytyna sojowa), kwas cytrynowy (tylko wersja o smaku jagód), barwniki (czerwień buraczana [jedynie wersja o smaku jagód], antocyjany [tylko wersja o smaku jagód]), substancja smakowa (tylko wersje smakowe), substancja słodząca(sukraloza® [tylko wersje smakowa]).

Informacje odżywcze

Ilość w porcji 5g: aminokwasy rozgałęzione (BCAA): 5g

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

iBCAA

Wybierz obrazek

iBCAA
Back to top