• Gluten Free

    Gluten Free

  • wegetariański

    wegetariański

Impact Native Whey 95

Najwyzszej jakosci izolat bialka serwatki

Smak
Opakowanie
Ilość

25% ZNIŻKI NA CAŁE ZAMÓWIENIE | Kod: CALE25

Wybierz swoje ulubione produkty i użyj kodu, żeby zaoszczędzić 25% na całe zamówienie.

Oferta ważna do północy 25/02/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zł |100 euro. *
KUP TERAZ
139.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Izolat białka serwatki


Impact Native Whey 95 to najwyższej jakości izolat białka serwatki pozyskiwany bezpośrednio z mleka, dostarczający aż 95% zawartości białka.

Jedyny w swoim rodzaju proces wytwarzania polega na pozyskiwaniu białka bezpośrednio z odtłuszczonego mleka przy użyciu filtracji membranowej przy niskich temperaturach (mikrofiltracja i ultrafiltracja). W wyniku tego procesu otrzymujemy bardziej bioaktywne białko serwatki, które pozwala organizmowi na skuteczniejsze wykorzystanie wartościowych frakcji budujących mięśnie. Ten przebiegający w niskiej temperaturze proces usuwa kazeinę i tłuszcz pozostawiając czyste, najaktywniejsze biologicznie białko serwatkowe.


Czym jest Izolat białka serwatki ?

Serwatka naturalna ma także lepszy profil aminokwasowy niż pozyskana z sera. W szczególności zawiera znacznie więcej leucyny i cystyny. Określa się leucynę jako najważniejszy aminokwas dla rozwoju i regeneracji tkanki (synteza mięśni), z kolej cystyna jest niezbędna do wytwarzania glutationu, najskuteczniejszego w organizmie przeciwutleniacza wzmacniającego odporność. Naturalna serwatka oznacza o wiele szybszy rozwój i regenerację.

Proces wytwarzania serwatki naturalnej przebiega zupełnie bez użycia enzymów. I z uwagi na fakt, że pochodzi bezpośrednio z odtłuszczonego mleka ma dużo czystszy i bardziej neutralny smak.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • 95% zawartość białka
  • Rewelacyjny profil aminokwasowy
  • Pozyskiwany bezpośrednio z mleka
  • Rodzime frakcje białek
  • Zwiększona biodostępność

Zalecane stosowanie

Wlać 150-250ml wody lub mleka do shakera (im mniej płynu, tym napój będzie gęstszy). Następnie dodać 1 dużą łyżkę MP (25g), wstrząsnąć i spożyć. Stosować 2-3 razy dziennie lub według potrzeb.

1x płaska łyżka plastikowa MP (duża) to 25g. (nie wchodzi w skład zestawu)

Składniki

Naturalny izolat białka serwatki*, laktaza, emulgator (lecytyna sojowa). *Z mleka

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji 25g:
energia: 390kJ
energia: 93,75kcal
białko (masa sucha): 23,8g
białko (masa rzeczywista): 22,8g
węglowodany: 0,05g
tłuszcz: 0,1g
wapń: 250mg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Impact Native Whey 95

Wybierz obrazek

Impact Native Whey 95
Back to top