• wegetariański

    wegetariański

Impact Whey Isolate - Izolat (próbka)

Undenatured Whey Protein Isolate

Smak
Opakowanie
Ilość

25% ZNIŻKI NA CAŁE ZAMÓWIENIE | Kod: CALE25

Wybierz swoje ulubione produkty i użyj kodu, żeby zaoszczędzić 25% na całe zamówienie.

Oferta ważna do północy 25/02/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zł |100 euro. *
KUP TERAZ
9.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Co to jest Impact Whey Isolate?

 

Impact Whey Isolate jest to najczystsze dostępne białko serwatkowe, zawierający ponad 90% białka o niskiej zawartości tłuszczu (0,25 g) i węglowodanów (0,17 g) w jednej porcji, która jest mniejsza niż w przypadku większości innych proszków białek serwatkowych. Posiada obszerny profil aminokwasowy zapewniając wszystkie niezbędne aminokwasy (EAA) i ma ponad 2 g leucyny w porcji.

 

Korzyści z zażywania Impact Whey Isolate

 

Impact Whey Isolate jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zwiększyć dzienne spożycie białka lub szuka sposobu na spożycie białka przed lub po treningu. Ze względu na wysoką zawartość białka (22 g na porcję) będzie się ono przyczyniać się do rozwoju i utrzymania masy mięśniowej. Impact Whey Isolate jest dostępny w wielu smakach, w tym również wielu naturalnych smakach.

 

Dla kogo jest odpowiedni Impact Whey Isolate?

 

Impact Whey Isolate jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zwiększyć dzienne spożycie białka. Izolat białka serwatki jest idealnym rozwiązaniem dla osób z celem wzmocnienia mięśni, utrata masy ciała i regeneracji mięśni.

 

Jak zażywać Impact Whey Isolate

 

Zaleca się spożywać serwatkę przed lub po treningu lub w dowolnym czasie w ciągu dnia, aby zwiększyć spożycie białka. Izolat białka serwatki jest doskonały w postaci gładkiego szejka lub jeśli posiadasz zdolności kulinarne można je włączyć do pieczenia i deserów!

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Może być również dostępna w językach: fracuskim, włoskim, hiszpańskim, holenderskim, szwedzkim i fińskim. 

Główne zalety

  • 90% zawartości białka w porcji,
  • Nisko tłuszczowa i nisko węglowodanowa,
  • Przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej,

Zalecane stosowanie

Dodaj 150-250 ml (350-400 ml na smak: czarna porzeczka, jabłkowy & amp; malina i pomarańcz & amp; passion Fruit) wody lub mleka do naszego shakera (mniej płynu, tym gęstszy). Następnie opróżnij saszetkę (25 g), wstrząsnąć i konsumować.

Stosować 2-3 razy dziennie lub w razie potrzeby. 1 x MP Plastikowa miarka (duża) waży 25 g.

Składniki

Niedenaturowany izolat białka serwatki *, kakao w proszku (tylko w smakach czekoladowych), substancje smakowe (tylko smakowe opcje), naturalne substancje smakowe (tylko naturalne smaki), kwas cytrynowy (tylko smak malinowy), emulgator (lecytyna sojowa), słodzik (sukraloza & reg; [aromatyzowane opcje tylko]), Barwniki (burak [malina, krem truskawkowy, czarna porzeczka i jabłko & amp; smak malinowy tylko], antocyjan [aromat malinowy tylko] Kurkumina [bananowy tylko], Karoteny [Pomarańczowy & amp; smak marakui] ). * Z mleka

I *, kakao w proszku (tylko naturzolat białka serwatkowego o smaku naturalnym , kakao(tylko smak czekoladowy), naturalne substancje smakowe (tylko naturalne opcji), Barwniki (burak [naturalny smak truskawkowy tylko] Kurkumina [naturalny smak bananowy tylko]), słodzik (sukraloza & reg ), emulgator (lecytyna sojowa). * Z mleka

Informacje odżywcze

Na 25g:
Energia: 92.5Kcal
Energia: 393.3kJ
Białko (w podstawowej wersji): 23.0g
Białko (w wersji smakowej): 22.25g
Fat: 0.25g
Węglowodany: 0.17g
Wapń: 100.0mg
Cholesterol: 0.5mg

Należy pamiętać, że podane wartości odżywcze pochodzą od wersji bezsmakowej. Kiedy wybiera się wersje smakowe zawartość białka może się różnić o 3% dla większości smaków, jednak w przypadku czekoladowego smaku będzie to 8% ze względu na dodatkową zawartość kakao.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Impact Whey Isolate - Izolat (próbka)

Wybierz obrazek

Impact Whey Isolate - Izolat (próbka)
Back to top