• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

 • wegański

  wegański

Jablczan cytruliny

(2:1)

Smak
Opakowanie
Ilość

BLACK FRIDAY MEGA WYPRZEDAŻ - do 70% rabatu + EXTRA 20% | Kod: BLACK20PL

Z okazji Czarnego Piątku, mieliśmy dla Ciebie specjalne rabaty na cały tydzień! Już dzisiaj, skorzystaj z rabatu do 70% na wszystko z okazji Black Friday! Już teraz mamy dla Ciebie dodatkowe 20%...

Skorzystaj teraz z największych promocji na Myprotein i zaopatrz się w swoje ulubione produkty.

MyProtein nie przekazuje żadnych informacji stronom trzecim. Oferta ważna przez limitowany okres czasu. Na każdym zamówieniu można użyć tylko jednego kodu rabatowego. Należy także zapoznać się z warunkami świadczenia usług na naszej stronie.

KUP TERAZ
Było: 99.00 zł 30.00 zł Zaoszczędź: 69.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Co to jest Jabłczan cytruliny ?

Jabłczan cytruliny to wyjątkowe połączenie aminokwasu cytruliny i jabłczanu, soli organicznej. Ta mieszanka daje sportowcom możliwość poprawy wyników, opóźnienia nadejścia zmęczenia i przyspieszenia regeneracji. Szczególnie nadaje się dla osób podejmujących ćwiczenia o szczególnie dużej intensywności, jak podnoszenie ciężarów i biegi sprinterskie.


Jak dziala Jabłczan cytruliny ?

Cytrulina pomaga usuwać toksyny, takie jak kwas mlekowy i amoniak, produkty intensywnego wysiłku fizycznego, metabolizmu białek i stanów katabolitycznych. Ten produkty uboczne mogą poważnie pogarszać wyniki, jednak cytrulina może do pewnego stopnia redukować ich negatywny wpływ.

Jabłczan cytruliny można stosować razem z tauryną, by uzyskać znakomity efekt pompy i poprawić muskularny wygląd.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Pomaga zwiększyć efekt pompy i poprawia muskularny wygląd
 • Może zwiększyć produkcję energii
 • Może ułatwiać szybszą regenerację

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy spożywać 2-3 gramy 2 razy na dzień. Dla osiągnięcia najlepszych wyników stosować rano i na 45 minut przed wysiłkiem. Najlepiej stosować z dowolną wybraną ilością wody lub soku owocowego.

Dodać nieco ponad połowę małej łyżki MP (2g) do dowolnej wybranej ilości wody i spożyć natychmiast.

1x płaska łyżeczka plastikowa MP (mała) to 3,5g.

Osoby rozważające suplementację przy pomocy cytruliny cierpiące na choroby serca lub schorzenia psychiatryczne powinny zasięgnąć porady lekarskiej przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek produktów zawierających cytrulinę.

Składniki

Poniższy produkt to w 100% jabłczan cytruliny bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% jabłczan cytruliny

Recenzje od klientów

W miejscach, gdzie opinie odnoszą się do żywności i produktów kosmetycznych , wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Opinie klientów są niezależne i nie reprezentują poglądów The Hut Group.

Podsumowanie

5.0

5.0

(1 Recenzje od klientów)

 • 5    1
 • 4    0
 • 3    0
 • 2    0
 • 1    0
Sortuj według

Cytrulina

Ogółem:

5

Mieszalność:

4

Smak:

3

Skuteczność:

5

Jeżeli ktoś szuka odżywki przedtreningowej, dzięki której uzyska dobrą "pompę" mięśni, to jest właśnie to. Nie ma tutaj stymulantów, dlatego nie uzyskamy efektu pobudzenia. Smak - trochę jak kwasek cytrynowy, ale da się wypić. Reasumując - w zależności od dawki, dobra pompa. Kupując jeszcze argininę i beta alaninę, sami możemy zrobić swoją przedtreningówkę.

Dobrze użyć razem z:

Kofeina, arginina, beta alanina

Sun Feb 26 10:17:23 GMT 2017 przez Damian

Czy recenzja była pomocna?

Jablczan cytruliny

Wybierz obrazek

Jablczan cytruliny
Back to top