• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

 • wegański

  wegański

Ketony malinowe w proszku

13 Lat Myprotein | Wyprzedaż do 50% | 10% dla każdego, 15% gdy wydasz 300zł, 20% gdy wydasz 400zł | Kod: URODZINY

Impreza urodzinowa dobiega końca! Otrzymaj naqet 20% dodatkowego rabatu:

 • 10% dla każego
 • 15% gdy wydasz 300zł
 • 20% gdy wydasz 400zł

Oferta ważna do północy 29 Maja. Kod nie obejmuje Masła Orzechowego.

KUP TERAZ

99.00 zł
Nie ma na stanie

Przegląd towarów

W ostatnim czasie ketony malinowe dodawane są do różnych suplementów diety. Są naturalnym wyciągiem z owoców sprzedawanym jako skuteczne narzędzie podnoszące tempo przemiany materii i wspomagające spalanie tłuszczu.

Naukowe badania nad ketonami z malin kojarzą ten produkt z podniesioną lipolizą (rozkładem komórek tłuszczowych). Dzięki temu ketony z malin stały się popularnym suplementem doa sportowców chcących zmniejszyć ilość tłuszczu w organizmie i zyskać na mięśniach.

Ketony malinowe to związki chemiczne występujące w owocach. Ketony odpowiadają za ich owocowy smak i zapach. Struktura chemiczne ketonów malinowych jest podobna do wielu innych ekstraktów stosowanych do spalania tłuszczu. Kapsaicyna ('gorąca' część pieprzu chilli) oraz synefryna przyspieszają tempo przemiany materii, ale powodują skutki uboczne (m.in. podrażnienia żołądka), które nie występują przy stosowaniu ketonów malinowych.

Badania naukowe wykazały, że ketony malinowe zwiększają wytwarzanie norepinefryny, która poprzez zwiększanie temperatury ciała podnosi tempo przemiany materii. Oprócz tego w jednym z eksperymentów wykryto, że suplement obniża zdolność organizmu do syntetyzowania tłuszczu.

To podwójne działanie - z jednej strony ograniczające powstawanie nowych komórek tłuszczu w ciele, a z drugiej zwiększające tempo spalania tłuszczu - sprawia, że ketony malinowe są uważane za jedną z największych nadziei dla każdego, kto spalić tłuszcz.

Oprócz estetycznych korzyści płynących z pozbycia się zalegającego pod skórą tłuszczu dodatkową zaletą suplementu jest spalanie tłuszczu w naczyniach krwionośnych, powodowane podwyższonym poziomem noradrenaliny we krwi.

Ich naturalne pochodzenie i brak skutków ubocznych powoduje, że ketony malinowe mogą być stosowane bezpiecznie przez prawie wszystkich, którzy chcą skorzystać z redukującego zasoby tłuszczu działania suplementu.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Zwiększa tempo przemiany materii
 • Ma związek z obniżoną zdolnością organizmu do magazynowania tłuszczu
 • Produkt zupełnie naturalny, efektów ubocznych nie stwierdzono

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy spożywać 100mg 2 razy na dzień. Najlepiej spożywać z dowolną ilością wody lub soku owocowego.

1x płaska łyżka plastikowa MP (mini) to 130mg (0,13g). (nie wchodzi w skład zestawu)

Składniki

Ten produkt to w 100% ketony malinowe w proszku bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% ketony malinowe w proszku.

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Ketony malinowe w proszku

Wybierz obrazek

Ketony malinowe w proszku