• wegetariański

    wegetariański

Kreatyna AKG

Alfa-ketoglutaran kreatyny

Smak
Opakowanie
Ilość

Mamy dla Was 30% zniżki na zamówienie | Kod: CALE30

Zwiększyliśmy rabat na weekend! Nie przegap okazji na wspaniałą ofertę 30% rabatu! 

Oferta ważna do północy 18/03/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zl |100 euro. *

KUP TERAZ
59.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Czym jest kreatyna AKG?

Kreatyna AKG jest ekscytującym dodatkiem do naszej podstawowej kreatyny. Oferuje wszystkie zalety standardowej kreatyny i więcej, kreatyna AKG składa się z cząsteczek kreatyny związanymi z alfa-ketoglutaranem (AKG).

Kreatyna została dokładnie przebadana pod kątem zastosowania w sportach energetycznych i nadal jest suplement podstawowym wśród kulturystów i sportowców. Jedna porcja kreatyny AKG dostarczy ponad 3g kreatyny, która zwiększa sprawność fizyczną w kolejnych seriach krótkoterminowych i ćwiczeniach o wysokiej intensywności.

Alfa-ketoglutaran jest najbardziej znany z zastosowania w suplementach przedtrenigowych i boosterach tlenku azotu, w których jest on połaczony z aminokwasem argininy. AKG jest związkiem pośrednim w cyklu Krebsa, złożonego procesu, który w ciele bierze udział w produkcji energii.

Jak przyjmować Kreatynę AKG

Kreatyna AKG jest idealnym suplementem, by czerpać maksymalne korzyści z kreatyny jeśli regularnie intensywnie ćwiczysz, należy codziennie dodawać dwie małe czubate miarki (7g) do wody 300ml lub soku owocowego.

Główne zalety

  • Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną przy wysokiej intensywności ćwiczeń
  • AKG bierze udział w procesie wytwarzania energii w organizmie
  • Idealna do sportów siłowych

Zalecane stosowanie

Aby czerpać korzyści z tego produktu zalecamy dodawać 2 małe, czubate miarki (7 g) do 300 ml wody lub soku w shakerze Myprotein przed, w trakcie i / lub po treningu.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Ten produkt jest suplementem diety i dlatego nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Składniki

Alfa-ketoglutaran kreatyny w proszku (100%) (monohydrat kreatyny, kwas alfa-ketoglutaranowy ).

Informacje o alergemach: Może zawierać soję, mleko i jaja

Informacje odżywcze

Wielkość porcji - 2 małe czubate miarki (7g)

Ilość porcji w opakowaniu - 35 (250g)

Wartości odżywcze

      W porcji
Monohydrat kreatyny   3.3 g

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Kreatyna AKG

Wybierz obrazek

Kreatyna AKG
Back to top