• Gluten Free

    Gluten Free

  • wegetariański

    wegetariański

  • wegański

    wegański

L Glutamina - Seria Batch-Tested

Seria Informed Sport

Smak
Opakowanie
Ilość

50% RABATU NA AMINOKWASY & TABLETKI | Kod: SUPLEMENTY50

Niezbędne aminokwasy i tabletki teraz przecenione o 50% są ważnym składnikiem codziennej diety. 

Skorzystaj z oferty! 

Oferta ważna do północy 25/02/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zł |100 euro. *
KUP TERAZ
79.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

L Glutamine jest środkiem przetestowanym w ramach Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) i otrzymuje akredytację ISO 17025, co daje pewność, że ten produkt jest wolny od wszelkich naturalnych zabronionych substancji.

Czym jest L Glutamina?

Glutamina jest aminokwasem i występuje w różnych ilościach w większości mięs i ryb, a także w niewielkim stopniu w warzywach i roślinach strączkowych.

Korzyści z przyjmowania L Glutaminy

Glutamina jest pół niezbędnym aminokwasem. Ciało ludzkie jest go w stanie wyprodukować w niewielkich ilościach, jednak większość musi pochodzić z diety.

Dla kogo L Glutamina jest odpowiednia?

Dla każdego kto wykonuje długotrwałe wysiłki fizyczne. Ciało wymaga odpowiedniego rodzaju substancji odżywczych w celu wykonania i poprawnego rozwinięcia Jako suplement diety zaleca się spożywanie 5 gramów, 1 do 3 razy na dobę.

Wybory żywieniowe naszych klientów są dla nas bardzo ważne. Chociaż produkt ten został wyprodukowany przy użyciu składników i substancji pomocniczych odpowiednich do diety wegańskiej, proszę pamiętać, że proszki mleczne są również wykorzystywane w ramach tego samego zakładu produkcyjnego i zanieczyszczenia krzyżowe mogą wystąpić przy bardzo małych poziomach. Nasze stanowisko jest zgodne z linią brytyjskiego Vegan Society.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Niezbędny aminokwas
  • 100% L Glutaminy

Zalecane stosowanie

Jak dawkować L Glutaminę?


Jako suplement diety zalecamy spożywanie 5 gramów, 1 do 3 razy dziennie. Dla optymalnych rezultatów przyjmuj ze śniadaniem, lunchem i godzinę przed snem. Najlepiej spożywać z wodą lub z sokiem.

1 mała plastikowa łyżeczka MP waży 3.6g. (nie załączono)

Składniki

Ten produkt zawiera 100% Glutaminy bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% Glutamina

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

L Glutamina - Seria Batch-Tested

Wybierz obrazek

L Glutamina - Seria Batch-Tested
Back to top