• Gluten Free

    Gluten Free

L-leucyna

L-leucyna w proszku

Smak
Opakowanie
Ilość

WIELKA WYPRZEDAŻ NA KONIEC MIESIĄCA PLUS EXTRA 10% RABATU! | KOD: EXTRAPL

Nasza wyprzedaż na koniec miesiąca powraca. Musisz uzupełnić zapasy białka, zdrowych przekąsek, odzieży sportowej lub na co dzień? 
 
Teraz masz wielką szansę na skorzystanie z naszej wyprzedaży i ekstra 10% rabatu na wszystko. Najlepsze suplementy i ubrania dla sportowców i Europie według społeczności. 
 
Oferta obowiązuje do północy 30. Kwietnia 2018r. lub do wyczerpania zapasów. Maksymalny rabat na zamówienie wynosi 425 PLN. Do zamówienia można użyć tylko jednego kodu rabatowego, ale klient może złożyć kilka zamówień. Rabaty stosowane dla poszczególnych produktów mogą się różnić dla każdego ze smaków i wielkości produktów.*
KUP TERAZ
Było: 59.00 zł 38.00 zł Zaoszczędź: 21.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Czym jest Leucyna?

L-leucyna to egzogenny aminokwas, który rozkłada się na struktury tłuszczowe. Jako aminokwas egzogenny nie może być wytwarzany przez ciało ludzkie i w związku z tym musi być spożywany w pokarmach takich jak orzechy, ciemny ryż, chleb pełnoziarnisty, bądź suplementy dietetyczne. Ogółem L-leucyna stanowi około 8 procent aminokwasów w strukturach białkowych Twojego organizmu. Jest to również czwarty pod względem koncentracji aminokwas w Twojej tkance.

Zalety stosowania Leucyny

Jako jeden z trzech aminokwasów egzogennych, L-leucyna jest kluczowa dla Twojego zdrowia. Główne z punktu widzenia wysiłku fizycznego funkcje L-Leucyny to:

Zachowanie tkanki mięśniowej.

Dostarczanie energii organizmowi w warunkach stresu (tj. w trakcie wysiłku sportowego).

Zachowuje glikogen w mięśniach (tj. glukozę magazynowaną w mięśniach w celu napędzania Twoich ruchów).

Utrzymuje równowagę azotową.

Poprawia jasność myślenia przy intensywnym wysiłku fizycznym.

Krótko mówiąc L-leucyna zajmuje ważne miejsce w diecie. Jest to najsilniejszy z aminokwasów egzogennych oraz pełni funkcję ,,bariery odżywczej". Oznacza to, że potrzeba mieć wystarczającą ilość L-leucyny w stosunku do innych aminokwasów, aby Twój organizm mógł w pełni wykorzystać to, co spożywasz!

Niezależnie od tego, jakiej ilości białka dostarczasz swojemu organizmowi nie będzie on zdolny do jej wykorzystania, jeżeli Twoja dieta nie zawiera wystarczających ilości L-leucyny. Oznacza to, że o ile nie dostarczasz swojemu organizmowi wystarczającej ilości L-leucyny Twoje wydatki na wysokiej jakości pokarm i odżywki mogą się okazać stratą pieniędzy.

Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Francuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Pomaga chronić tkankę
  • Dostarcza organizmowi energii
  • Poprawia koncentrację

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy spożywać 2-3 g dwa razy dziennie. Dla najlepszych efektów stosować 45 minut przed i po wysiłku. Jedna porcja powinna być wystarczająca w dni beztreningowe.

Dodać 1 pełną miarkę (2g) do dowolnej pożądanej ilości wody lub soku owocowego i spożyć natychmiast. Najlepiej spożywać na pusty żołądek.

1x mała plastikowa miarka to 1,5g.

Składniki

Ten produkt to w 100% leucyna bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% L-leucyna

Recenzje od klientów

W miejscach, gdzie opinie odnoszą się do żywności i produktów kosmetycznych, wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Opinie klientów są niezależne i nie reprezentują poglądów The Hut Group.

Podsumowanie

5.0

5.0

(1 Recenzje od klientów)

  • 5    1
  • 4    0
  • 3    0
  • 2    0
  • 1    0
Sortuj według

leucyna

Ogółem:

5

Mieszalność:

4

Smak:

5

Skuteczność:

5

Polecam wszystkim ten preparat, Smak bardzo lekko gorzkawy i smakuje coś jak czipsy serowe ^^. Potwierdzam jego skuteczność. Pozdrawiam.

Thu Dec 11 11:33:34 GMT 2014 przez kwasek2525 #1 Czołowy recenzent

Czy recenzja była pomocna?

L-leucyna

Wybierz obrazek

L-leucyna
Back to top