• Gluten Free

    Gluten Free

L-leucyna

L-leucyna w proszku

Smak
Opakowanie
Ilość

50% RABATU NA AMINOKWASY & TABLETKI | Kod: SUPLEMENTY50

Niezbędne aminokwasy i tabletki teraz przecenione o 50% są ważnym składnikiem codziennej diety. 

Skorzystaj z oferty! 

Oferta ważna do północy 25/02/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zł |100 euro. *
KUP TERAZ
59.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Czym jest Leucyna?

L-leucyna to egzogenny aminokwas, który rozkłada się na struktury tłuszczowe. Jako aminokwas egzogenny nie może być wytwarzany przez ciało ludzkie i w związku z tym musi być spożywany w pokarmach takich jak orzechy, ciemny ryż, chleb pełnoziarnisty, bądź suplementy dietetyczne. Ogółem L-leucyna stanowi około 8 procent aminokwasów w strukturach białkowych Twojego organizmu. Jest to również czwarty pod względem koncentracji aminokwas w Twojej tkance.

Zalety stosowania Leucyny

Jako jeden z trzech aminokwasów egzogennych, L-leucyna jest kluczowa dla Twojego zdrowia. Główne z punktu widzenia wysiłku fizycznego funkcje L-Leucyny to:

Zachowanie tkanki mięśniowej.

Dostarczanie energii organizmowi w warunkach stresu (tj. w trakcie wysiłku sportowego).

Zachowuje glikogen w mięśniach (tj. glukozę magazynowaną w mięśniach w celu napędzania Twoich ruchów).

Utrzymuje równowagę azotową.

Poprawia jasność myślenia przy intensywnym wysiłku fizycznym.

Krótko mówiąc L-leucyna zajmuje ważne miejsce w diecie. Jest to najsilniejszy z aminokwasów egzogennych oraz pełni funkcję ,,bariery odżywczej". Oznacza to, że potrzeba mieć wystarczającą ilość L-leucyny w stosunku do innych aminokwasów, aby Twój organizm mógł w pełni wykorzystać to, co spożywasz!

Niezależnie od tego, jakiej ilości białka dostarczasz swojemu organizmowi nie będzie on zdolny do jej wykorzystania, jeżeli Twoja dieta nie zawiera wystarczających ilości L-leucyny. Oznacza to, że o ile nie dostarczasz swojemu organizmowi wystarczającej ilości L-leucyny Twoje wydatki na wysokiej jakości pokarm i odżywki mogą się okazać stratą pieniędzy.

Rezultaty mogą być rożne dla rożnych ludzi

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Francuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Pomaga chronić tkankę
  • Dostarcza organizmowi energii
  • Poprawia koncentrację

Zalecane stosowanie

Jako suplement diety zalecamy spożywać 2-3 g dwa razy dziennie. Dla najlepszych efektów stosować 45 minut przed i po wysiłku. Jedna porcja powinna być wystarczająca w dni beztreningowe.

Dodać 1 pełną miarkę (2g) do dowolnej pożądanej ilości wody lub soku owocowego i spożyć natychmiast. Najlepiej spożywać na pusty żołądek.

1x mała plastikowa miarka to 1,5g.

Składniki

Ten produkt to w 100% leucyna bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

100% L-leucyna

Recenzje od klientów

W miejscach, gdzie opinie odnoszą się do żywności i produktów kosmetycznych , wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Opinie klientów są niezależne i nie reprezentują poglądów The Hut Group.

Podsumowanie

5.0

5.0

(1 Recenzje od klientów)

  • 5    1
  • 4    0
  • 3    0
  • 2    0
  • 1    0
Sortuj według

leucyna

Ogółem:

5

Mieszalność:

4

Smak:

5

Skuteczność:

5

Polecam wszystkim ten preparat, Smak bardzo lekko gorzkawy i smakuje coś jak czipsy serowe ^^. Potwierdzam jego skuteczność. Pozdrawiam.

Thu Dec 11 11:33:34 GMT 2014 przez kwasek2525 #1 Czołowy recenzent

Czy recenzja była pomocna?

L-leucyna

Wybierz obrazek

L-leucyna
Back to top