Mega Cissus

50% ketosterone

Smak
Opakowanie
Ilość

Mamy dla Was 30% zniżki na zamówienie | Kod: CALE30

Zwiększyliśmy rabat na weekend! Nie przegap okazji na wspaniałą ofertę 30% rabatu! 

Oferta ważna do północy 18/03/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zl |100 euro. *

KUP TERAZ
119.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Mega Cissus to silnie działające źródło coraz popularniejszej rośliny cissus quadrangularis. Ten ustandaryzowany do 50% zawartości ketosteronu suplement idealnie nadaje się do tego, by poprawić stan stawów, chrząstki i ścięgien.

W tradycyjnej medycynie Indian cissus quadrangularis jest od stuleci stosowany do przyspieszania procesu gojenia kości. W trakcie badań wykazano, że jedyna w swoim rodzaju mieszanka witamin, minerałów i steroli roślinnych wzmacnia tkankę i kości korzystnie oddziaływując na ogólne zdrowie tkanki łącznej.

Substancją aktywną rośliny cissus quadrangularis jest ketosteron. Nasz produkt ustandaryzowano, by zawartość ketosteronu wynosiła 50%, dzięki czemu jest on dużo silniejszy niż większość zawierających cissus produktów na rynku. Z uwagi na wiele zalet, jak budowa masy i ochrona stawów cissus jest często uważany za kluczowy suplement dla każdego, kto podejmuje intensywne i regularne ćwiczenia fizyczne.

Wykazano także, że cissus wspomaga leczenie urazów związanych ze ścięgnami wpływając na wczesną regenerację tkanki łącznej poprzez uaktywnianie fibroblastów i chondroblastów oraz dostarczanie składników odżywczych do uszkodzonej tkanki. W przeciwieństwie do wielu produktów uśmierzających ból cissus nie tylko łagodzi objawy uszkodzeń tkanki łącznej, ale także ją naprawia.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Może wzmacniać kości i ścięgna
  • Pomaga zyskać mięśnie
  • Wykazano działanie uśmierzające ból po kontuzjach stawów

Zalecane stosowanie

W celu ochrony stawów zażywać 2 kapsułki dziennie, jedną kapsułkę przed śniadaniem i jedną przed pójściem spać. Dla właściwości antykatabolicznych zażywać 2 kapsuły przed pójściem spać.

Wielkość porcji: 1 kapsułka

Ilość porcji na opakowanie: 90

Składniki

Cissus quadrangularis (50% ketosteron), celuloza, stearynian magnezu, krzemionka, polewa kapsuły (żelatyna).

Nie zawiera cukru, soli, drożdży, pszenicy, glutenu, kukurydzy, soi, mleka, jajek ani konserwantów.

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji (1 kapsułka):
Cissus quadrangularis (50% ketosteron): 400mg

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Mega Cissus

Wybierz obrazek

Mega Cissus
Back to top