• wegetariański

    wegetariański

Milk Protein Smooth (próbka)

Instantised Casein

Smak
Opakowanie
Ilość

WIELKA WYPRZEDAŻ NA KONIEC MIESIĄCA PLUS EXTRA 10% RABATU! | KOD: EXTRAPL

Nasza wyprzedaż na koniec miesiąca powraca. Musisz uzupełniż zapasy białka, zdrowych przekąsek, odzieży sportowej lub na co dzień? 
 
Teraz masz wielką szansę na skorzystanie z naszej wyprzedaży i ekstra 10% rabatu na wszystko. Najlepsze suplementy i ubrania dla sportowców i europie według społeczności. 
 
Akcja obowiązuje do północy 30. Kwietnia 2018r. lub do wyczerpania zapasów. Maksymalny rabat na zamówienie wynosi 425 PLN. Do zamówienia można użyć tylko jednego kodu rabatowego, ale klient może złożyć kilka zamówień. Rabaty stosowane dla poszczególnych produktów mogą się różnić dla każdego ze smaków i wielkości produktów.*
KUP TERAZ
Było: 9.00 zł 8.00 zł Zaoszczędź: 1.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Milk Protein Smooth to koncentrat białka mlecznego pochodzący z ultrafiltrowanego mleka odtłuszczonego. To zaawansowane białko mleczne jest świetnym źródłem naturalnej kazeiny i białek serwatki w tym samym stosunku, w jakim występują one naturalnie w mleku (kazeina 80% i serwatka 20%). Milk Protein Smooth to niezwykle łagodna konsystencja przy czystym i neutralnym smaku.

Nasz Milk Protein Smooth jest wytwarzany przy użyciu najnowszych niskotemperaturowych metod obróbki w celu uniknięcia denaturacji.

Due to the production process, no instantising agents are required to provide the excellent mixing and consistency of Milk Protein Smooth. Smak jest niezwykle neutralny, jeszcze bardziej niż w przypadku innych produktów białkowych. Dzięki temu produkt można spożywać jako shake, koktajl mleczny lub jogurt.

Milk Protein Smooth jest powoli wchłaniany przez żołądek, dzięki czemu aminokwasy są dostarczane przez dłuższy czas. Dzięki temu Milk Protein Smooth to idealny suplement białkowy do stosowania między posiłkami i przed pójściem spać. W trakcie snu organizmowi z reguły brakuje składników odżywczych, ponieważ nie spożywamy pokarmu. Zrównoważone dostawy białek mlecznych pomogą organizmowi uniknąć rozpadu tkanki w ciągu nocy.

Milk Protein Smooth ma rewelacyjny profil aminokwasowy i jest szczególnie bogaty w aminokwasy rozgałęzione. Jest także niezwykle ubogi w tłuszcz, a przy tym stanowi świetne źródło wapnia. Produkt nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie.

Milk Protein Smooth to w 78% kazeina micelarna, reszta to białko serwatki i białka bioaktywne.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Białko wolnotrawione, świetnie nadaje się do spożycia przed snem
  • Neutralny, czysty smak i prostota miksowania
  • Wysoka zawartość białka, mało tłuszczu i węglowodanów

Zalecane stosowanie

Wlać 300-400ml wody lub mleka do shakera (im mniej płynu, ty napój będzie gęstszy). Następnie dodać jedną saszetkę, wstrząsnąć i spożyć. W celu osiągnięcia najlepszych wyników spożyć tuż przed pójściem spać. Spożywać można jednak także między posiłkami, 2 do 3 razy na dzień, bądź wedle potrzeb.

Składniki

Niezdenaturyzowany koncentrat białka serwatki*, proszek kakaowy (tylko łagodna czekolada, czekoladowy karmel i mokka), substancja smakowa (tylko wersje smakowe), kwas cytrynowy (malina, wanilia i malina, pudding truskawkowy, owoce lata), wyciąg ze słodu (tylko smaki latte, toffee, karmel czekoladowy i banany), emulgator (lecytyna sojowa), kwas jabłkowy (tylko wersja o smaku kokosów czekoladowych), substancja słodząca (sukraloza® [tylko wersje smakowe]), barwniki (czerwień buraczana [tylko następujące wersje smakowe: malina, wanilia i malina, krem truskawkowy, pudding truskawkowy, owoce lata i rabarbar, ciastko mleczno-jajeczne)], antocyjanina [tylko wersja malinowa], kurkumina [ tylko wersja bananowa i o smaku owoców lata], karmel [tylko smaki czekoladowych kokosów i puddingu toffi]). *Z mleka

Informacje odżywcze

Zawartość w 30g:
energia: 111,0Kcal
energia: 453,0kJ
białko (masa sucha): 25,5g
białko (masa rzeczywista): 24,2g
tłuszcze: 0,4g
w tym nasycone: 0,2g
węglowodany (laktoza): 1,9g

Zwracamy uwagę, że powyższe informacje odnoszą się do wersji bezsmakowej. W przypadku większości wersji smakowych zawartość białka będzie niższa o około 3%, zaś w przypadku wersji czekoladowej o 8%, z uwagi na dodane kakao.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Milk Protein Smooth (próbka)

Wybierz obrazek

Milk Protein Smooth (próbka)
Back to top