Nitro Extreme

Srodek na pompe miesniowa nowej generacji

Smak
Opakowanie
Ilość

13 Lat Myprotein | Wyprzedaż do 50% | 8% dla każdego, 12% gdy wydasz 250zł, 5% gdy wydasz 350zł | Kod: URODZINY

Impreza urodzinowa dobiega końca! Otrzymaj naqet 15% dodatkowego rabatu:

  • 8% dla każego
  • 12% gdy wydasz 250zł
  • 15% gdy wydasz 350zł

Oferta ważna do północy 30 Maja. Kod nie obejmuje Masła Orzechowego.

KUP TERAZ

Było: 149.00 zł 101.00 zł Zaoszczędź: 48.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Nitro Extreme to opracowany naukowo, najbardziej kompletny product podnoszący poziom tlenku azotu dostępny obecnie na rynku. Silna mieszanka składników wspomaga dopływ krwi do mięśni, co doda Ci siły i zwiększy efekt pompy.

Nitro Extreme to jedyny produkt przedtreningowy zwiększający poziom tlenku azotu, który zawiera mieszankę Nitro Pump składającą się z azotanu L argininy, jabłczanu cytruliny, L-norwaliny, oraz CFM Nitro™ w ich najskuteczniejszych dawkach wchłaniania. Wytwarzanie tlenku azotu w organizmie jest ograniczane przez enzymy syntazy tlenku azotu. Nitro Extreme koryguje funkcjonowanie tych enzymów i podnosi poziom tlenku azotu.

Azotan L argininy to połączenie argininy I kwasu azotowego, które zwiększa ilość wytwarzanego tlenku azotu. Większe ilości tlenku azotu oznacza powiększenie naczyń, co pozwala na zwiększenie przepływu krwi i dostarczenie ważnych składników odżywczych do pracujących mięśni.

L-norwalina to aminokwas, który może zapobiegać rozpadowi argininy, tym samym zwiększając jej transformację w tlenek azotu.

CFM Nitro™ to pozyskiwany z serwatki aktywator azotu, który skutecznie zwiększa aktywność tlenku azotu o ponad 90%!

Jabłczan cytruliny współdziała z argininą i nawet w niedużych dawkach zwiększa produkcję tlenku azotu, związków wzrostu i przyspiesza syntezę ATP.

Co więcej, włączyliśmy naszą wyjątkową mieszankę “Extreme Energy Blend” wyciągu z nasion winogron i wyciągu z kory sosnowej, opracowanej z myślą o zwalczaniu wolnych rodników i usprawnionym dostarczaniu tlenu do pracujących mięśni. Te dwa silne składniki mogą także wspomagać regenerację poprzez przeciwdziałanie takim zjawiskom, jak na przykład wydzielanie kwasu mlekowego.

Nitro Extreme jest przeznaczony dla osób trenujących na poważnie, które chcą przekroczyć swoje ograniczenia.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

  • Wzmaga produkcję tlenku azotu
  • Pomaga osiągnąć muskularny wygląd i poprawić krążenie krwi
  • Wzmocniony efekt pompy

Zalecane stosowanie

Zalecamy spożycie 4 kapsuł na pusty żołądek 60-90 minut przed wysiłkiem fizycznym. Dawkę można zwiększyć do 6 kapsuł w zależności od tolerancji. Nie przekraczać wskazanych dawek. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Wielkość dawki: 4 kapsuły.

Ilość dawek w opakowaniu: 30

Składniki

Azotan L-argininy, kapsuła (żelatyna), jabłczan cytruliny, substancja zwiększająca objętość (celuloza mikrokrystaliczna), L-norwalina, substancje przeciwzbrylające (stearynian magnezu, dwutlenek krzemu), częściowo zhydrolizowany izolat białka serwatkowego*, wyciąg z kory sosnowej, wyciąg z nasion winogron (50:1). *Z mleka

Nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów, drożdży, glutenu, skrobi ani laktozy. Nie dodano soli (chlorku sodu) ani cukru. Nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie. Zawiera produkt na bazie mleka.

Informacje odżywcze

Zawartość w porcji (4 kapsuły):
mieszanka Nitro Pump (azotan argininy, jabłczan cytruliny, norwalina, CFM Nitro™): 1875mg
mieszanka Extreme Energy (wyciąg z kory sosnowej, wyciąg z nasion winogron): 150mg

Inni klienci kupowali także

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro

Nitro Extreme

Wybierz obrazek

Nitro Extreme