• Gluten Free

  Gluten Free

 • wegetariański

  wegetariański

 • wegański

  wegański

skrobia z kukurydzy woskowej

Weglowodan zlozony o szybkim dzialaniu

Smak
Opakowanie
Ilość

25% ZNIŻKI NA CAŁE ZAMÓWIENIE | Kod: CALE25

Wybierz swoje ulubione produkty i użyj kodu, żeby zaoszczędzić 25% na całe zamówienie.

Oferta ważna do północy 25/02/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zł |100 euro. *
KUP TERAZ
49.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Skrobia z kukurydzy woskowej to złożony, długołańcuchowy węglowodan o wysokiej masie cząsteczkowej. Nie zawiera cukru ani laktozy.

Skrobia z kukurydzy woskowej może przywracać poziom glikogenu szybciej niż dekstroza, tym samym zwiększając poziom energii w rekordowym czasie. Dzięki znacznie większej masie cząsteczkowej niż dekstroza i maltodekstryna o wiele szybciej przechodzi przez żołądek tym samym eliminując poczucie dyskomfortu; nie dochodzi do skurczu żołądka ani wzdęć. Dzięki szybkiemu wchłanianiu skrobia z kukurydzy woskowej może z łatwością zostać spożyta kiedykolwiek potrzebny jest szybki dopływ energii.

Skrobia z kukurydzy woskowej działa niczym pompa. Przenosi składniki odżywcze razem z wodą do tkanek ciała z odpowiednią prędkością i osmolalnością, tak, by Twoje ciało mogło je w pełni wykorzystać.

Skrobia z kukurydzy woskowej rozpuszcza się w wodzie, najlepiej miesza się z koktajlem, może jednak zostać wstrząśnięta i spożyta natychmiast. Ma neutralny smak i znakomicie sprawdza się spożywana samodzielnie, jak i w roli dodatku do preparatów.

Nasza skrobia z kukurydzy woskowej ma wyższy procentowy udział amylopektyny (95-99%) i niski udział amylozy (1-5%). Molekuły amylopektyny są większe, cięższe i łatwiejsze do strawienia w żołądku. W związku z tym pożywienie o niedużej zawartości amylozy i wysokiej zawartości amylopektyny będą szybciej trawione i przyswajane.

Proszę zauważyć, że etykieta tego produktu jest dostępna w języku angielskim. Fracuski, Włoski, Hiszpański, Holenderski, Szwedzki i Fiński mogą być również dostępne.

Główne zalety

 • Węglowodany o szybkim działaniu
 • 100% wolny od cukru i laktozy
 • Węglowodan o wysokim indeksie glikemicznym

Zalecane stosowanie

Nalej pożądaną ilość wody lub soku owocowego do naszego miksera. Następnie dodaj cztery trzecie dużej łyżki MP (50g), wstrząśnij i spożyj.

1x płaska łyżeczka plastikowa MP (duża) to 37g. (nie wchodzi w skład zestawu).

Składniki

Ten produkt to w 100% skrobia kukurydzy woskowej bez żadnych dodatków.

Informacje odżywcze

Zawartość w 50g:
energia: 750,0kJ
energia: 176,5cal
śladowe ilości białek
węglowodany: 44,0g
w tym skrobia: 44,0g
w tym śladowe ilości cukrów
śladowe ilości cukrów

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

skrobia z kukurydzy woskowej

Wybierz obrazek

skrobia z kukurydzy woskowej
Back to top