Suplement diety glukomannan

500mg Glucomannan Capsules

Smak
Opakowanie
Ilość

Mamy dla Was 30% zniżki na zamówienie | Kod: CALE30

Zwiększyliśmy rabat na weekend! Nie przegap okazji na wspaniałą ofertę 30% rabatu! 

Oferta ważna do północy 18/03/2018 lub do wyczerpania zapasów. Tylko jeden kod rabatowy można wykorzystać przy zamówieniu, ale każdy może złożyć dowolną ilość zamówień. Maksymalna zniżka na zamówienie wynosi 425zl |100 euro. *

KUP TERAZ
49.00 zł

Na stanie Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Glucomannam to błonnik rozpuszczający się w wodzie, który w kontekście niskokalorycznej diety przyczynia się do utraty wagi*, co sprawia, że jest doskonałym suplementem w przypadku obniżenia ilości spożywanych kalorii. Powyższy efekt jest uzyskiwany przy spożyciu 1g substancji 3 razy dziennie przed posiłkiem, popijając 1-2 szklankami wody. Ponadto, przy spożyciu 4g dziennie glucomannan przyczynia się także do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Glucomannan pochodzi z korzenia rośliny konjac, który jest powszechnie przerabiany na mąkę, z kolei mąka używana jest do produkcji niskokalorycznego makaronu. Wypróbuj makaron MY PENNE, makaron MY SPAGHETTI, MY LASAGNE, makaron MY FETTUCCINE, makaron MY NOODLES and ryż MY RICE jeśli chcesz przyrządzić niskokaloryczny, pyszny posiłek. Niemniej jednak, dzięki kapsułkom możemy czerpać korzyści płynące z glucommannanu w wygodny i szybki sposób - wystarczy wziąć 2 kapsułki trzy razy dziennie, aby czerpać w pełni z reżimu diety niskokalorycznej.

Uwaga – Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby mające problemy z przełykaniem lub bez odpowiedniej ilości płynu - każdą porcję należy popić 1-2 szklankami wody, aby mieć pewność, że substancja trafiła do żołądka.

* Efekt jest uzyskiwany przy spożyciu 3g dziennie.

** Efekt jest uzyskiwany przy spożyciu 4g dziennie.

Główne zalety

  • Glucomannan w kontekście diety o obniżonej ilości kalorii przyczynia się do utraty masy ciała*
  • Glucomannan przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi**
  • 500mg glucomannan w kapsułce
  • Przyczynia się do utraty wagi

Zalecane stosowanie

Zaleca się spożywanie 2 kapsułek 3 razy dziennie przed posiłkiem. Kapsułki należy popić 1-2 szklankami wody.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Niniejszy produkt nie należy stosować jako zamiennika zróżnicowanej diety. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Uwaga:Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby mające problemy z przełykaniem lub bez odpowiedniej ilości płynu - każdą porcję należy popić 1-2 szklankami wody, aby mieć pewność, że substancja dotarła do żołądka.

Składniki

Glucomannan ( korzeń konjac) , kapsułka ( hydroksypropylo-metyloceluloza) , barwnik kapsułki (dwutlenek tytanu ).

Informacje odżywcze

Wielkość porcji - 2 kapsułki, 3 razy dziennie* przed posiłkiem (6 kapsułek dziennie).

Ilość porcji w opakowaniu - 15 (90 kapsułek), 30 (180 kapsułek), 60 (360 kapsułek).

Informacje odnośnie wartości odżywczych

  W jednej porcji
Glucomannan 3000 mg

*Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby mające problemy z przełykaniem lub bez odpowiedniej ilości płynu - każdą porcję należy popić 1-2 szklankami wody, aby mieć pewność, że substancja dotarła do żołądka.

Recenzje od klientów

Obecnie nie ma żadnych recenzji.

Suplement diety glukomannan

Wybierz obrazek

Suplement diety glukomannan
Back to top