Mini butelka blender Myprotein

Dni wypłaty - do 30% zniżki na całą stronę + Dwa Prezenty

Super Oferty na Dni Wypłaty! Zaoszczędź nawet 30%!

Wydaj 120zł dostań 15% Rabatu - Kod: 15POL
Wydaj 200zł dostań 20% Rabatu - Kod: 20POL
Wydaj 300zł dostań 25% Rabatu - Kod: 25POL
Wydaj 360zł dostań 30% Rabatu - Kod: 30POL

Oferta ważna do 3 Czerwca 2016. Maksymalny rabat to 280zł.

KUP TERAZ

19.00 zł

Na stanie | Z reguły wysyłamy w ciągu 24 godzin

Przegląd towarów

Blender Myprotein

Butelka-blender MP jest wśród dostępnych na rynku produktów najbardziej zaawansowaną butelką na odżywki. Dzięki niej przygotujesz najłagodniejszy napój przy minimalnym wysiłku. Nasza nowa butelka o pojemności 400 ml jest jeszcze poręczniejsza i wygodniejsza w użyciu. Zabiera w Twoim plecaku jeszcze mniej miejsca, co czyni ją najlepszym mikserem, gdy jesteś w podróży.

Unikalna druciana kulka mieszająca działa tak jak mikser bądź ubijacz, rozbijając proszek i rozprowadzając go równo w płynie. Po prostu wstrząśnij butelką a mieszająca kuleczka zrobi resztę za Ciebie!

Bezpieczne zakręcane wieczko chroni przed rozlewaniem, zaś szeroki otwór w połączeniu z nakładanym kapslem zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiego w porównaniu z innymi shakerami komfortu obsługi. Butelka-Blender odznacza się także łatwym do trzymania kształtem oraz dużą pojemnością 400 ml, co czyni z niej najbardziej ergonomicznie zaprojektowaną butelką na napoje dostępną na rynku, zarówną funkcjonalną, jak i stylową!

Główne zalety

  • Wyśmienity zamiennik dla elektrycznej mieszarki
  • W pełni uszczelnialny w celu bezkropelkowego mieszania
  • Zaprojektowano z myślą o łatwym czyszczeniu

Zalecane stosowanie

DLA INFORMACJI: Nie stosować produktu z ciepłymi lub gorącymi napojami. Wlewanie gorących lub ciepłych napojów do zamkniętych pojemników powoduje nadmierne ciśnienie i może spowodować, że pokrywka lub zakrętka nieoczekiwanie się otworzy i dojdzie do wylania się zawartości. Przed myciem produktu zalecamy zawsze uprzednio zdjąć zakrętkę.

Recenzje od klientów

W miejscach, gdzie opinie odnoszą się do żywności i produktów kosmetycznych , wyniki mogą się różnić w zależności od osoby. Opinie klientów są niezależne i nie reprezentują poglądów The Hut Group.

Podsumowanie

5.00

5.0

(1 Recenzje)

Napisz recenzję, aby mieć szansę wygrać voucher w wysokości 100 euro
Sortuj według

Shaker

Ogółem:

5

Mieszalność:

5

Shaker bardzo szczelny, dzięki kulce (nie wiem jak to dokładnie nazwać) miesza bardzo dokładnie. Jest mały i poręczny dzięki czemu, zawsze można wrzucić go do plecaka/torby i nie przeszkadza. Wykonanie jest bardzo solidne i myślę, że posłuży mi dłuższy czas.

1 April 2015 przez

Czy recenzja była pomocna?

Mini butelka blender Myprotein

Wybierz obrazek

Mini butelka blender Myprotein